Вт. Вер 17th, 2024
Особливості пошуку роботи мрії

Діяльність, яка перетворює наші думки та мрії у реальність й називається роботою. Процес втілення мрій у реальність, займатися улюбленою справою, а в результаті отримати грошову винагороду. Аби влаштуватися на роботу мрії в середньому ми витрачаємо 6 місяців.

В цей час ми складаємо резюме, зустрічаємося з кадрами підприємств або навіть з кадровими агенствами. Хоча деяким людям вдається влаштуватися на посаду, про яку мріяли зовсім швидко. Як діють ці щасливчики та якими хитрощами володіють в процесі пошуку?

Потрібно чітко знати чого хочеш

Люди, які знаходяться постійно в пошуках роботи на запитання, яку саме вакансію вони шукають дають відповідь – будь яку. Такої посади немає. Пошуки без чітко визначеної мети ні до чого хорошого не приведуть. Отримавши першу зарплатню на “випадковій” пропозиції працівник розуміє, що робота не для нього та й винагорода мала, не співпадає з очікуваною.

Цікава статтяБізнес Ідей для жінок в Україні. ТОП 10 популярних напрямків для бізнесу

Змінюючи 3-5 різного роду посад кандидат залишається незадоволеним та жаліється, що немає роботи.

Знайти хорошу роботу

На основі тисячі вакансій “будь яка” вималюйте для себе чітко чого очікуєте від посади:

  • розташування роботи (за містом, близько від дому);
  • зарплатня (границі від…до…);
  • графік роботи (повний робочий день, робота на вихідні, погодинно);
  • можливість кар’єрного росту;
  • робота мрії (та, яку будете любити навіть в решту 29 днів після зарплатні).

Відповіді на вищезазначені питання запишіть щоб не забути, оскільки вам може підійти декілька варіантів. Такі звичні професії в даний час можуть мати сучасні назви. Художник, який може виїжджати за місто з оплатою праці погодинно чи вчитель, який може навчати малюванню неподалік свого місця проживання.

На ці посади можуть підійти й кандидати, які мають схожі спеціальності (креативний аніматор, спеціаліст з декору, гример). Це слід уточнювати у роботодавця.

 

Чітко знати на що ти спроможний

Офіційний документ про закінчення навчального закладу (диплом про освіту) – батьківська гордість майбутнього спеціаліста та доказ старань студента. Для відділу кадрів, який займається пошуком кандидатів на посаду цього замало.

Цікавими для роботодавців є ділові та особисті якості кандидата, що дозволить показати на практиці здобуті знання. Коли художник із дипломом має навики красномовства, омріяною роботою можуть стати творчі курси, а якщо він є неговірким генієм то диплом не переконає учнів у знаннях, які подають їм.

Важливими у виборі посади є риси характеру людини, які можна перевірити через проходження психологічних тестів. Корисним для нас буде спробувати себе у ролі працівника на погодинних, разових чи одноденних замовленнях. Той найменший навіть досвід доповнить ваше резюме більш впевненими критеріями (люблю та вмію працювати з дітьми, вмію працювати сам, без помічників).

Знайти хорошу роботу своєї мрії

Роботу шукати там, де в переліку найбільше вакансій

Пошуки роботи в інтернеті на сьогоднішній день є найбільш популярним місцем, де можна знайти необхідного кандидата для посади чи роботодавця, який може надати місце роботи. Пропозиції вакансій можна переглядати прямо з екрану смартфона, що є швидко та зручно.

Якщо за період пошуку, цих 6 місяців ще й досі не підібрали собі вакансію, при цьому все вмієте і знаєте, а роботи немає, можна звернутися до сайтів-агрегаторів (це своєрідні сайти-каталоги, якими користувалися в інтернеті ще задовго до “Рамблер”, “Яндекс”, “Google”, які приходили поступово їм на заміну). Сайти ці особливі, вони об’єднують вакансії багатьох майданчиків.

Налічують лише актуальні пропозиції, оскільки чистять їх від повторюваних та застарілих і дають пропозиції шукачам до баз вакансій по Україні та близько 70 країн світу. Пошук здійснюється “розширено” та “стандартно” (фільтри посада, місто і т.п.).

Чим більше полей фільтру заповнити, тим більш бажані вакансії залишаться, тих, які підходять конкретно вам. Шанси збільшаться отримати бажаний результат пошуку, коли вказати вимоги до посади у сервісі “Розсилка”. Пропозиції будуть надходити вам на пошту, як тільки з’являтимуться нові.

Рекомендуємо прочитатиРобота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

Робота мрії це реально. Варто лише самовизначитися. У виграші залишаються ті, хто про це подумав ще при вступі до навчальних закладів. Але час йде, а тому думки та мрії змінюються і не варто зациклюватися на чомусь одному.

Шанси кандидатів збільшуються коли ті знають, яку саме роботу вони шукають. Змінювати в житті те, що нас не влаштовує ніколи не пізно. Тому вперед!

Від Specialist