Пт. Кві 19th, 2024
Як оплатити комунальні платежі через Монобанк в Україні

Хочемо надати Вас коротеньку статтю-інструкцію для всіх нових та постійних користувачів першого в Україні мобільного банку Monobank. Ситуація із постійними обмеженнями під час карантину, коли потрібно мінімізувати власні виходи на вулицю.

Зупинятись на основах та перевагах використання не будемо у даному матеріалі, для цього можете скористатись іншими стаття про особливості використання та отримання карти від Monobank.

[smartslider3 slider=6]

Для початку авторизуємось у програмі із використанням паролю або відбитку пальця (все залежить від налаштувань безпеки). Обираємо пункт «Інші платежі», потім «Комунальні та інтернет», далі виберіть адресу проживання (за якою потрібно сплатити послуги).

Важливо! По замовчуванні у додатку буде закріплено Вашу адресу прописки. Для того, щоб створити нову адресу натискаєте «Додати адресу». Для того, щоб видалити адресу – проведіть вліво на потрібному ряді (тобто прикладіть палець до потрібного ряду та проведіть вліво).

[smartslider3 slider=7]

Далі потрібно вказати період, за який потрібно оплатити комунальні платежі через Monobank (у додатку передбачено можливість оплати відразу за декілька місяців).
Обираєте кількість послуг, які потрібно оплатити (виділяєте значок кола зліва від назви кожного виду послуг).

Комуналка оплата в монобанк 1

Важливо! Якщо Ви не можете знайти в переліку послу потрібної, тоді прогорніть список донизу та натисніть пункт «Додати компанію». Вибрати потрібну можна по розрахунковому рахунку та із загального списку. Вкінці всіх маніпуляцій Ви можете скоригувати суму платежу.

Монобанк платежі

Ну і останнє – натискаєте «Оплатити». Пізніше даний платіж буде показано у списку операцій на головній сторінці додатку.

Цікаво знати Карта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Ось така коротка замітка стане корисною для новачків та юдей старшого віку, які почали всій шлях «Цифрової грамотності» та освоюють інтернет-платежі.

Від Specialist