Нд. Лип 14th, 2024

Верховна рада України 19 травня 2020 року прийняла законопроект №2788-Д «Про внесення змін про деякі законодавчі акти України стосовно фінансових послуг у галузі поштового звязку», за це проголосували 232 народні обранці.

Згідно цього закону, до надання певних банківських послуг буде залучено державного поштового оператора «Укрпошта». Це має спростити оплату послуг для 15 мільйонів населення, що проживають у сільських місцевостях та не мають банківських відділень.

Вони зможуть отримувати соціальні виплати, пенсії із місцевого відділення або здійснювати грошові перекази по території країни. Міністр інфраструктури Владислав Криклій підкреслив, що в умовах карантину Укрпошта працювала в умовах певних обмежень та продовжує показувати хороші результати та ріст.

новини Укрпошта

Згідно статистики за перший квартал цього року, підприємство збільшило свій дохід на 12,3% у порівнянні із попереднім періодом. Ріст продовжується у напрямках: доставки вантажів, фінансових послуг та торгівлі.

Головною перевагою даного законопроекту №2788-Д має стати доступність отримання фінансових послуг, забезпечення суб’єктів господарювання на їх отримання по всіх території країни, створення сприятливих умов для розвитку безконтактних платежів тощо.

Новий законопроект Укрпошта

Потрібно зауважити, що противником даного закону виступав Національний банк України, який не хоче допустити збільшення державної частки у банківському секторі, неконкурентні умови та посилення її щодо Ощадбанку, а також недостатній досвід Укрпошти у цій галузі.

Раніше компанія Укрпошта разом із Rozetka анонсували відкриття 130 партнерських відділень для безкоштовної доставки товарів по Україні.

Від Specialist