Пт. Кві 19th, 2024
кращі сайти для заробітку на платних опитуваннях в інтернеті

Перш ніж запустити послугу чи товар у продаж, бренди створюють аватари покупців і стараються дізнатися, чим їх зацікавити. Без проведення опитувань отримати достовірну інформацію неможливо. Щоб мотивувати людей компанії палять за опитування.  

Щоб заробити таким способом, потрібно створити аккаунт на спеціальних ресурсах. рівень доходу повністю залежить від частоти проходження опитувань та їх вартості.

Зазвичай такий спосіб заробітку в інтернеті сподобається тим, хто любить проходити тести та заповнювати анкети. Ми зібрали 5 перевірених сервісів, які гарантовано платять за виконання подібної роботи.

Як отримати гроші на проходженні опитувань

Участь в платних опитуваннях – це корисний та цікавий вид заробітку в інтернеті. Серед переваг варто зазначити:

 • ви розвиваєтесь як споживач;
 • отримуєте додаткові кількасот гривень щомісяця;
 • впливаєте на якість товарів та послуг відомих брендів;
 • ваша думка буде грати важливу роль під час прийняття рішень для подальшого розвитку компанії.

Робота не потребує інвестицій, професійних навичок чи дотримання графіку. Достатньо мати смартфон, планшет чи комп’ютер з доступом до інтернету. Проходити опитування можна будь-коли, по дорозі на роботу чи пізно ввечері з чашкою чаю. 

Як почати заробляти на опитуваннях?

Якщо коротко, то опитувальник – це простий онлайн-сервіс, який допомагає проводити соціологічні опитування. Зазвичай такими сайтами володіють маркетингові компанії. Анкетування потрібне, щоб краще зрозуміти вподобання споживачів.

Перш ніж почати роботу, зверніть увагу на спосіб отримання грошей. Частина сервісів нараховують гроші в доларах чи євро, але при цьому їх можна вивести на будь-яку банківську карту по актуальному курсу.

Щоб отримувати дохід, потрібно виконати декілька простих дій:

 1. Вибрати платформу з найкращими умовами для вас.
 2. Підтвердити намір працювати за номером телефону чи електронною поштою.
 3. Заповнити анкету, це потрібно, щоб вам пропонувалися опитування рамках ваших інтересів.
 4. Дочекатися запрошення на опитування.
 5. Чесно відповісти на питання, оскільки в анкету додають кілька повторних питань, щоб виявити обман.
 6. Отримати гроші або бали на рахунок.
 7. Вивести заробіток на карту.

Запрошення на платні опитування приходять на електронну пошту. Якщо вірити відгукам користувачів, то за пів року можна заробити близько 2 200 гривень. При цьому в день витрачається від 5 до 30 хвилин. А якщо зареєструватися одразу на кількох сайтах, то і заробляти можна значно більше. 

Хто не може стати учасником опитувань

І хоча цей вид заробітку дуже простий, доступний він не всім.  Для прикладу, заповнити анкету на тему кормів для тварин можуть власники домашніх улюбленців, а про алкоголь – ті. хто регулярно його вживає. Також не допускаються журналісти та маркетологи, оскільки їм відома вся процедура зсередини. Також вам можуть відмовити в проходженні опитування після декількох питань, якщо ви не підходите під певні критерії або порушите правила.

5 кращих сайтів-опитувальників в Україні для заробітку

Ми провели аналіз роботи різних сайтів-опитувальників та підготували для вас добірку кращих сервісів, які дозволять заробити реальні гроші. 

Survey Harbor

Survey Harbor – зручний портал, який платить за проходження опитувань українцям. Серед плюсів цього сервісу слід зазначити:

 • виплати будь-коли на банківську картку;
 • реферальна програма, тобто ви запрошуєте друзів та отримаєте бонуси за кожне опитування, яке вони пройшли;
 • користувач сам обирає мову опитування та інші деталі для зручності;
 • всі дані користувачів надійно захищені;
 • робота користувача оплачується навіть якщо опитування не вдалося завершити;
 • онлайн-підтримка завжди на зв’язку. тобто будь-яке питання можна вирішити дуже швидко.

Для початку роботи знадобиться заповнити анкету із ключовими даними про себе. тут робиться акцент на ваших вподобаннях, хобі, роботі і тому подібному. Тобто сервіс цікавить інформація, яка дозволить визначити теми опитувань.

Наскільки часто вам надсилатимуть запрошення залежить від  віку, міста, пори роки та наповненості профілю. Нові завдання можна знайти в особистому кабінеті. Також повідомлення дублюються на електронну пошту. Ну і реєструємось на сайті 👉 https://surveyharbor.com

Спільнота Opros в Україні

TNS Opros – пропонує проходити анкетування громадянам України. Принцип роботи дуже простий. Достатньо зареєструватися на сайті, давати відповіді на питання та отримувати гроші, які потім можна отримати на будь-яку картку українського банку.

