Пн. Чер 27th, 2022
Кредитна історія, як пеервирити кредирну історію

Сьогодні в Україні відсоток відмов про оформлення онлайн кредитів дуже маленький. Всього і районі 3-5% можуть отримувати негативну відповідь. Головним фактором, після заповнення заявки та вказуванні всіх даних клієнта, є кредитна історія. Раніше ми уже обговорювали як можна отримати онлайн позику з поганою кредитною історією, а зараз розглянемо детальніше умови.

Взяти кредит готівкою, кредит онайн із поганою історією CreditPlus
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Швидкий кредит на карту від Miloan
0.01%
Ставка
до 12 000 грн
Сума
0.01%
Ставка в день
до 17 000 грн
Сума
0% в день
Ставка
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит онлайн на карту за 15 хвилин від Швидко Гроші
2%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від SOSCredit отримати онлайн на карту
0.01%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Глобал кредіт
0.01%
Ставка
до 15 000 грн
Сума
Оформити онлайн кредит від Creditkasa швидко
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
0.01%
Ставка в день
до 9 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
1.7%
Ставка в день
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит від на карту від Alexcredit
1.75%
Ставка в день
до 3 000 грн
Сума

Кредитна історія позичальника – де вона береться

Раніше при оформленні кредиту важливу роль відігравала довідка про доходи та документи з місця роботи. Звичайно, перевага надавалась особам із високою заробітною платою та терміном на посаді від 6 місяців. Але ринок кредитування постійно розвивається, а саме конкуренцію звичайним банкам становлять мікрокредитні організації, де Ви можете отримати онлайн позику до 15 000 гривень.

Зважаючи на це та економічну ситуацію в країні, де середня заробітна плата становить 150$ головну роль відіграє зараз кредитна історія.

Кредитна історія користувача – це по суті база даний фінансових операцій, які проводила особа в період кредитування. Термін та сума кредиту, як часто вносились платежі та чи були затримки у виплатах. Вся дана інформація зібрана на сайті УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій). Дані збираюся зі всіх фінансових установ по Україні.

УБКІ було основане ще у 2005 році за підтримки ПриватБанку та БІкОптима Лімітед, які вирішили зберігати та опрацьовувати дані про позичальників, зберігати у базі, щоб не допустити видачу кредиту недобросовісним користувачам.

База таких клієнтів формується постійно та оновлюється від банків та мікрокредитних організацій, але й вносять інформацію страхові компанії, лізингові фірми тощо. Тобто дана організація відіграє роль посередника між кредитною установою та клієнтом.

Якщо при оформленні клієнту відмовляють в позиці, хоча й було надано всю відповідну інформацію (паспорт, ідентифікаційний код, проживання тощо), скоріше це через проблеми із кредитною історією. Перед видачею кредиту відправляється запит до сайту УБКІ, де буде вказана вся інформація по фінансових організаціях.

Якщо Ви систематично порушуєте умови кредитування, не вносите вчасно платежі, всі ці дані записуються до бази. Надалі отримати позику під низькі відсотки у великому банку буде складно. Відновити Вашу кредитну історію можна, але це процес також не простий, зробити поганою набагато швидше.

Як же можна перевірити Вашу кредитну історію та виправити

Як уже обговорили вище – кредитна історія дуже важливий фактор в отриманні кредиту. Для відповідальних осіб та й просто для себе можна скористатись сайтом ubki.ua (вказати Ваші дані при реєстрації, вартість внеску за кожен запит 50 гривень), але один раз в рік це можна зробити безкоштовно.

Бувають такі випадки, коли дані по кредитній історії внесені не точні дані, або ж взагалі помилкові. Щоб це виправити, потрібно заповнити спеціальну форму, завірити її нотаріуса та надіслати до УБКІ. В декілька робочих днів звернення розглянуть та виправлять інформацію.

У тому випадку, коли у Вас реально погана кредитна історія, не панікувати. З початку потрібно закрити всі позики в тому числі із відсотками, щоб не мати більше кредитних зобов’язань.
Найпростішим способом виправити власну кредитну історію є ті ж самі кредити (вибачте за тавтологію), а точніше мікрокредити. Без проблем реально оформити онлайн кредит на невелику суму, та відразу (за декілька днів) «погасити», провести на місяць 2-3 таких процедури. Все це реально допоможе трохи покращити кредитну історію.

Після чого вже можна спробувати отримати більший кредит у банку. Але навіть відсутність кредитної історії, коли Ви не працювали не отримували позик, не гарантує 100% в отриманні кредиту, адже відсутність такої інформації також викличе підозру.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *