Пн. Кві 15th, 2024

На сьогоднішній день кількість блогерів, які заполонили Ютуб надзвичайно велика. Їх настільки багато, що уже важко пригадати, хто чим займається і якій тематиці присвячений кожен канал.

Хоча першочергова ідея створення блогів була придумана для того аби розповідати щось цікаве, проводити майстер класи, готувати і взагалі ділитись корисною інформацією, сьогодні ж більшість відеоблогерів мають на меті одне – якнайбільше заробити в інтернеті.

На чому зараз може заробити YouTube блогер?

Зараз пік розвитку відеоблогерства. На чому ж можна заробляти? Звісно, на рекламі. І тут можливостей дуже багато. Адже, прибуток може приносити контекстна реклама, підключення партнерки, а також згадка товарів, послуг чи інших каналів у своїх блогах.

Дуже часто, блогери, які мають велику кількість підписників стають мільйонерами, адже продовжують отримувати прибуток, навіть якщо не знімають багато або якщо перестали викладати відео. Бо ж у тих, хто має багато поціновувачів є багато переглядів, які зростають постійно. І навіть якщо відео уже старі, їх все одно переглядають. Тут також все просто: чим більше підписників і переглядів, тим більше заробляє блогер.

Проте, блогери не гребують практично нічим. Велика кількість з них стали «працівниками Ютуб» і всі свої сили кидають на розвиток каналу. Вони рекламують все: одяг, їжу, навіть ліки, онлайн казино. За це отримують кошти, дехто бартер.

Дуже часто блогерам присилають товари на огляди і вони лишають їх собі у якості оплати. Крім того, блогери часто користуються і прихованою рекламою. Адже рекламують товар не відкрито, а лише згадуючи про нього або наголошуючи про те як він їм подобається. Буває, що знімають блогери і відкрито рекламний ролик. Проте таких не повинно бути багато, адже аудиторії буде нецікаво.

Найбільш хитрі і розумні блогери змішують прості життєві блоги з рекламними. Наприклад, є кілька українських блогерів, які своїми доволі примітивними, а інколи і відверто дивними відео назбирали мільйони підписників і отримують шалені прибутки. Дехто з них уже живе за кордоном, хтось просто насолоджується життям.

Секрет таких блогерів поки не розкритий. Хоча, відомо, що більшість їхньої аудиторії становлять, на жаль, діти, які можуть переглядати одне й те ж відео по кілька разів.

Крім того, блогери люблять рекламувати канали і своїх «колег по цеху». Наприклад, згадувати канали на початку чи в середині відео. Також блогери часто проводять різноманітні конкурси, приваблюючи підписників, дружать чи сваряться каналами, що також збільшує рейтинг. На те, скільки отримає блогер впливає і кількість коментарів, лайків, дизлайків. Проте, розібратися в цій «кухні» звичайній людині складно. Відомо лише, що стати справжнім багатієм за допомогою YouTube можливо.

Скільки можна заробити блогеру на каналі YouTube?

Підключити монетизацію реально, якщо є 4 тисячі годин переглядів. Тобто, головне мати перегляди і підписників. А те, скільки будете заробляти уже залежить від активності та зацікавленості у Вашому каналі. Наприклад, відомі блогери можуть заробляти близько 100 тисяч доларів в місяць, менш популярні близько 50 тисяч доларів. Середнячки, але теж популярні приблизно 2000 доларів в місяць.

Реальні гроші заробити на каналі YouTube

Якщо ж блогер – початківець, його дохід в місяць може бути зовсім невеликими. Проте блогери – середнячки, на яких підписано близько 10000 людей за місяць можуть отримувати в середньому 100-200 доларів.

Окремим є прибуток і від реклами, яку замовляють. В середньому за неї вимагають від 2000 гривень до 150000 гривень. Найбільша ціна на рекламу каналів, окремий ролик про Вашу продукцію або тоді, коли відомий блогер на своєму каналі виставляє відео рекламодавця.
Загалом, заробіток в Ютуб – це остання тенденція, яка надзвичайно стрімко розвивається.

Заробити на YouTube можна дуже багато. Проте для цього треба працювати над каналом плідно і активно, назбирати свою аудиторію і постійно розвивати, виставляти блоги щодня, а інколи і по кілька разів на день.

Від Specialist