Вт. Чер 18th, 2024
дропшипінг 2021, чим преспективно займатись для продажу товарів

Бажаєте стати дропшопером, але не можете визначитися з видом товару для продажу. Що саме гарно продаватиметься у 2023 році? Які товари краще реалізувати, щоб отримати високий прибуток і не шкодувати про прийняте рішення? Це найбільш актуальні питання для тих, хто планує зайнятися онлайн-продажами. Адже в такій ситуації краще сім раз подумати, перш ніж розпочати новий бізнес.
Пропонуємо до вашої уваги ТОП-10 товарів, реалізацією яких варто зайнятися у 2023 році.

Заробіток на продажі книг дропшипінг
Дропшипінг Продаж Книг для заробітку

Продаж Книг

Електронні книги набирають популярність, проте і паперові книжки не втрачають своєї актуальності. Найбільшим попит маєдитяча література. Більшість батьків прагнуть обмежити спілкування дітей з гаджетами. Тому вони не шкодують коштів на книжки з казками, оповіданнями, та ін. Пам’ятайте, частіше обирають яскраві, сучасні видання з гарними ілюстраціями.

Товари для творчості та розваг

Точно будуть в тренді різноманітні товари для рукоділля, та гаджети — планшети, приставки, окуляри віртуальної реальності.

Продаж одягу та заробіток на ньому дропшипінг 2022
Дропшипінг Продаж одягу та заробіток на ньому

Заробити на продажі Одягу

Ця категорія завжди має успіх. Ви можете обрати будь-яку аудиторію — молодь, діти, підлітки, чоловіки чи жінки. Попитом користуються товари, які можна обміняти або повернути, а також оплатити накладним платежем. Якщо ви починаєте займатися онлайн-продажами і прагнете уникати таких складнощів, займіться продажем спідня білизна. Даний товар у не підлягає обмін та поверненню.

Читайте також статтю про Збільшення продажів за допомогою товарних оголошень Google Shopping

Товари для тварин

Асортимент товарів для тварин величезний. Для домашніх улюбленців купують іграшки, хатинки, шампуні, одяг та інше. І доволі часто витрачають на це значні кошти.

продаж товарів для дорослих та сексу для заробітку
Дропшипінг Продажтоварів для дорослих в Україні

Товари для дорослих

Тема сексу не втрачає своєї актуальності. Якщо вирішили зайнятися продажем подібного товару, важливо щоб він був якісний, містив правильний опис, та забезпечити швидку доставку.

Дитячі товари

Мамам з немовлятами досить складно ходити по магазинах. Тому покупки в інтернеті — найкращий варіант. Щоб молоді мами обрали саме ваш магазин оновлюйте асортимент. Конструктор Lego, оригінальні ляльки, інтерактивні роботи — це все користується попитом. Чим більше іграшок, тим популярнішим буде Ваш магазин. Такі продажі потребують мінімальних вкладень.

корейська косметика, продаж косметики, заробіток на продажу косметики
Продаж корейської косметики через дропшипінг

Корейська косметика

Кількість запитів на подібний товар величезна. Треба уважно слідкувати за зміною трендів та настрою споживачів. Якщо раніше надавали перевагу симпатичним баночкам з оригінальним дизайном, то в цьому році приваблює лаконічність, швидкий догляд та безпечне користування. Складно відмовитися від одного товару, який обіцяє після використання такий же ефект як від цілого комплексу процедур. Натуральна косметика та креми безперечно матиме попит.

Додатково рекомендуємо статтю Як заробити на продажі товарів з Китаю у 2022 році?

Різноманітні девайси

Все, що може полегшити життя, буде популярнит та затребуваним і гарно реалізується через соцмережі. Можливо, це будуть: водонепроникні чохли; різноманітні тримачі для телефонів; міні-перекладачі ; портативні кондиціонери; бездротові зарядки.

Товари для спорту

З введенням карантинних обмежень багато хто вирішив зайнятися спортом. На тренажери для фітнесу та інших видів домашніх тренувань, спортивний одяг та аксесуари попит значно підвищився.

продаж екологічних товарів як преспективний напрямок дропшипінгу
Дропшипінг продаж екологічних товарів для харчування та догляду

Екологічні товари

Це головний тренд 2022-го року. Безпечні для здоров’я і навколишнього середовища речі будуть мати попит. Починаючи від паперових пакетів для продуктів та багаторазових сумок і до глиняного посуду. Асортимент таких товарів надзвичайно широкий і кожен хто відвідає ваш інтернет-магазин обов’язково знайде для себе щось цікаве.

Складіть асортимент своїх онлайн-магазинів з урахуванням трендових товарів 2021-го року — це збільшить кількість покупців і відповідно ваш особистий дохід від продажів.

Від Specialist