Нд. Кві 14th, 2024
Що таке Sweatcoin? Як працює Sweatcoin та скільки можна заробити

Здоровий спосіб життя пропагують та обговорюють протягом тривалого часу. Соціальні мережі, комп’ютерні ігри, диван та телевізор не дають стимулу до руху. Врахувавши це, компанія із Лондона Sweatcoin  готова стимулювати більше рухатись людей. Запустила спеціальний токен SWEAT – який конвертує фізичну активність у криптовалюту (move-to-earn).

Sweatcoin має на меті запустити глобальну валюту на основі кількості кроків та руху користувачів. Вже влітку 2022 року, більше 64 мільйонів користувачів даної програми здійснили 21+ трильйони кроків, та здійснили обмін світкоїнів у додатку із співвідношенням 1:1 із токенами SWEAT. Ця подія є однією із найбільших в історії залучень користувачів до криптовалюти у світі. Реєстрація доступна за посиланням.

Як працює додаток Sweatcoin

На даний момент написання статті додаток Sweatcoin не має української версії, це дещо ускладнює користування. Але для початку заробітку Вам не потрібно вкладати свої гроші, або платити за реєстрацію.

Для користувачів Sweatcoin буде доступно два тарифні плани: Преміум та Безкоштовний. Останній має певні обмеження для користувачів: кількість світкоїнів які можна конвертувати на добу не може перевищувати 10 шт (це орієнтовно 10000 кроків, що вже є не мало).

Як працює додаток Sweatcoin, реєстрація та скільки можна заробити на Sweatcoin

За зароблені бали Ви можете здійснювати покупки у магазині Sweatcoin. Це товари із відсотковою знижкою, подарункові сертифікати на реальні суми, електроніка, спортивне спорядження, курси навчання тощо. Рекомендуємо статтю: Біржа криптовалют Binance: реєстрація, особливості роботи та заробітку на криптовалюті

Тарифний план Sweatcoin Premium буде коштувати 4.99 доларів на місяць або 24.99 на рік. Ваші зроблені кроки будуть подвоюватись, а конвертацію можна проводити без обмежень Окремо ви отримаєте доступ до товарів у магазині Sweatcoin, які є ексклюзивними та недоступні для користувачів із звичайною підпискою.

Як почати заробляти та отримати токени SWEAT?

  • Завантажте мобільний додаток на Ваш мобільний пристрій. (перевірити у яких країнах підтримується можна тут)
  • Створіть обліковий запис або ж увійдіть у наявний;
  • Далі потрібно створити SWEAT гаманець (переходимо до розділу Marketplace, а же там шукаємо «Crypto»);
  • Починаймо активно рухатись, ходити та заробляти світкоїни у додатку. За кожен із них Ви зможете отримати рівну кількість SWEAT під час генерації токенів.
Sweatcoin - заробіток на кроках, як можна заробити світкоїн

Чи можна заробити більше монет ?

Відвідуйте кожного дня додаток та переглядайте 3 реклами, щоб отримати довільну кількість світкоїни на рахунок додатково.

Ефективно використовуйте 20-ти хвилинний буст (кожного дня буде нараховано 20 нових) та подвоюйте зароблене за цей період. Найкраще підійде для бігу.

Беріть участь у обговореннях спільноти Sweatcoin. Виконавши завдання (наприклад пройти за місяць певну кількість кроків) можна отримати додатково бонус Sweatcoin на рахунок. Читайте на такою Як відкрити Біткоїн гаманець через сайт Blockchain. Інструкція

На цьому наразі все! Надіємо наш матеріал стане для Вас у нагоді та дасть розуміння про особливості роботи та нарахування Sweatcoin для ваші кроки. Лишайте Ваші питання у коментарях, ми постараємось оперативно відповісти.

Від Specialist