Нд. Кві 14th, 2024
привабливість інвестування у криптовалюту

Інвестування коштів уже на протязі багатьох років є надійним джерелом отримання пасивного доходу, ви можете «змусити» капітал заробляти. Уже понад 10 років ви можете вкладати не лише у золоті злитки, нерухомість, але у криптовалюту.

Першим можна сміливо вважати біткоїн, на рахунок якого точилось не мало розмов про надійність та успішність, але незважаючи на все тримає курс та формує ринок: сьогодні сформувалось ТОП 100 світових валют із різноманітними способами інвестування в них.

Велика кількість корисних способів реалізації, рівень безпеки та відсутність інфляції від єдиного банку та багато інших факторів формують цілий ряд привабливих інвестиційних факторів у цю валюту:

Ринок інвестування постійно поповнюють нові гравці із Китаю та Індії. Для прикладу, у 2020 році, після заявки президента Китаю про підтримку блокчейну, біткоїн подорожчав на 40%;

На ринку крипто валют діють такі ж закони як і на звичайних фондових біржах. Присутні інструменти для здійснення технічного аналізу та прорахунку ризиків, вибрати підходящий час та стратегію;

Доступність криптовалюти для населення стає все більше доступною після встановлення фінансових автоматів для проведення платежів, впровадження нових інструментів для зберігання та майнінг;

Найбільші світові інтернет-магазини почали приймати до розрахунку біткоїни, а це збільшує популярність та довіру користувачів.

Із чого потрібно почати потенційному інвестору у криптовалюту?

  • Потрібно володіти загальним рівнем знань щодо принципу майнінгу, орієнтуватись у ситуації на фінансовому ринку тощо;
  • Визначитись із допустимою початковою сумою інвестицій та вибрати стратегію;
  • Вибрати валюту, яку буде не страшно втратити у майбутньому (такий принцип допустимий). Не обов’язково гнатись за біткоїном, а можна придивитись до перспективних валют що починають зростати ат вартують в діапазоні 100 доларів за одиницю;
  • Вибираємо компанію-консультанта або ж трейдера, який буде вас консультувати та супроводжувати на всіх етапах інвестування, мінімізує при цьому ризики та вибере найкращу стратегію.

Про які ризики для інвесторів потрібно знати?

Більшість експертів прирівнюють інвестування у криптовалюту із колишнім «МММ» або лотереєю. Коли емісія підкріплюється лише вірою спільноти у світле майбутнє та відсутність контролю держави, особливо у країнах СНГ.

Із іншої сторони це можна назвати плюсом, що впливає на дохідність операцій: відсутність оподаткування на операції такого роду, які існують, наприклад, у Швейцарії.

Без сумніву – криптовалюти, як інші високодохідні інструменти, мають чималий ризик, хоча якщо прорахувати відсотковість доходу, це може перекривати тіні сумнівів для інвестування.

Потрібно врахувати, що різкий обвал курсу після постійно росту, може також зіграти «проти» вкладника, ввести у паніку. Саме у такому випадку Вам стануть у пригоді консультанти, які професійно допоможуть та пояснять тонкощі того чи іншого процесу.

На прикладі того ж біткоїна, у 2020 році на основі квартальної аналітики видно значний спад курсу на початку пандемії корона вірусу, що ввело багато паніки для інвесторів, хоча уже до літа ситуація стабілізувалась.

Яка наразі ситуація на ринку криптовалют

За останні 12 місяців капіталізація ринку крипто валют збільшилась у 4 рази, до 764 мільйонів. Загальна вартість всіх альткоїнів, не враховуючи альткоїнів, збільшилась із 60 до 225 мільйонів, а це понад 270%. Експерти прогнозують про зберігання такої ситуації у 2021 році.

чи можна заробити на інвестуванні у криптовалюту

На думку колишнього аналітика інвестиційних банків Bear Stearns та JPMorgan Тома Вейса, у наступному році за консервативними прогнозами курс першого біткоїна може сягнути 100 тисяч доларів, а при всіх хороших умовах усі 200, а то й 3000 тисяч. Можливо такий прогноз і виглядає фантастично, але цілком реально.

Рекомендуємо сттатю про Кращі 5 методів для здійснення грошових переказів із Німеччини до України

Чому ми привели для приклада саме біткоїна? Перша криптовалюта має найбільший відрив від всіх інших та є найбільш безпечною, мобільною та найпопулярнішою серед малих інвесторів.

За останній рік її вартість суттєво збільшилась, це можна переглянути на графіку вище. Далі у рейтингу розмістились валюти Ethereum, Ripple та Litecoin. На них можна звернути увагу для тих, кому поки важко «ганятись» за біткоїном.

Середній курс на момент написання цієї статті 138 доларів, а це вже реальніше для входу на ринок новачків. Загальна картинка на початок року виглядає так:

курс біткоїна та інвестиції у криптовалюту та перспективи

Одне можна сказати на 100%, що вартість криптовалюти буде рости, в певні періоди можливі незначні просідання. Також потрібно зазначити, що вкладення на довгостроковий термін приносять більше вигоди інвестору, і майже ніколи не «прогоряють»., але тут потрібно заручитись підтримкою хорошої компанії або трейдера.

Читайте статтю про Бізнес у селі. Найкращі та реальні ідеї для відкриття бізнесу у селі

Від Specialist