Пт. Кві 19th, 2024
ySense заробіток онлайн на платних опитуваннях

У даній статті розповімо про один із найпопулярніших англійських сайтів для заробітку в інтернеті на проходженні платних опитувань, виконувати платні завдання та пропозицій від замовників (реєстрації на сайтах, тестування сервісів, перегляді рекламних оголошень тощо).

В цьому матеріалі ми розкажемо, скільки можна заробити на ySense, як приєднатися до майданчика, які завдання доведеться виконувати та як вивести гроші. 

Нещодавно в мережі своєю історією успіху поділився найбільшвисокооплачуваний учасник ySense. Він розповідає, як йому вдалось заробити 125 тисяч доларів за п’ять років лише на ySense

Історія успіху: про що йде мова

Зі слів користувача ySense, той доєднався до майданчика ще у 2012 році, коли платформа мала назву ClixSense. Протягом першого року свого членства йому вдавалося отримувати 200-300 доларів на місяць, і це при мінімальній активності. Користувач не надто довіряв ресурсу, проте три речі змінили його думку.

 • Вчасна оплата навіть через 2 роки, що запевнювало в стабільності. 
 • На просторах всесвітньої павутини тисячі відгуків від задоволених учасників. 
 • Відмінна служба підтримки. 

Активна робота з цим майданчиком принесла користувачеві понад 125 000 доларів. 

То чи справді на ySense можна непогано заробляти? Розбираймось разом. 

Огляд ySense та початок заробітку

ySense — це повний пакет партнерських завдань, де кожен може знайти підходящий варіант заробітку. Але про все послідовно. 

Як приєднатися до ySense 

 1. Перейдіть на сайт за посиланням 👉 https://www.ysense.com
 2. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть “Приєднатися зараз”. Це показано на скріншоті. 
Заробіток на ySense - платні оптування та виконання завдань
 1. Ви отримаєте на електронну пошту посилання для підтвердження. Перейдіть за ним для активації облікового запису. 
Особливості роботи на ySense. Початок роботи та реєстрація на сайті
Особливості роботи на ySense. Початок роботи та реєстрація на сайті
 1. Далі потрібно заповнити профіль. Натисніть стрілку вниз поряд з фото та перейдіть в “Налаштування профілю”. 

Далі заповніть поля як показано нижче. Ви можете перевірити інші вкладки та заповнити їх також. Не забудьте додати платіжні реквізити. 

Профиль YSense

Як тільки ви заповните профіль, можете переходити до виконання завдань. 

Як заробляти на ySense 

Цей майданчик — один із кращих сайтів для заробітку у світі. Розглянемо різні варіанти доходу на ySense.

 1. Опитування за гроші.

Платні опитування — це найкращий спосіб отримання додаткового доходу. Перейдіть у відповідний розділ, де вам будуть доступні кілька опитувань, які одразу можна пройти. 

За них можна отримати від 50 центів до 5 доларів. Зазвичай за опитування платять одразу після його проходження. Хоча іноді доведеться зачекати до 30 днів.

Ви можете заходити в цей розділ кілька разів на день.

Заробіток ySense та особливості роботи
Заробіток ySense та особливості роботи
 1. Грошові пропозиції.

Тут можна отримати гроші за випробування нових продуктів чи послуг. Простими словами вам запропонують завантажити додаток чи гру, переглянути відео чи зареєструватися на сайті. За кожне завдання можна отримати від 5 до 50 центів. 

YSense предложения
Заробіток ySense на грошових пропозиціях
 1. Малюнок вісім задач.

Це одна з найвідоміших компаній. що пропонує каудсорсинг. За виконання мікрозавдань можна отримати від 2 до 50 центів. 

Тут запропоновані найрізноманітніші завдання. Всі виплати миттєві. 

Для початку виконайте ті завдання, які вам пропонують після входу в обліковий запис. Якщо суть завдання не до кінця зрозуміла, завжди можете звернутися до служби підтримки. 

Заробіток ySense на проходженні опитувань онлайн
 1. Партнерський маркетинг.

Рекомендації — це головне джерело доходу на майданчику. Тобто ви пропонуєте посилання, за яким реєструються інші користувачі, а ви отримуєте довічну реферальну комісію.  Рекомендуємо статтю Заробіток в Інтернеті на українських сайтах та особливості роботи.

Залучення людей може приносити одразу два види доходу:

 • Реєстраційний внесок. Як тільки новий користувач реєструється за вашим посилання, він отримує 10-30 центів. Також ви отримаєте 2 долари після того, як ваш реферал заробить 5 доларів. 
 • Комісія. Ви можете отримувати 20% доходу від суми заробітку ваших рефералів, коли вони виконують завдання чи проходять опитування. 

Підрахуймо. Запросивши 20 людей з загальним доходом 500 доларів на місяць, ви зможете отримувати до 100 доларів в місяць партнерського доходу. 

Посилання для запрошення партнерів знаходиться в панелі керування. 

Є декілька варіантів просування вашої партнерської програми. Найкраще запрошувати партнерів через власний блог. Також можна поширювати посилання через соціальні мережі, електронні листи чи навіть месенджери. 

Як вивести кошти з ySense 

Цей майданчик для заробітку передбачає декілька варіантів виводу коштів. Якщо у вас є обліковий запис Payoneer чи PayPal, можете вивести заробіток туди. 

Серед інших варіантів — Steam, Skrill чи Rewars Link India. Також завжди можна подати запит на отримання подарункової карти. Оберіть підходящий варіант у відповідному розділі. 

Як вивести кошти з ySense
Як вивести кошти з сайту ySense 

Розглянемо як вивести гроші на PayPal, адже це чи не найзручніший спосіб. Для початку оберіть PayPal та оберіть суму. Тут запропоновані варіанти: 10,25, 50, 100 та 250 доларів. 

ySesne PayPal вивід зароблених онлайн коштів
Як вивести кошти з ySense 

Денний ліміт виводу коштів на PayPal складає 500 доларів, тобто ви можете зняти двічі по 250 доларів в день. 

Платеж PayPal

Як заробити більше грошей на ySense 

І наостанок дамо декілька порад, як заробляти на цьому майданчику більше грошей. 

 1. Проявляйте активність. Заходьте в обліковий запис хоча б 2-3 рази на день, щоб проходити всі платні опитування та виконувати запропоновані завдання. 
 2. Виконуйте завдання швидко. Рекомендуємо завантажити спеціальний плагін, який доступний для всіх популярних браузерів. З його допомогою ви отримуватимете сповіщення про нові опитування чи завдання. Таким чином ви не пропустите нічого важливого. 
 3. Форум. Приєднайтеся до форуму зі свого аккаунта. Там ви зможете знайти чимало порад та відповідей на загальні питання, що дозволить збільшити дохід. 
 4. Розповідайте друзям. Обов’язково розкажіть про ySense друзям та знайомим. Чим більше людей зареєструється за вашим посиланням, тим більше ви заробите на партнерській програмі.

Висновок

ySense — одна з найкращих платформ для заробітку на нескладних завданнях. Працюючи по 30-60 хвилин в день за місяць можна заробити близько 200 доларів. А якщо запросити рефералів, то сума доходу виросте до 500 чи навіть 1000 доларів.

Від Specialist