Ср. Тра 18th, 2022
Як поповнити карту Monobank без комісії

Вітання всім читачам нашого сайту про фінанси та заробіток. Сьогодні ми розглянемо способи поповнення карти від Monobank з мінімальною комісією або ж взагалі безкоштовно.

Поповнити карту Monobank в терміналах IBOX

Термінали самообслуговування Ibox залишаються надійними партнерами Monobank. Всі поповнення карток здійснюються готівкою і без додаткових платежів. Що потрібно для цього:

Також рекомендуємо почитати Карта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

  1. Вибираємо на екрані потрібний нам логотип – Monobank;
  2. Ввести номер мобільного телефону та карти, до якої він прикріплений;
  3. Внести потрібну суму до термінала;
  4. Отримати квитанцію про операцію.

Поповнити карту Monobank без комісії готівкою в терміналі

Але навіть сьогодні прогрес не стоїть на місці, для користувача, що не люблять вводити всі дані вручну, розроблена функція зчитування даних карти NFC. Потрібно лише піднести карту до пристрою, вся інформація буде автоматично зчитана та введена у відповідні поля, тепер залишиться одне – дістати та внести готівку.

Рекомендуємо статтю Відсоток кешбеку від Monobank на покупки у липні 2019 року

Поповнення карти Monobank у відділенні банку

Якщо обмеження по часі немає, тоді поповнити карту від Monobank можна у відділенні банків партнерів у робочий час. Комісія також не знімається та операція на суму до 15 000 гривень може здійснюватись без паспорта. Які банки співпрацюють з Монобанком?

  1. Перше відділення Universal Bank, на його основі і працює сам Monobank (призначений для роздрібного клієнта). Також співпрацює із терміналами самообслуговування IBOX, для безвідсоткового поповнення карткових рахунків;
  2. Відділення Таскомбанку. Можливо дехто не знає, але він має того ж власника, що і Universal Bank, тому співпраця налагоджена дуже добре.

Поповнити карту від Монобанку без комісії у відділенні

Переказати гроші з іншої карти на Monobank без комісії

Ще одним способом безвідсоткового поповнення власної карти від Monobank можна виділити операцію «Поповнення своєї карти з іншої карти». Але це не відноситься до платежів за реквізитами, поповнення за посиланням тощо. Для цього нам потрібно дізнатись такі дані карти: сам номер 16 цифр, код безпеки CVV, термін дії (місяць та рік).

Цікаво почитати Monobank: як перевести кошти з бонусного рахунку на основний

На даний момент написання цієї статті НЕ беруть комісію за такі перекази: Укрсіббанк, Укргазбанк, Індустріал, Альфа-Банк, Креді Агріколь, ОТП-Банк та Мегабанк. Всі інші фінансові установи ввели комісію від 0.5 до 2%, але не менше 2-10 гривень від суми операції.

Поповнити карту від Монобанк через Приват 24 всього за 3 гривні

На жаль здійснити поповнення карти Монобанк із Приват Банку без комісії не вийде. Для всіх таких операцій введено комісію в розмірі 0.5% від суми або мінімум 5 гривень. Але здійснити переказ можна із мінімальною комісією – всього 3 гривні, використовуючи сервіси онлайн банкінгу або мобільний додаток. Для цього Вам потрібно:

  1. Авторизуємось у Приват 24 та переходимо до розділу «Мої Платежі», потім введіть «Поповнення карт інших банків».
  2. Вводити реквізити для поповнення карткового рахунку від Monobank. Отримати їх можна в додатку, переходимо в розділ «Поповнити карту» та обираєте «за реквізитами в Україні», отримані дані можна надіслати на e-mail собі для зручності.
  3. Вводите потрібну суму та обираєте карту, з якої спишуться кошти. Розмір комісії становить 3 грн. Гроші мають зарахуватись на протязі 1-3 робочих днів. Але й буває зарахування майже відразу, після оформлення операції.

Поповнити карту Монобанку без комісії з Приват24

Отож бачимо, що існує дужа багато способів поповнити карту Monobank без комісії в Україні, користуючись терміналами самообслуговування або відділеннями мережі банків-партнерів. Для жителів облавних центрів та великих міст, поповнення готівкою не є проблемою, в кожному магазині чи супермаркеті вже встановлено термінали IBOX.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *