Найкращі способи заробітку та виводу грошей у гривнях на карту

Багато українців хочуть заробляти онлайн. Проте потрібно знати сайти, де можна вивести кошти у гривнях.  Адже зараз є багато шахраїв, тому потрібно розібратись, які сайти використовувати аби отримати гроші за свою роботу.

Чи реально заробити гривні в Інтернеті?

Насправді можна знайти сайти, де будуть платити у гривнях. Вони існують, проте про них дуже мало інформації. Більшість джерел розповідає про російські або англійські сайти, які платять за працю.  Тому потрібно розібратися, які ж українські сайти пропонують реальний заробіток у гривнях.

 

Сайти, з яких можна вивести гроші у гривнях на картку

Зазвичай гривнями платять ті сайти, які є великими та могутніми. Це або біржі фрілансу або ті, які співпрацюють з партнерськими програмами. Тут заробляти можна, якщо Ви працюєте фрілансером або маєте власний канал в Ютуб чи сторінку в соцмережі. Проте найкраще  шукати ті сайти, які дозволяють зняти кошти напряму на картку, не обмінюючи і не втрачаючи відсотки.

 

Біржа фрілансу Freelancehunt

Це українська біржа, на якій працюють фрілансери. Тут зазвичай працюють ті, хто вміє щось робити, писати, розробляти сайти, робити дизайн. Тут можна отримувати  винагороду у гривнях. Тут можна працювати і отримувати роботу безкоштовно. Крім того, на цьому сайті підтримуються сервіси Visa, Mastercard.

Щомісяця на сервіс заходить більше 2 мільйонів людей. Тут постійно є замовлення і можна працювати як через спеціальний сервіс, що пропонує сайт, так і самостійно, напряму з клієнтом.

В першому випадку, Ви заплатите невеликий відсоток сайту, але будете точно впевнені, що отримаєте свої зароблені кошти. В другому випадку, Ви можете надіятись лише на порядність замовника.

Тут можна заробляти за допомогою партнерки. Адже якщо запросите друзів, то біржа буде платити Вам невеликий відсоток.

Чимось схожим є сайт freelance.ua. Тут менше відвідувачів, проте є також можливість отримувати гривні за роботу.

Заробляти за допомогою фрілансу можна доволі багато, більше 10000 в місяць. Проте це залежить від Ваших вмінь та працездатності.

Біржа фрілансу Freelancehunt. Реальний заробіток в інтернеті з виводом коштів на карту

Хто із фрілансерів найбільше заробляє у 2019 році?

Партнерка Admitad

За допомогою цього агретатора партнерських програм можна непогано заробляти. Для цього потрібно мати свій канал на Ютуб, блог, сайт. Це працює доволі просто. Потрібно на власних ресурсах розташовувати посилання на сайти. Якщо люди заходять за цими посиланнями, то Ви отримуєте кошти. Можна рекламувати продукти, ігри, товари, кредити.

Вивести на свою картку можна від 400 гривень. Зазвичай заробляють на партнерках китайських магазинів, українських мережах та іншому.

Сайт ePN

Це партнерська програма. Вона працює виключно з великими мережами. Найголовніша робота зосереджена з AliExpress. Дуже багато людей заробляють саме на цьому. Тут можна отримати великий прибуток, проте і конкуренція величезна. Тут також можна виводити кошти в гривнях.

 

Українська партнерка SalesDoubler

Це українська мережа партнерки. Вона працює лише з вітчизняними сайтами і користувачами і намагається складати конкуренцію великим мережам партнерок. Основний акцент робиться на фінансових оферах. Тому за допомогою цієї партнерки можна заробляти на великих магазинах? rкредитних установах, банках.

Сайт постійно вдосконалюється, має власну службу підтримки. Тут складно відразу ж вивести кошти. Проте, Ви точно їх отримаєте, хоча й з невеликою затримкою.

 

Перевірений часом сайт Kabanchik.ua

Тут можна заробляти, надаючи послуги не тільки в Інтернеті, але й у реальному житті. Сервіс виступає посередником між виконавцями та замовниками. Тут можна замовити виконання будь-яких завдань. Працювати реально не лише з комп’ютера, а й за допомогою додатка на телефоні.

 

Ну і звичайно дошка оголошень OLX.UA

На даній платформі можна продавати та пропонувати будь-які товари. Проте тут є обмеження щодо розміщення оголошень. Але якщо Ви боїтесь бути обдуреним, можна укласти угоду.

Всі вищеназвані сайти і справді дають можливість заробити і вивести кошти у гривнях. Проте є ще значна кількість сайтів, які ніби – то дозволяють отримати прибуток, але відгуки про них неоднозначні.

заробіток на дому без вкладень в Україні

Як заробити без вкладень і вивести гроші на картку

Є чимало способів заробити. Проте на багатьох сайтах треба скористатися обмінниками і розміняти гроші в національну валюту.

Вести та розробити власний блог (сайт)

Якщо хочете добре заробляти на власному сайті, потрібно багато працювати. Тут можна заробляти на рекламі, партнерці, продажі товарів.. Зазвичай, за хостинг треба платити, том це не зовсім заробіток без вкладень.

Хоча можна знайти і безкоштовні варіанти. Проте, прибуток сайт буде приносити не відразу, а лише через кілька місяців.

Робота з текстами – написання на замовлення

Якщо можете і вмієте гарно писати, на цьому можна непогано заробляти. Зазвичай використовують платформи Freelancehunt, Advego і Copylancer. На деяких платять гривнями, а на деяких рублями і доларами.

 

Послуги фрілансу

Якщо Ви можете писати, працювати з текстами, сайтами, робити дизайн поліграфії чи інші подібні речі, то можна на цьому отримувати хороші прибутки. Проте потрібно використовувати такі платформи як Work-Zilla, UpWork, KWork, FL.

 

Партнерські програми для заробітку в інтернеті

Для отримання прибутку треба зареєструватись на якійсь партнерці. Тоді варто розмістити її на тому ресурсі, яким найбільше користуєтесь. Чим більше людей перейде за посиланням, тим більший прибуток Ви отримаєте.

 

Заробітки на соціальних мережах

Тут можна вести власні блоги, розкручувати соціальні сторінки і заробляти на партнерці, рекламі чи продажі товарів. Проте для гарного прибутку варто мати розкручений профіль, багато підписників.

 

Заробіток на блогерстві

Для того аби отримувати кошти, можна знімати власні блоги і викладати в мережу. Прибуток буде від партнерки і реклами.

Як вивести зароблені кошти

Дуже часто гроші потрібно виводити на картку через певні платіжні системи. Зазвичай це Webmoney та інші. Тут можна вивести кошти через обмінники. Вони свють певний відсоток за послуги, проте відразу ж переводять гроші на вигідну для вас платіжну кратку. Для того аби обрати найкращий обмінник, використовуйте сайт BestChange.

 

Скільки можна реально заробити

За просту роботу отримуватимете мало. Проте, чим складніша робота, тим більше Ви можете заробити. Копірайтери можуть отримувати від 30 гривень за 1000 знаків, за одне вдало виконане завдання веб майстер може мати 500 чи 1000 гривень.

Все залежить від Вашої працездатності та кваліфікації. Проте, отримати навіть 10000 гривень за місць за допомогою цього заробітку цілком реально.

Отже, заробити і вивести кршти в гривнях реально. Потрібно лише знайти необхідні сайти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares