Чи можна отримати декілька кредитів одночасно?

Хочемо розглянути питання про можливість отримання декілька кредитів онлайн одночасно. Отримати відмову в такому випадку для дуже великі шанси. Все залежить від Вашої кредитної історії та платоспроможності, щоб доходи дозволили перекрити кредитні зобов’язання.

Головним критерієм, який будуть враховувати сервіси онлайн кредитування та банків – термін що залишився на погашення позики та сума до оплати. Навіть успішно закрити 3-5 кредитів не гарантують позитивного рішення від фінансової установи.

Взяти кредит готівкою, кредит онайн із поганою історією CreditPlus
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Швидкий кредит на карту від Miloan
0.01%
Ставка
до 12 000 грн
Сума
0.01%
Ставка в день
до 17 000 грн
Сума
0% в день
Ставка
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит онлайн на карту за 15 хвилин від Швидко Гроші
2%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від SOSCredit отримати онлайн на карту
0.01%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Глобал кредіт
0.01%
Ставка
до 15 000 грн
Сума
Оформити онлайн кредит від Creditkasa швидко
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
0.01%
Ставка в день
до 9 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
1.7%
Ставка в день
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит від на карту від Alexcredit
1.75%
Ставка в день
до 3 000 грн
Сума

Тонкощі отримання декількох онлайн кредитів

Важливо розрізняти типи кредитів, що можна оформити. Наприклад, оформлена іпотечна позика не забороняє Вам отримати ще і споживчий кредит. Навіть при оформленні консультант чи представник фінансової установи запропонує відкрити пластикову кредитку.

Але, якщо в клієнта присутні не закриті цільові кредити, тоді можна отримати відмову на іпотечний. Чому? Все просто, суми таких позик є великі, і кредитна установа намагається дуже детально вивчити всі дані користувача: зарплатню, додаткові надходження, кредитні зобов’язання в інших установах, кредитну історію тощо.

Ні в якому разі не старайтесь приховати від банку кількість вже відкритих кредитів. Це все буде викрито в короткий термін, що і призведе до відмови в додатковій позиці. Будьте максимально відкритими та чесними.

Рекомендуємо Карта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Як уже описали раніше, великий попит мають кредитні картки. Оформити можна дуже просто у відділенні, а також одночасно у декількох фінансових установах. Ви проплачуєте послуги лише у випаду користування кредитним лімітом, в іншому випадку плата не береться.

Також отримати швидкий кредит онлайн в МФО всього за 10-15 хвилин. Достатньо пред’явити Ваші паспортні дані та код платника податку. Головна умова – це відсутність не закритого чи активного кредиту в даній організації.

Наші рекомендації для отримання декількох кредитів

По-перше, враховуйте не тільки суму позики, але відсоткову ставку по кредиту. Сукупно вартість кредиту в цілому значно вища. Розраховуйте власні можливості, щоб виконати фінансові зобов’язання. Ризики стосуються здоров’я, сімейних обставин, втрату робочого місяця тощо.

При оформленні кредиту на авто чи іпотечного потрібно розрахувати суму страховки на вище описані обставини. Відкласти готівку для погашення 1-2 платежів за позикою. Це допоможе не втратити «фінансової рівноваги» в майбутньому.

Робіть виважені та обдумані рішення. Більшість користувачів кредитами можуть керуватись емоціями та красивими рекламними блоками. Насправді ж, це серйозне питання, і банк чи кредитна установа завжди знайде методи впливу навіть на дуже «хитрих» економістів.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *