Нд. Кві 14th, 2024
Офіційний курс долара на 27.07.2020

Коротко розглянемо основні події по суті із курсом валют в Україні, випуском євробондів на 12 років та чого очікувати на час ближній. Вже сьогодні 23 числа Міністерство фінансів підтвердило випуск нових єврооблігацій на суму 2 мільярди доларів під 7,253% із терміном погашення до 2033 року.

Кінець тижня вгамовує апетити на покупку валюти та пропозиція переважає попит. Котирування почали мінятись у сторону зменшення вартості долара на кінець дня до 27,75 грн за долар, а це на 12 копійок менше ніж у попередній день. Це вперше зміцнення гривні із 16 липня, після призначення ного очільника НБУ.

Офіційний курс долара 27.07.2020

Потрібно вказати про облікову ставку на рівні 6%, про чергове зменшення якої говорили всі на початку тижня, але керівництво регулятора показало певну незалежність та протиріччя із Офісом Президента України. Саме останній натякав на необхідності подальшого зменшення відсотка.

Також 23 липня чиновники підписали із Єврокомісією меморандум про кредитування у розмірі 1,2 мільйона євро. Це позитивно вплине за фінансову спроможність країни, особливо в осінній період, коли потрібно виплачувати значні виплати по зовнішнім боргам.

офіційний курс долара на 27 липня 2020 року

Також НБУ уже декілька днів поспіль почав «виходити» на ринок із інтервенцією та стримувати надлишковий попит на валюту та витратив у районі 350 мільйонів доларів на втримання потрібних котирувань валют.

Рекомендуємо прочитати Уряд затвердив графік збільшення мінімальної заробітної плати уже із вересня 2020

Поки прогноз на майбутнє лишається актуальним: ми входимо в нову межу – 27.5 грн/$, незначні коливання можливі під впливом окремих, сезонних чинників. Без участі великих гравців на ринку спекулянтам не вдасться розкачати курс. Як мінімум до понеділка ці дані будуть актуальні.

Від Specialist