Вт. Лют 27th, 2024
Оформити карту від Monobank в Україні інструкція

Стаття буде присвячена всім користувачам, що чули про Monobank давно, але ще не отримали карту та не зареєструвались, бо нема розуміння, що за чим потрібно робити. Нижче ми подамо коротеньку інструкцію зі всіма посиланнями та кроками, які допоможуть зробити все правильно.

Що потрібно для оформлення карти Monobank

Для користування всіма послугами Monobank потрібно мати сучасний смартфон. Бо весь функціонал системи та керування фінансовими операціями проводиться через спеціальний додаток (якщо мали досвід користування Приват24, тоді проблем не виникне).

Скачати додаток Монобанк для Андроїд

Скачати додаток MonoBank для Android

Скачати монобанк для Айфон  Скачати додаток MonoBank для iOS

Подати заявку на оформлення карти від Monobank можна по натиснувши на посилання. Далі ви вводите номер свого мобільного телефону у відповідну графу. Після, очікуємо смс з кодом для підтвердження.

офорити карту від Монобанку

Оформлення карти здійснюється через раніше встановлений додаток від Monobank. Все нагадує стандартну процедуру оформлення у відділенні, але у Вашому смартфоні. Потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код платника податків. При оформленні система сама підказками допоможе (фото нижче). Підтвердить числовою комбінацією запит на обробку документів.

процедура оформлення кредитної карти від Монобанку

Для того, що оформити кредитні ліміти на новій карті Monobank, вкажіть це при реєстрації.

замовити карту від MonobankСистема автоматично запропонує відповісти ще на декілька питань. Звісно, Ви можете і не відповідати на всі, але це зменшить шанси видачі кредиту.

Карта замовити Monobank для фізичних осіб з кредитним лімітом 10000 гривень

Якщо цей пункт Ви пропустили – не проблема. Після оформлення карти це можна зробити в додатку додатково (після підключення). З відгуків клієнтів Monobank, кредитні ліміти в 10 000 гривень можуть видати та без всіх заповнених полів форми, та довідки про доходи.

[WP-Coder id=”3″]

Доставка карти від Monobank

Як уже ми повідомили раніше, Monobank не має фізичних відділень, а лише пункти видачі пластикових карт. В додатку виберіть відповідний (найближчий пункт видачі). Якщо кур’єри дуже зняті, доведеться самому вирушити до пункту, буде швидше. Не забудьте взяти паспорт із собою.

Оформити карту від монобанку та її активація
Для таких випадків, що в наявності карт не виявилось у пункті видачі, можна звернутись до підтримки, та попросити про кур’єрську доставку. Мобільний додаток Монобанку проінформує Вас про час та місце зустрічі, а також надасть фотографію представника.

Як можна оформити карту від Монобанку

Активація карти від Monobank

Процедура активації карти від Monobank також проста.

  • Для цього спочатку зробіть фотографію карти (титульної сторони) через додаток.
  • Підтвердить дію ввівши код безпеки CVV (три цифри, що знаходяться на звороті карти)
  • Встановіть Ваш PIN код, та суму витрат, що будуть потребувати цей код як підтвердження.

От і все, Ваша карта Monobank готова до використання, всі деталі та операції по карті можна простежити у мобільному додатку.

Оформити карту від Monobank та її активація

Сама система управляння основана на одному зі стабільніших банків – Universal Bank. Тому договорі про надання послуг саме буде вказаний як емітент (юридична особа, що керуватиме фінансовими операціями).

Від Specialist