Вт. Чер 18th, 2024

🛒Реклама на сайті

Пропонуємо чудовий варіант для залучення клієнтів та потенційних учасників франшизних програм, які знаходяться в пошуку ідеї для власної справи. Наш ресурс створений для допомоги в пошуках свіжих та популярних ідей для бізнесу.

Ми пропонуємо розмістити варіант «Брендованої статті». Це текстовий матеріал, який описує основні пріоритети та особливості окремого напрямку діяльності бізнесу, його особливості та по можливості – витрати та можливі прибутки. Саме інформація в приблизних цифрах допомагає читачам зрозуміти чи це «по фінансовим силам».

Основні категорії Бізнесу, Бізнес ідей, Бізнес планів

Які параметри для статті? Об’єм: 2500-3200 символів, Кількість фото: 1-2 шт, Кількість посилань прямих на сайт рекламодавця: 1 шт, Можливість розміщення додаткових контактів: обговорюється.

Стаття буде розміщуватись на завжди, оптимізовуючись під профільні запити вашої тематики, та зможе приносити клієнтів не тільки із органічного пошуку, але й соціальних мереж, із інших матеріалів сайту (працює перелінковка).

Яка ціна на послугу? Вартість розміщенні статті 1500 гривень, оплата після розміщення матеріалу та перевірки. При потребі є можливість установити індифікатори відстежування та аналітики для посилання (utm-мітки)

Щомісячно наш ресурс відвідує близько 15 000 тисяч користувачів у пошуках ідей для власного бізнесу (малого, середнього), можливості отримання додаткового доходу), кількість переглядів в середньому 50 000 в місяць, та постійно розвиваємось, наповнюючи сайт новими матеріалами.

Замовити реклмамну статтю

Матеріал статті надає рекламодавець та медіа матеріали. Якщо такої можливості немає, тоді це може виконати наш спеціаліст за додаткову плату, але як показує практика – саме власники бізнесу можуть краще описати тонкощі бізнесу.

Для прикладу можна переглянути дану статтю, як це виглядатиме на сайті: Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра. Історія успіху компанії Chinchilla Real

Для зв’язку використовуйте електронну адресу:  reklama@seo-marketing.com.ua