Нд. Кві 14th, 2024
FacePay24 оплата обличчям

Чергова новинка від державного ПриватБанку: можливість оплачувати покупки обличчям. Для цього вперше в Україні використають біометричні POS-термінали із технологією FacePay24. Про це повідомили у пресслужбі фіну станови.

Уже із 10 серпня оплатити рахунок лицем можна в одному із 260 таких POS-терміналів Android PAX, а вже до кінця цього року планується встановити 7700 таких пристроїв по торгових точках.
Керівник відділу обслуговування торгових підприємств – Васильцев Євген повідомив, що дана послуга доступна для всіх клієнтів та підприємців.

FacePay24 оплата обличчям через POS-термінали

Як користуватись сервісом оплати FacePay24

Для початку потрібно скачати оновлену версію мобільного додатку Приват24 та підключити послугу в налаштуваннях оплати обличчям FacePay. Далі проведіть налаштування із підказками програми, зробіть три селфі із різних ракурсів та прив’яжіть карту для оплати.

Рекомендуэмо прочитати Кращі кредитні карти для розрахунків. Оформити кредитну карту

Для здійснення проплати за допомогою даного функціоналу у POS-терміналах: вводите необхідну суму та обираємо оплату обличчям, далі потрібно подивитись у фронтальну камеру та натиснути кнопку «Оплатити». Далі операція підтверджується пінкодом карти.

Функціонал FacePay24 використовує систему розпізнавання обличчя Amazon Rekognition та забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, шифрування даних при транзакціях та їх збереження.

Від Specialist