Ср. Лют 21st, 2024

Щомісяця кількість укладених трудових договорів збільшується на 25%. Особлива увага приділялася сфері послуг, надалі планується відпрацювання інших галузей.

Збільшення штрафів за трудові відносини неоформлені неналежним чином дає результати. Боротьба з нелегальним працевлаштуванням в Україні дозволила скоротити кількість незареєстрованих трудових відносин. В результаті збільшення суми штрафу вдається щомісяця збільшувати кількість укладених договорів на чверть.

Станом на початок року особливо відпрацьовувався напрямок сфери послуг, про це повідомив очільник Державної податкової служби, Сергій Варланов.

За рахунок спільної діяльності Пенсійного фонду, Держпраці, ДПС та інших контролюючих органів, вдалося збільшити кількість укладених трудових договорів. З кожним місяцем кількість нових договорів збільшується на чверть і ця тенденція продовжується.

Цікаво знати:В Україні збільшилась середня пенсія: скільки будуть платити

За словами Варламов, бюджети різних рівнів отримують додаткові кошти, а працівники в свою чергу отримують соціальні гарантії. На початок 2020 року основна увага приділялася сфері послуг, надалі податківці будуть відпрацьовувати й інші галузі.

Вважаючи, шо населення України стрімко старіє, на 3 працівників зараз приходиться 2 пенсіонери. Тому, узаконення трудових відносин дозволить врегулювати ситуацію.

Від