Вт. Чер 18th, 2024
Яку кредитну карту відкрити

У даній статті розповімо про типи кредитних карток та на яких умовах їх можна оформити. «Чи потрібна мені кредитка?» – спитаєте Ви. По суті це один із видів кредитування фізичних осіб. Її зручно використовувати для оплати повсякденних витрат чи покупки товарів та послуг у середньому ціновому діапазоні.

Кредитна карта набагато зручніша ніж повноцінний кредит у банку. Кредитні кошти можна використовувати лише у потрібні моменти у будь-який час доби, використовуючи потрібну суму. Дуже зручно для розрахунків у торгових мережах із наявністю Pos терміналів.

Серед різноманіття кредитних карток від банків ми хочемо виділити кілька продуктів із хорошими умовами для використання кредитних коштів. Для тих, хто шукає можливості користуватись позикою безкоштовно скажемо – це марна справа. Середній відсоток від операцій із кредитки 4%, тобто на 1000 гривень Ви переплатите 40 гривень.

Відсоткова ставка у середньому становить 0,1% на день. Окрім того кредитна карта може мати хороші бонуси від використання – кеш бек, а це дозволить ще й отримати додатковий дохід від здійснення покупок та розрахунків.

Що потрібно для оформлення кредитної карти в Україні

Кредитна карта дозволяє своїм власникам оплачувати комунальні платежі, онлайн-покупки та інші послуги, як і звичайна дебетова. Для оформлення від Вас потрібен паспорт та індикаційний код (для середнього класу карти від 3000 до 200 000 тисяч гривень кредитного ліміту). Для оформлення кредитної карти із більшим лімітом банківська установа може запросити додатковий пакет документів.

Більшість банківських установ дозволяють оформити кредитну карту онлайн. Для цього потрібно подати заявку на сайті банку у відповідному розділі, обрати потрібний тип та залишити контактні дані у формі.

Отримати відповідь про рішення банку можна отримати протягом 30 хвилин, але інколи ця процедура може затягнутись на декілька годин. Все залежить від потреб кредитного ліміту на картці, наприклад для отримання 50 000 тисяч гривень може знадобитись час на опрацювання кредитної історії позичальника. Якщо проблем не виникало – тоді для підтвердження не потрібно відвідувати відділення та надавати додаткові документи.

Забрати кредитну карту можна у будь-якому відділенні банку в Україні. Просто уточніть цей момент при оформленні заявки або у оператора. Підписати договір для надання кредитних послуг або ж отримати карту кур’єрською службою.

Оформити кредитну карту від А-Банку «Зелена»

Кредитна карта «Зелена» від А-Банку. Думаю багато користувачів знайомі із функціоналом даної фінансової установи. Інтерфейс онлайн банкінгу дуже схожий на Приват24, та й умови використання кредитки дуже схожі.

Кредитна карта від Абанку

Діє пільговий період на використання кредитних коштів до 62 днів, за умови погашення заборгованості до кінця місяця, наступного за датою здійснення платежу. Кредитний ліміт від 3000 до 200 000 гривень на здійснення покупок та розрахунків, присутня технологія PayPass.

[WP-Coder id=”2″]

Комісія за переказ власних коштів на карту для виплат становить 0,5%, а кредитних 4% (це стандартна ставка всіх кредиток). Ну і куди без Кешбеку – відсоток може сягати до 20% на окремі категорії, детальніше про умови нарахування тут.

оформити кредитну карту від монобанку

Відкрити кредитну карту від Монобанку

Дуже хороші умови використання кредитної карти пропонує Monobank. Перший в Україні мобільний банк де всі операції проводяться онлайн без відділень (окрім точок видачі карт). Для початку роботи потрібно встановити офіційний додаток на смартфон. Посилання для завантаження версії для Android та Iphone.

Рекомендуємо статтюКарта від Monobank: як оформити, забрати та активувати. Скачати додаток Monobank

Для оформлення кредитної карти від Монобанку достатньо надіслати фото паспорта та ідентифікаційний код, дані проаналізують та запропонують суму можливу суму для кредитного ліміту.

[WP-Coder id=”3″]

Максимальна сума може становити 100 00 тисяч гривень, пільговий період на використання кредитних коштів 62 дні. Доступні для вибору категорії для отримання кешбеку на покупку товарів та послуг до 20%, комісія на зняття кредитних коштів 4%, власних – 0,5%.

відкрити кредитну карту від приват банку

Кредитна карта Універсальна від ПриватБанку

Кредитна карта «Універсальна» від ПриватБанку дозволить Вам отримати пріоритетне якісне обслуговування із максимальною сумою кредитного ліміту 50 000 тисяч гривень. Використовувати можна порізно як кредитні кошти так і особисті.

Всі операції можна контролювати у мобільному додатку Приват 24 або у веб версії особистого кабінету. Зняття готівки у банкоматах від ПриватБанку або інших банків становитиме 1% комісії від суми операції, кредитних коштів – 4%. Пільговий період використання 55 днів.

[WP-Coder id=”4″]

Від Specialist