Для реєстрації достатньо надати e-mail і трохи розповісти про себе. Анкети з’являються в розділі «Поточні дослідження». Винагороду нараховують в балах. 1000 балів – 10 гривень. За анкету, заповнення якої займе до 30 хвилин, можна отримати 4 000 балів.

Мінімальна сума для виведення – 100 гривень. Але є один нюанс, отримати гроші можна лише на мобільний рахунок. Також пропонується можливість перевести бали в сертифікат на покупку товару чи послугу. Також гроші можна передати благодійним організаціям або взяти участь в лотереї та збільшити дохід. Проводимо реєстрацію 👉 за посиланням.

Сайт Opinion.com.ua

Opinion – вважається одним з кращих сайтів для заробітку на опитуваннях. Проект створений для людей, які готові поділитися досвідом використання товарів та оцінити їх якість. Тобто Власна думка збирає думки споживачів та передає ці дані замовникам опитування. Послугами платформи користуються «Форд», «Данон», Кітікет», «Боржомі» та інші.

Для початку роботи потрібно створити аккаунт. на це знадобиться кілька секунд, адже можна внести електронну пошту або увійти через обліковий запис Google. Після цього вам запропонують заповнити анкету про себе та познайомитися з умовами.

За опитування платять від 10 до 100 гривень. Вивести гроші можна лише коли накопичиться 500 очок (це рівноцінно 50 грн) на гаманець globalmoney, або номер мобільного телефону. Уважно вносьте дані при реєстрації, кожну виплату потрібно підтвердити через Email. Детально опис цього сервісу можна прочитати у статті. Провести реєстрацію на 👉 сайті opinion.com.ua.

Заробіток на опитуваннях із Mobprog

Mobprog – це проект німецької компанії SPLENDID RESEARCH GmbH, яка проводить дослідження по всьому світу через мобільний додаток. Користувачі просто встановлюють додаток, висловлюють свою думку та отримують грошову винагороду.

Пройти опитування можна онлайн, встановлювати додаток не обов’язково. Запрошення приходять на пошту, в них вказується час для заповнення анкети та оплата. Для використання Mobprog на смартфоні доведеться встановити додаток. Провести реєстрацію можна за цим посиланням.

Опитування на цій платформі досить короткі. За одну анкету платять від 5 до 30 гривень. Гроші можна перевести на картку через Paypal, але лише після накопичення 5 доларів. Активні юзери платформи стверджують, що запрошення для опитувань на онлайн-платформі приходять лише 2-3 рази на місяць, а от в мобільному додатку анкету можна заповнювати майже кожного дня.

TGM Panel Україна

TGM Panel Україна – це дочірня компанія найкрупнішого постачальника досліджень на світовому ринку TGM research FZE. Компанія проводить опитування серед споживачів найбільших брендів. Для початку співпраці потрібно створити аккаунт. Для цього вистачить електронної пошти та паролю. Далі система попросить вказати особисті дані, а також вибрати варіанти відповідей серед запропонованих.

Питання більше пов’язані з вашим ставленням до здорового способу життя, шкідливі звички, захворювання, дозвілля, роботу та інше. Одразу після проходження першого опитування ви отримаєте реферальне посилання. З його допомогою можна запрошувати друзів, а за це ви отримаєте додаткову винагороду.

На TGM Panel Україна платять за опитування в євро. За одне завдання можна отримати близько 42 гривень. Отримати гроші можна на банківську картку через paypal. Мінімум для виведення – 324 гривні. Реєстрація за цим посиланням.

Висновок

Обрати заробіток на заповненні анкет як основний не вийде, оскільки заробити достатню суму не вийде. Такий спосіб доходу можна розглядати, які підробіток для оплати мобільного інтернету або покупки приємної дрібнички для себе. З врахуванням того, що в день ви будете витрачати не більше 30 хвилин, кілька сотень гривень на місяць точно не будуть зайвими. Рекомендуємо такою статтю Робота в інтернеті на дому: 10 перевірених методів заробітку вдома

В цілому це досить хороший варіант підробітку для школярів, мам в декреті, студентів та навіть пенсіонерів. В цілому всі, хто має можливість приділити трохи часу , може спробувати цей вид заробітку. Варто зазначити, що ви не змушені проходити всі запропоновані опитування. Проте деякі сервіси знижують рейтинг, якщо ігнорувати запрошення тривалий час.

Від Specialist