Ср. Чер 29th, 2022
Рейтинг кращих банків України

Ви значено рейтинг ТОП 13 найнадійніших банків на фінансовому ринку України, статистика основана на даних сервісу FinScore на кінець першого кварталу 2019 року. Розроблено унікальний алгоритм який враховує безліч даних на основі YouControl.

Отож, не будемо конкретно розглядати всі тонкощі, а просто надаємо рейтинг найнадійніших банків України на кінець першого кварталу 2019 року: Сітібанк, СЕБ Корпоративний Банк, Правекс Банк, ІНГ банк, Дойче банк ДБУ, ПриватБанк, Райфайзен банк, Креді Агріколь, Прокредит банк, ОТП банк, Уксіббанк, ОТП банк.

Рейтинг надійних банків України 2019 року

Входження банку до рейтингу найкращих не означає набуття великого відсотка активів (отриманими депозитами та виданими кредитами), який впливає на ліквідність.
Для прикладу СЕБ банк отримав всього оцінку «C» за показником потужності (рейтинг починається від «A» до «D»). Відсоток активів всього становить 0.1% від повного фінансового сектору, але це завадило показати стабільність в роботі чим і заслужив надійність.

Дуже неочікувано отримав відзнаку «A» Приватбанк у показнику MarketScore. Саме ця установа володіє максимальним відсотком всіх активів банківського сектору – близько 21% (на неї припадає 23 відсотки депозитів та 9.6% кредитів).

Лише два банки змогли наблизитись за цим показником до Приватбанку, та подолати 3% поріг – Укрсиббанк та Райфайзен Банк Аваль.

Істотних ривків віз 2018 року на фінансовому ринку не зафіксовано, ситуація стабільно-задовільна. Банківські установи, які змогли пройти кризовий період нарощують активи та захисний буфер для подолання таких ситуацій в майбутньому.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *