Чт. Кві 25th, 2024
Скільки можна заробити на власному сайті (блозі) в інтернеті

Розглянемо питання додаткового заробітку в інтернеті на прикладі нашого блогу про заробіток. Ми вже багато статей присвятили різного роду методам підробітку в мережі, давали приблизні розрахунки та рекомендації.

Думаємо не секрет, що даний сайт був також запланований, як один зі способів заробітку. Такий парадокс: заробити на сайті про заробіток. «Дивно..», скажете Ви? – «Абсолютно ні», скажемо ми.

З нестабільною ситуацією в економіці, ростом інфляції добробут громадян падає середній прожитковий мінімум «стоїть на місці» та багато інших соціальних чинників спонукає Вас шукати додаткові методи заробітку. За нашими даними статистики кожен 3 українець планував чи вже має додатковий дохід.

Дану статтю пропонуємо як приклад заробітку на власному блозі, покажемо скільки ж можна заробити реально на написанні статей в Україні.

Короткі дані про сайт seo-marketing.com.ua

Сам сайт спочатку не мав визначених тем для категорій, була ідея на публікації такого роду інформації, бо на неї є попит. Так співпало що в момент написання даної статті домену виповнилось 1 рік (це можна перевірити будь яким сервісом Whois created: 2018-07-06 12:46:17+03). Отож першому «дню народження» присвячується…

Для основи брались сайти схожих тематик, опрацьовувались приватні блоги та соціальні мережі в пошуках інформації, відгуків про власний досвід в заробітку. Хочеться надавати цікаву та корисну інформацію користувачам, «не засмічуючи» мережу.

Признаємось чесно, почати нову тему дуже складно, особливо коли немає досвіду в такій справі, але з іншої сторони це й азарт, пізнати щось нове. Головне почати і все вдасться, легко ніде немає.

Розширили список категорій та аналізували теми

Опублікувавши перші статті (близько 8-10 шт), оптимізували кожну, підбирали картинки, робили скріншоти для наочності. І вже через два тижні на блог почали заходити перші користувачі з органічного пошуку…

заробити гроші на сласному сайті в інтернеті

На фото видно статистику відвідуваності із Google Analytics, сайт мав хоч і повільний, але ріст. Заробити на сайті з такою відвідуваністю звичайно важко. Через пів року ситуація не дуже покращилась, в середньому ми отримували 5 користувачів на сайт за добу.

Для монетизації блогу було за основу взято сервіс Google Adsense. Але трохи розкриємо карти, у нас є певні знання в програмуванні та SEO оптимізації сайтів, що і допомогло згодом покращити результати.

Блоки оголошень розміщуються в текстах статей блогу, на в блоках справа для десктопних операційних систем. Всі автоматично вставляються в зміст за допомогою плагіна Ad-Inserter для системи управління WordPress (двигун на якому працює блог).

Дуже чудово та легко налаштовується, в роботі проблем не виникало. Далі вже просто корегування стилів оголошень, типів блоків: з березня 2019 року почали використовувати окремо блоки для мобільних пристроїв суто 300х150 px, що допомогло значно збільшити дохід від реклами на смартфонах (на замітку).

Яка відвідуваність сайту на даний момент

Робота із наповнення блогу не завершилась статтями про заробіток в інтернеті та додатковий дохід, зі статистики зрозуміло, що самі дорогі кліки в системі за фінансову тематику, кредити, депозити, банки. З весни 2019 року список категорій було розширено та написано біля 30 статей для фінансової тематики.

Це помогло залучити загато нових запитів для користувачів, але позиції по них ще досить погані (від 3 до 8 сторінки пошуку), тому основний потік користувачів йде на теми про заробіток.

На скріні з того ж Google Analytics бачимо – відвідуваність за рік зросла із 25 до 3078 користувачів в місяць, досить непогано. Все це завдяки розширенню категорій, та новим матеріалам по фінансах, баках, роботі в мережі тощо.

статистика заробітку на сайті в інтернеті

Сайт впевнено займає вже багато топових позицій в пошуку на рівні зі схожими сайтами тої ж тематики, що раніше здавалось просто нереальним. Але не тільки якісний матеріал, але і певні методи в просуванні дали такий результат, коли ти бачиш певну віддачу, тоді й хочеться працювати більше та щось вкласти в проєкт.

Середній час сеансів становить 2 хвилини, це означає що матеріали дійсно заслуговують уваги й цікаві, раніше цей показник сягав менш як 1 хвилина, довелось допрацьовувати «погані» статті. Завжди прислуховуючись до порад та рекомендацій наших читачів.

Скільки можна заробити на власному блозі в інтернеті

Тепер до найцікавішого, скільки сайт заробляє з моменту створення і до сьогодні. Як уже говорили, дохід може коливатись, на рекламу від Google Adsense можуть впивати багато чинників: сезонність, розміщення рекламних блоків, тематика матеріалів, дизайн блоків та шрифт, тип блоку (банер, посилання, для статей), експерименти із показом реклами окремо для мобільних та звичайних версій, в залежності від пристрою.

Статистика доходу нижче

Статистика заробітку грошей в інтернеті на власному блозі

Як бачимо більш реально сайт почав приносити дохід з реклами із березня 2019 року, і статистика продовжує рости. Головне не зупинятись на здійсненому та розвивати проєкт далі.

Чому ми вирішили дати Вам дану інформацію? Бо багато описано про заробіток на сайті, як же воно проходить «із середини» мало хто відкриває, і користувач так і не реалізовує власні ідеї. Можливо це допоможе більше повірити у власні сили, та зрозуміти те, що заробити гроші в інтернеті можна, і не тільки на кліках, відео хостингах тощо.

Всім Удачі, якщо виникнуть питання, пишіть коментарях, обов’язково відповімо!

Від Specialist