Нд. Лип 14th, 2024
Зареєструвати Біткоїн гаманець для покупки електронної валюти

Скільки інформації Ви вже чули про Bitcoin в інтернеті або ЗМІ? Розвиток електронних розрахунків та простота в використанні залучає все більше користувачів до цього напрямку. Курс Біткоїна хоча й просів трохи у порівнянні із попередніми роками, але все ще лишається хорошим варіантом для інвестування.

У подробиці та історію запуску Bitcoin краще присвятити окремий матеріал, тут же розповімо про те як можна створити біткоїн-гаманець на сайті Blockchain.com покроково. Із його допомогою Ви зможете проводити онлайн операції через мобільний додаток або у звичайному браузері. Отож, наберемось терпіння та 10 хвилин часу.

Як створити Біткоїн гаманець на сайті Blockchain

Переходимо за сайт Blockchain.com та натискаємо кнопку GET Stared («Почати»). У новому вікні вкажіть діючу e-mail адресу та придумайте пароль, далі натискаємо Create Wallet («Створити гаманець»). Знаходимо на пошті лист із посиланням, натискаємо для підтвердження.

[smartslider3 slider=11]

Наступним кроком буде обов’язкова верифікація користувача для здійснення фінансових операцій. Отож, обираємо потрібну валюту для покупки, далі система запропонує ввести Вам Billing Address (має збігатися з адресою при оформленні карти), сформується QR-код для сканування за допомогою смартфону.

[smartslider3 slider=12]

Далі потрібно зробити фото документа що засвідчує особу: ID-карта або ж водійське посвідчення, завантажуємо файл. На останок потрібно зробити селфі. Очікуємо верифікацію та приступаємо до повноцінної покупки валюти на сайті Blockchain.com

Як підтвердити свій акаунт на сайті blockchain.com
Як підтвердити свій акаунт на сайті blockchain.com

Як почати купувати біткоїни на Blockchain

На сторінці вашого персонального кабінету обираємо функцію Buy Bitcoin («Купити біткоїни»). Вводите потрібну суму покупки біткоїнів та зручний метод оплати – кредитка/дебетова карта або грошовий переказ. Відомі випадки про успішне використання кредитної карти від ПриватБанку, тому проблем не має виникнути.

Як купувати біткоїн через сайт  blockchain.com
Як купувати біткоїн через сайт blockchain.com

Для формування оплати картою вводите ваше ім’я, прізвище, номер картки, термін дії та пароль CVV із звороту. У разі успішності операції, потрібна сума біткоїнів відобразиться на гаманці.

Як купувати біткоїн через сайт blockchain.com підтвердження карти для оплати
Як купувати біткоїн через сайт blockchain.com підтвердження карти для оплати

Видалити картку так само просто із свого профілю. Для цього натисніть на іконку налаштувань у верхньому правому куті, далі пункт – General (загальні), потім (Linked Cards (Прив’язані картки) та обираємо Remove (Видалити).

Захистити біткоїн гаманець від несанкціонованого доступу

По замовчуванню у Вашому профілі активується захист із підтвердженням по E-mail. Додатково перейшовши у розділ Security (Безпека) можна обрати Двофакторну аутентифікацію (Two-Step Verification) або Доступ до акаунту із секретною фразою (Secret Private Key Recovery Phrase/

Як краще захистити онлайн гаманець біткоїн на сайті Як купувати біткоїн  blockchain.com
Як краще захистити онлайн гаманець біткоїн на сайті Як купувати біткоїн blockchain.com

Перший варіант дозволить Вам додатково отримувати код у додатку Blockchain, СМС повідомленням або здійснити вхід із допомогою апаратного ключа безпеки – YubiKey. Для запису секретної фрази виберіть із 12 запропонованих системою у рандомному порядку потрібні та збережіть. Ось так можна просто створити гаманець Bitcoin, а кращі пропозиції для онлайн обміну Bitcoin (BTC) на карту Приват 24 у гривнях шукайте на сайті Обменять Bitcoin (BTC) на Приват 24 UAH” target=”_blank”>bestchange.ru

Від Specialist