Пн. Чер 27th, 2022
Монобанк кешбек вивести

Вже багато було описано про Monobank: його сервіс, переваги, депозити та кредити. Залишили без уваги зарахування кешбеку із бонусного рахунку на основний. Нагадаємо, що Монобанк надає найвигідніші умови повернення частини витрачених коштів, на деякі групи товар та послуг може сягати 20%.

Важливо знати! Що кешбек за покупку користувачем, згідно з законодавством України, вважається доходом, тому при зарахуванні коштів буде вираховано податок в розміні 19.5% – 18.5% ПДВ та 1.5% воєнний збір.

Рекомендуємо Карта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Мінімальна сума для виведення з конусного рахунку становить 100 гривень. Як тільки дана сума буде досягнута, в меню отримаєте доступ для переводу. Monobank встановлює ліміт на дану операцію в місяць для користувача, не більше 500 гривень.

Як правильно вивести кошти з бонусного рахунку Monobank на основний

Для цього авторизуємось в додатку від Monobank на смартфоні, переходимо до розділу «Кешбек». Далі бачимо доступну суму для виводу, система відразу запропонує підтвердити операцію з врахуванням 19.5% податку.

Вивести кошти на основний рахунок в Монобанк
Далі натискаєте «Готово», переходимо до основного меню та перевіряємо баланс на основному рахунку. От таким чином можна переказувати кошти кешбеку Monobank на основний рахунок.

Як вивести кошти на основний рахунок монобанк

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *