Чт. Лют 22nd, 2024
Серед українців набуває популярності новий вид діяльності для додаткового доходу. Зареєструватись на фрілансі в період карантину задля отримання додаткового доходу.

Останнім часом серед громадян України набуває популярності віддалена робота, особливо станні тижні після запровадження карантину аби протидіяти COVID-19. Найбільшу популярність отримав сайт Freelancehunt, який оприлюднив приріст користувачі в порівнянні із лютим 2020 більше на 43,8%.

У середньому за один день на даному сайті фрілансу реєструвалось від 550 до 800 осіб, а у період карантину цей показник виріс до 900-1200 користувачів. Кожний третій користувач в коментарі відмітив «у зв’язку із ситуацією із карантином».

Рекомендуємо прочитати Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків

«Нові користувачі» – це в основному штатні спеціалісти установ, які отримали більше вільного часу. Згідно з результатами опитування, більшість користувачів, а це близько 62% користувачів, мають досвід роботи в офісі. Вони вирішили використати цей час для отримання додаткового доходу.

Дана ситуація із карантином стала справжнім випробуванням для ринку праці України. Ми можемо побачити готовність компаній різного рівня до переводу частини користувачів на аутсортс або ж фріланс.

Найбільш популярними сферами для нових користувачів стали напрямки програмування т дизайну. На сьогодні сервіс налічує понад 180 тисяч замовників та 500 тисяч виконавців.

Окрім того для користувачів доступні і інші популярні ресурси Weblancer, Kwork, Kabanchik. Кожен зможе знайти собі заняття по бажанням та можливостям.

Від Specialist