Нд. Кві 21st, 2024
Як можна заробити на страцсах в Україні, особливості бізнесу

Відкрити власний бізнес на вирощуванні страусів не дуже просто, дорого – саме такі думки можуть «прийти в голову» особам, які починають шукати ідеї для власної справи. Але насправді не все так складно, це довів колишній учасник АТО із Івано-Франківська – Сергій Швець .

Близько п’яти років тому було орендоване приміщення та відбудоване. Вже зараз бізнес на страусах приносить дві тисячі гривень на туристах для власника, і це лише початок.

Заробити на страусах рентабельність бізнесу, як та скільки можна заробити, бізнес ідея, вирощування страусів, гроші на страусах, бізнес в Україні

Як з’явилась ідея бізнесу на страусах

Ідея для бізнесу прийшла випадково. Одного разу дивлячись із родиною телевізор побачили інформацію. Хоча тема і незнайома для мене, але «запала в голову» – говорить Сергій.

Проаналізував тему страусиного бізнесу, справа досить прибуткова та рентабельна. Ну і почалось…підготовка ділянки, та приміщення для тварин. До речі про останніх, почали шукати де їх можна купити. В нашій країні пропозиція не перевищує попит, бо не популярний напрямок, тому ціни трохи «кусаються».

Щасливий випадок допоміг купити страусів

Купити страусів для власної ферми вдалось у Миколаївській області. Ситуація склалась так, що колишні власники продавали цілу ферму разом із сайтом, щоб просто спокійно відпочити на старості.

Цікаво знати Заробіток на вирощуванні равликів, преспективи нового бізнесу для України

Звичайно, що купувати оптом набагато дешевше, та й люди не хотіли продавати для заробітку, а просто продати. Ось так ми придбали 22 страуси та перевезли їх до Івано-Франківська.

Скільки можна заробити на страусах, бізнес ідея, вирощування страусів, скільки можна заробити на страусах, бізнес план

Згідно посібників, бізнес на страусах може відбиватись за 2-3 роки, але насправді тут потрібно враховувати Ваш рівень підготовки. Земельне питання для ферми у мене (де зараз ферма) обійшлась майже за копійки. Самі Ловаги – це хутір, де квадратний метр не дорогий. Мені ж дісталась взагалі даром від діда, а інша ділянка поряд виділена як учаснику АТО.

Тут вже потрібно підійти відповідально до підготовки ділянки. Організувати водовідведення, викорчувати дерева, розрівняти площу. Не може бути різких переходів, щоб страуси не поламали собі ноги.

Хоча й тварини можуть витримати сильні заморозки, та ми підійшли до утеплення приміщень відповідально. Використали OSB плити, фасад обтягнули пінопластом.

Скільки коштують яйця страусів, заробіток на яйцях страуса, ціна на яйця страуса, вирощування страусів як бізнес, гроші за яйця страусів

Особливості розведення страусів, які потрібно врахувати

Страуси можуть жити до 75 років, 35 із яких несуть яйця. Самка може принести від 40 до 80 яєць в період із березня до жовтня. Харчуються пшеницею, зелень (люцерну). В загальному можуть з’їдати до 2,5 кілограм кормів.

Цікаво знати: головним постачальником страусів для Європи постає Норвегія, тому наші зимові умови вони переживуть без проблем.

Висиджувати яйця в неволі страуси не будуть, тому доведеться використовувати інкубатори. Власний було придбано за 2500 тисячі євро. Приблизно потрібно 40-42 дні для вилуплювання пташенят страусів.

Скільки коштують маленькі страусята?

Середня ціна на сім’ю страусів із трьох особин становить 3000 доларів. Не дешево, якщо коштів не багато. А от страусенята коштують від 100 доларів. Але ризики більші, маленькі особини дуже вразливі до навколишніх чинників.

Не можна сказати конкретно, в скільки обійшлась ферма в цілому та за скільки окупиться. Головна мета – це заробити вже зараз. Наразі ми отримуємо дуже багато замовлень на продукцію, що і не встигаємо виготовляти.

Дуже часто страуси ні яйця замовляють поштою, тут головне добросовісно запакувати. Але й хорошу частину купують туристи, при відвідуванні ферми.

Як почати заробляти на страусах

Почали ми власну справу не так давно. Багато людей із сусідніх сіл навіть не здогадуються про таку ферму поблизу. Основний прибуток дають туристи. Одна екскурсія без дегустації коштує 50 гривень, із – 300 гривень. Одна група людей може бути до 30 осіб.

Рекомендуємо Бізнес ідея: Виготовлення сушеної цибулі для реалізації

Поки не співпрацюємо із туристичними агентствами, це все у перспективі. Про нас поки дізнаються із власного сайту, де й ми рекламуємо продукцію.

Продаємо не тільки яйця, але й м’ясо страусів. Воно схоже на дичину – темно-червоного кольору, ціна 250-350 гривень за кілограм. Ціна нижча ніж ринкова, нам потрібно залучити клієнтів спочатку.

Коли вже буде постійна кількість відвідувачів, тоді й можна піднімати ціну. Хоча й переважно говорять про зубожіння, люди готові платити за сервіс та якість послуг. Головною рекламою для нас є «Сарафанне радіо».

Заробити гроші на вирощуванні страусів, нюанси бізнесу на вирощуванні страусів, бізнес на страусах в Україні, як вирощувати страусів, скільки можна заробити на страусах?

Які форс мажорні обставини можуть виникнути

Наразі у нашому господарстві не 22 особини, а трохи менше. Ми не досвідчені в даній справі, а вчимось на власних помилках. Один із страусів задушився, інший поламав ногу (хоча й міцні кістки, але легко ламаються).

Тримаємо контакт із старими власниками страусів, вони допомагають рекомендаціями, за що дуже вдячні. Також інтернет допомагає.

Цікаво почиати 5 хобі які можуть перетворитись у ваш прибутковий бізнес

Однозначно сказати про найкращий варіант для початку власного бізнесу на розведенні страусів немає. Можна купити маленьких страусенят та чекати поки підростуть. Для досягнення статевої зрілості потрібно два роки, тільки тоді вони починають формувати сім’ї та розмножуються.

Варіант дешевий, але й ризикований. Маленькі пташенята дуже ніжні створіння, ризики збільшуються. Варіант із повноцінною сім’єю із трьох особин дорожчий, але більш стабільний.

Тут вже вирішувати Вам, але пам’ятайте, потрібно спочатку все добре вивчити та ознайомитись із ризиками та особливостями. І будь-яку справу можна «завести» в хороший прибуток.

Від Specialist