Нд. Лип 14th, 2024
Sweet.tv як безкоштовно підключити онлайн телебачення

Що відіграє найважливішу роль при виборі стримінгової платформи. Напевне, відсутність реклами, якість, наявність українського дубляжу та великий вибір каналів та фільмів. Якщо ви плануєте придбати підписку на сервісі для перегляду відео, придивіться до Sweet.tv. Ця платформа дозволяє переглядати мультфільми, прем’єри та кращі голлівудські фільми з українським дубляжем і все це у чудовій якості та без перебоїв навіть при повільному інтернеті. Читайте далі, щоб дізнатися про переваги сервісу та вартість підписки.

Переваги Sweet.tv.

Щоб почати користуватися стримінговою платформою Sweet.tv не обов’язково одразу купувати підписку. Новим користувачам пропонується пробний період на протязі якого користувач зможе ознайомитися з перевагами сервісу. Читайте далі, щоб дізнатися про основні переваги платформи.

Підключайтесь з будь-якого пристрою

Переглядати фільми та серіали українською можна будь-де. Достатньо мати доступ до всесвітньої павутини. Насолоджуйтесь кіно новинками та улюбленими фільмами без прив’язки до конкретного пристрою чи провайдера. В межах підключення можна одночасно переглядати відео одразу на 5 девайсах. Це дуже зручно, коли купуєш підписку разом з друзями чи для сім’ї. Дивіться улюблені фільми не лише по телевізору. Почніть перегляд фільму дорогою додому на смартфоні, а вдома продовжить насолоджуватися картиною по великому екрані.

Підключити онлайн телебачення Sweet TV безкоштовно на 7 днів!
Підключити онлайн телебачення Sweet TV безкоштовно на 7 днів!

Вигідні тарифи та пробний період

Кожен новий користувач платформи Sweet.tv може протягом 7 днів безкоштовно пройти реєстрацію та спробувати переваги сервісу. Також пропонується тестовий період на 15 днів за символічну плату – 1 гривню. Після закінчення пробного періоду буде запропоновано чотири види тарифів. S, M, M+.L+. Вони відрізняються вартістю, кількістю каналів та доступом у кінозали. Найдешевший пакет обійдеться в 99 гривень на місяць. Він відкриває доступ до 154 каналів та кінозалів Universal, MGM, MIRAMAX.

Керуйте прямим ефіром

Сервіс передбачає можливість перемотати назад будь-яку програму чи поставити її на паузу. Це дуже зручно коли потрібно вирішити інші справи, а шоу пропускати не хочеться. При перегляді у записі можна перемонтувати рекламу. Заощаджуйте час

Сортуйте телеканали та фільми

Sweet.tv дозволяє створити власну бібліотеку та додати улюблені фільми чи телеканали. Сортуйте їх за жанрами чи назвами. Це особливо сподобається тим, хто любить порядок навіть у дрібницях.

Висока якість сигналу

Сервіс гарантує якісний сигнал в форматі Full HD (1080×1920), що ттранслюється у будь-якому населеному пункті країни. Якщо у вас 4К телевізор – можна відвідати спеціальний розділ, де доступні фільми у надвисокій якості.

Насолоджуйтесь кіно легально

Sweet.tv – перша українська компанія, яка підписала договори з голлівудськими гігантами. Це дозволяє легально поширювати відеоконтент в Україні. Якщо ви проти піратства, то можете бути впевнені, що цей сервіс абсолютно законний.

Дивись смарт телебаченння та фільми українською момою із Sweet TV
Дивись смарт телебаченння та фільми українською момою із Sweet TV

Переглядайте якісні фільми з українським дубляжем

Сервіс запустив проект «Hollywood українською», це означає що ви можете переглядати культові фільми рідною мовою. Окремо відібрана бібліотека пропонує кіно з високим рейтингом та крутим перекладом. Фільми озвучують на студії «ТакТребаПродакшн». В межах базового тарифу також доступні аудіодоріжки на російській чи англійській мовах.

Підключайтесь до Sweet.tv легко та спробуйте безкоштовно на 7 днів

Не витрачайте час на підключення. Стати користувачем сервісу Sweet.tv. можна за декілька хвилин. Створіть аккаунт на офіційному сайті, а далі натискайте потрібні кнопки. Управління інтуїтивно зрозуміле. Всього хвилина – і ви вже користувач популярного сервісу. Насолоджуйтесь улюбленими фільмами та новинками.  Також вартий уваги зручний мобільний додаток, який чудово працює навіть при повільному з’єднанні. Улюблені фільми завжди поряд, на березі моря, в лісі чи в селі у бабусі.

Регулярні акції для користувачів

Сервіс часто проводить акції та розіграші. Для прикладу, можна запрошувати друзів за допомогою реферального посилання. За кожного нового користувача ви отримаєте 25 гривень на рахунок в особистому кабінеті. А ваш друг отримає можливість безкоштовно випробувати переваги платформи Sweet.tv.

Як бачите Sweet.tv. пропонує все, аби користувач отримував тільки якісний контент, в тому числі україномовний. Завітайте на сайт та оформіть тестовий період, це набагато яскравіше розкаже про можливості сервісу.

Від Specialist