Пт. Кві 19th, 2024
онлайн консультація лікаря

Режим обмеженого пересування для населення під час карантину випробовує дистанційні послуги, які можна отримати не виходячи із дому. Без труднощів можна замовити продукти та поповнити запаси у холодильнику, оплатити комунальні платежі, замовити валюту тощо.

На період карантину потрібно максимально мінімізувати контакти зі сторонніми людьми. Найбільш актуальними залишаються послуги медиків. Окрім і ми забули уже про інші захворювання та проблеми зі здоров’ям. В даній статті ми розповімо про ресурси, де можна отримати дистанційно консультацію лікаря.

Завдяки онлайн консультаціях Ви можете поговорити із профільним лікарем без відвідування поліклініки та очікування в чергах. Для цього використовують популярні месенджери із аудіо або відео зв’язком.

Звичайно, це не зовсім відповідає рівню повної консультації, але лікар може після розмови надати Вам розуміння та направлення для здачі потрібних аналізів та обстеження, а це вже дасть змогу більш точно поставити діагноз (наразі в кожному місті можна знайти багато приватних лабораторій, які можуть виконати більшість аналізів).

Цікаво знати 👉 Піца на сковорідці за 10 хвилин: проста та смачна страва

Через поширення пандемії багато лікарень у різних областях України перевели своїх спеціалістів на онлайн консультації. Сімейні лікарі одній із перших, хто почав освоювати даний напрям (частіше поки по телефону).

«Поліклініка без черг» допоможе мінімізувати ризики інфікування.

Поліклініка без черг – зручний спосіб записатись отримати онлайн консультацію лікаря
Медична платформа «Поліклініка без черг» була запущена згідно із програмою реформи медицини. Наразі в ній зареєстровано 8800 лікарів різних спеціальностей із 18 областей України. Кількість онлайн консультацій на цей час уже перевищила 10 мільйонів від моменту створення.

Поліклініка без черг

До недавнього часу система дозволяла здійснити електронний запис на конкретну годину до спеціаліста, але із початком карантину додали функцію «Онлайн-консультації». Для цього користувач має скачати спеціальний додаток, створити власний кабінет (зареєструватись), вибрати зручний час. Консультації проходять безкоштовно.

Проект «Doctor Online» від Київстар

Популярний проєкт Doctor Online від мобільного оператора Київстар із початком коронавірусної інфекції зробили безкоштовним для всіх українців. Для користування потрібно також скачати спеціальний додаток. Особливість – всі консультації проводяться анонімно.

Доктор онлайн від київстар

Під час проведення відео або аудіо консультацій користувачі можуть надіслати цифрові файли (зображення, скан тощо) аналізів та проведених досліджень. Всі рекомендації лікаря виводяться на екран після закінчення бесіди із можливістю додатково запису на обстеження та покупки потрібних медикаментів онлайн із доставкою.

Платформа Telemed24

Ще один сервіс для проведення онлайн консультацій Telemed24 від регіональної медичної системи Медстар, яка має надійний сертифікат безпеки із захистом персональних даних при комунікації лікар-пацієнт. Це означає, що Ваші особисті медичні дані не потраплять до третіх осіб та шахраї не зможуть «нажитись» на цьому.

Платформа Telemed24

Все проходить також через мобільний додаток. Ви вказуєте потрібну дату тат час для консультації, обираєте лікаря та залишаєте коментар (із якого приводу). Дуже зручно, коли перед консультацією за 15 хвилин додаток нагадає про запланований «візит». Все відбувається за допомогою відео виклику, тому перевірте наявність хорошого інтернет з’єднання.

Всі дані (проставлений діагноз, призначені ліки, направлення та текст консультації) оброблюються системою, записуються на сервери платформи та зберігаються у електронній медичній карті пацієнта. Сервіс абсолютно безкоштовний та доступний для користувачів вже після скачування додатку.

Медична мережа Oxford Medical

Напевно одна із найбільших медичних мереж в Україні Oxford Medical, що надає послуги більше 15 років. Персонал налічує більше 800 висококваліфікованих спеціалістів, що можуть проводити онлайн консультації у 21 місті України.

Медична мережа Oxford Medical

Для проведення прийому онлайн використовуються зручні для пацієнта засоби комунікації (месенджери або ж Skype). Поки всі консультації платні, за якість потрібно платити, вартість стартує від 490 гривень. Оплата проходить також онлайн через сервіс EasyPay.

Likar online

Likar online – це компанія, що вже давно спеціалізується на проведенні віддалених консультацій та телемедицині. Головна перевага даного сервісу у швидкості надання відповідей. Після відправки запиту користувачем лікар повинен відповісти протягом трьох хвилин.

Likar online

Партнером даного ресурсу є медичний сервіс Consilium Medical, спеціалісти якого зможуть забезпечити швидку діагностику захворювання завдяки спеціальним та сучасним технологіям.

Сервіс не є безкоштовним. Середня вартість консультації чергового лікаря складає 400 гривень, а спеціаліста по запису 600 грн. Також потрібно відмітити, що перелік лікарів для онлайн консультацій тут ще не дуже великий.

Рекомендуємо статтю Електронний лікарняний може запрацювати уже із 1 квітня 2020 року

Від Specialist