Сб. Тра 25th, 2024
Заробіток на платних опитуваннях сайт new.opinion.com.ua

Вітання всім відвідувачам нашого сайту пошуках хороших способів заробітку в гривнях. На черзі ще один хороший сайт для проходження платних опитувань (Вам оплачують за поділений час) із можливістю вивести зароблене на мобільний телефон або обміняти товари, про все це розповімо згодом.

Насправді реальних сайтів та надійних на просторах інтернету не дуже багато, які не мають відношення до «лохотронів» та реально виплачують зароблені гроші. Часто користувачі стикаються із труднощами при проведенні реєстрації на сайті Opinion, тому ми вирішили надати коротеньку інструкцію цього процесу та особливості сервісу.

Проводимо реєстрацію на сайті компанії Opinion

Процедура не є важкою, але має ряд особливостей. Потрібно вказувати правдиво певні пункти при реєстрації, щоб не мати проблем із отриманням винагороди.

Для реєстрації переходимо на сайт: opinion.com.ua

Чисто умовним перший пункт реєстрації – підтвердження мінімального віку респондента. Дозволяється лише проходження платних опитувань особам, яким виповнилось мінімум 14 років (надалі врахуйте це при введенні дати та року народження).

Реєстрація сайт Для платних опитувань

Наступний крок є найбільш важливий, тут потрібно заповнити всі дані особи: ім’я, прізвище, електронну адресу, номер мобільного телефону, стать, дату народження та адресу проживання.

Після підтвердження потрібно переглянути вказану  E-mail адресу, саме на неї прийде лист із підтвердженням реєстрації (спеціальне посилання і тілі листа), вже після цього Ви можете використовувати весь функціонал сервісу.

Як та скільки можна заробити на платних опитуваннях Opinion

Отож після реєстрації радимо перейти в особистий кабінет та заповнити максимум даних із власної анкети. Саме завдяки цій інформації для користувачів надсилаються доступні опитування (по інтересах, віку, місті проживання, наявності домашніх улюбленців тощо).

На фото показано як виглядає запрошення до проходження опитування. Тут важливо чітко відповідати на питання, щоб нова відповідь не суперечила попередній, система це зафіксує та не дасть можливості заробити максимум балів.

Всі сповіщення про нові доступні варіанти опитування приходять на електронну адресу, що є дуже зручно. В середньому за одне опитування можна отримати від 150 до 250 балів.

Цікаво знатиУкраїнські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Як вивести гроші із сайту

Як і у інших подібних ресурсах, на сайті Opinion встановлена мінімальна сума для виведення 500 балів, що рівноцінно 50 гривень. Тобто дану суму можна отримати за 1-2 хороші опитування.

В основному користувачі обирають спосіб виведення на мобільний рахунок. Доступні такі мобільні оператори: Київстар, Лайфсел, Водафон (МТС).

Важливо! Виведення коштів потрібно підтвердити по Email

Також можна зароблені бали обміняти на електроніку та побутову техніку. На сайті доступний «прайс» із розцінками на різні види (наприклад флешка обійдеться у 1500 балів). Заробити можна в середньому 500-1000 гривень на місяць.

Рекомендуємо переглянути статтю про ще один сайт із можливістю виводу на карту ід 300 гривень заробленого Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально

Від Specialist