Пт. Кві 19th, 2024
Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра

Натуральне хутро у всі часи розвитку людського суспільства користувалося підвищеним попитом і мало високу ціну. Хутро недарма називали « м’яке золото» і воно завжди служило в якості грошей. Відомо, що навіть данину платили цінними хутрами.

На сьогоднішній день хутро з шиншили є найдорожчим, і про це говорять ціни на хутрові вироби і аксесуари з нього, які місцями сягають вартості 50 – 80 тис. доларів. Але найголовніше для українських фермерів те, що це експортно – орієнтований продукт, який не залежить від внутрішнього ринку, а продається виключно в твердій валюті – долар, євро.

Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра

Кількість хутра, яке виготовляється на території України, не покриває постійний попит на нього, тому компанія «Chinchilla Real» зацікавлена ​​в збільшенні кількості якісних ферм – партнерів.

Фермери – партнери в результаті роботи отримують високі ціни на виготовлене ними хутро, на хутрових торгах, які проводить компанія Chinchilla Real і їх партнери в різних країнах світу: Україні, Польщі, Латвії, Молдові, Румунії, Аргентині і Бразилії.

Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра

Продаж підготовлених і посортованих по бунтах шкурок, компанія здійснює в такі країни як Греція, Туреччина, Англія, Америка, Арабські Емірати, Росія, Італія, Казахстан і так далі., а також на хутрових аукціонах в Копенгагені і Канаді ( «Kopenhagen Fur», «Nafa»).

Шиншила – травоїдна тварина! І це великий плюс і перевага шиншили в порівнянні з іншими тваринами, так як собівартість вирощування відносно низька. Соболь, куниця, норка, чорнобурка, песець – тварини всім знайомі і хутро їх також дороге, але всіх об’єднує те, що годувати їх потрібно м’ясом, рибою, та й в фермерських умовах почати розводити їх справа досить непроста, через необхідність великих початкових капіталовкладень і конкуренції, а також великих площ приміщення, що значно впливає на собівартість вирощування.

Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра

Шиншиловий бізнес призначений для людей будь-якого віку і професій, як для досвідчених фермерів, які вже давно займаються вирощуванням хутрових звірів, так і для людей, які не займалися нічим подібним.

Шиншил можна з успіхом вирощувати як на великих фермах, так і в невеликих домашніх господарствах. Сам процес вирощування тварин, при правильному підході і при наявності необхідної інформації – відносно простий і доступний всім.

Цікаво знати: Від равликів до ослячого молока: 5 незвичайних фермерських господарств в Україні

Перш ніж прийняти рішення про відкриття ферми, слід ознайомитися з інформацією на їхньому сайті і відвідати одну з їхніх ферм.

Всіх тварин представники компанії відбирали і привозили з найкращих ферм Європейського Союзу і Латинської Америки, і працюють лиш на якість, а не на кількість. Ферма налічує 1200 племінних хутрових самок, забарвлень Темний Стандарт, Беж і Чорний Оксамит.

«Chinchilla Real» пропонуємо Вам співпрацю за наступними напрямками і гарантує:

 • Навчання технології вирощування шиншил на одній з їхніх ферм
 • Бізнес план – розробляють для кожного індивідуально
 • Підготовку та продаж Вам високоякісного племінного поголів’я шиншил
 • Безкоштовні консультації по вирощуванню шиншил та веденню ферми
 • Спільну селекційну роботу
 • Продаж кормів, кліток і всього необхідного для вирощування шиншил
 • Навчання по роботі з хутром: підготовка, зняття, зберігання
 • Написані книги по технології вирощування шиншил, ветеринарії та роботі з хутром
 • Комп’ютерне програмне забезпечення бізнесу «Real Farm System»
 • Якісну вичинку хутра
 • Купівлю виготовлених Вами шкірок
 • Участь в майстер-класах та семінарах від їхніх іноземних партнерів

Раніше, тварини та хутро виробництва українських фермерів, в світі, не асоціювалася з високою якістю, але ситуація постійно покращується. Все більша кількість фермерів, розуміючи важливість якості хутра, змінюють психологію організації бізнесу і переходять від кількості до якості.

Бізнес ідея: Виготовлення дорогоцінного хутра

Так званий «фактор іміджу країни», який впливає на ринкову вартість продукту, прекрасно ілюструється на прикладі італійської шкіри. Як тільки з’ясовується, що виріб з італійської шкіри, то він стає в очах покупця одразу на певний відсоток дорожче, тобто це коефіцієнт додаткової вартості, за рахунок престижу продукту країни в цілому. Такий фактор застосовується до різних товарів і різних країн. Україна впевнено напрацьовує свій позитивний імідж продукту в шиншиловодстві і роботі з хутром.

В нашому теперішньому світі, який постійно змінюється, необхідно швидко реагувати і вносити корективи в стратегію ведення бізнесу, при появі нової інформації і технологій, нових ринків збуту і стандартів продукції, що виготовляється.

Тому робота«Chinchilla Real» по аналізу і впровадженню нової інформації і технологій не закінчується. Вони постійно будуть тримати вас в курсі всіх новин хутрового бізнесу на їх YouTube каналі «Сhinchilla Real Fur» і в розділі «Новини» на їхньому офіційному сайті.

Розвивайтесь разом з ними! Компанія «Chinchilla Real» відкрита до співпраці. Пишіть, дзвоніть і спеціалісти компанії з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і приймуть до уваги всі ваші побажання.

Сайт: www.chinchilla-real.com.ua

Тел.:  +38 (063) 964 22 11
+38 (067) 426 23 57
YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCSHy4msZIJRDEOMrxAWNl3w
Facebook: https://www.facebook.com/chinchillareal/

 

Від Specialist