Чт. Лют 22nd, 2024
Монобанк планує знизити ставки по залишку на карті та суму платежу

Гадаємо вже більшість користувачі, які слідкують за темою інтернет-банкінгу, володіють інформацією про досягнутий рубіж у 2,5 мільйони активних користувачів Monobank. Також співзасновник Олег Горохівський повідомив про певні нововведення, які вступлять в силу із 1-го вересня цього року. Всього її буде три: два приємні та одне – ні (стосовно тарифів).

Зменшення облікової ставки від НБУ із початку року потягнуло вниз ставки по строкових депозитах у українських банках. Карткові продукти Fintech Band та Універсал Банку не стали винятками.

Відсотки за депозитами знизились на стільки, що вже вигідніше тримати просто кошти на карті, ніж відкривати строковий депозит. Наразі Монобанк дозволяє оформити депозит строком на 1 рік під 11% річних (це поки одна із найкращих пропозицій на ринку), ставка на залишок по картах складає 10% річних. Уже із 1-го вересня остання цифра зменшиться до 7%.

Тепер поговоримо про хороші новини для користувачів Monobank. Планується покращити умови кредитних продуктів. Планується зменшити плату за використання кредитного ліміту після перевищення пільгового терміну, за якого не нараховується пеня.

Рекомендуємо прочитатиКарта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Ставка за чорними картками від Монобанку знизиться із 3,2% до 3,1% у місяць. Ставка за платиновими картами та залізними зменшиться до 2,9% замість 3,1% у місяць.

Додатково Монобанк знижує ставку для обов’язкового платежу за кредитним лімітом. Наразі потрібно вносити мінімум 5% від суми використаних кредитних коштів до кінця місяця, а із початку вересня стане 4%. Представники Монобанку стверджують: «Це найнижчі умови по кредитному ліміту серед Українських банків».

Також актуальна тема про Способи поповнення карти від Monobank без комісії

Від Specialist