Сб. Кві 20th, 2024
Як побороти хронічну втому

Щоб чогось досягнути, потрібно активно працювати. Ні для кого це не секрет. Проте часто заважає досягати цілей хронічна втома. Схильними до неї може бути і молодь і люди старшого віку. Не раз буває, що тільки прокинулись, а втома вже присутня, ніби й не спали уночі.

День видається важким та розбитим, очі зліпаються, головний біль та небажання працювати. Супутниками є послаблення імунітету, лінь, зниження життєвого тонусу та безсоння. Як подолати ці порушення зі звичного для нас стану?

Складовими такого явища може бути і фізична і психологічна складова. Початок логічний: погруженість у якусь проблему чи завдання, заклопотаність у їх вирішенні. Ми ходимо з думками про те, як вирішити це, самоаналізуємо складність. Але постійна зайнятість  думок одною і тою ж справою не допомагає її вирішити.

Як можна подолати хронічну втому, рекомендації

Складання чіткого плану та обов’язкове його дотримання, ось, що допоможе  ситуації. Роздуми – це відтягування досягнення мети, своєрідне небажання взяти на себе відповідальність вирішити проблему.

Безперервне бажання подолати труднощі і створює нам хронічну втому через напруження м’язів. Від неї не втекти за один день. М’язи створюють нам наполегливий фон зі зворотними сигналами у мозку, що не дає повністю розслабитися.

Хронічна втома та як боротись із нею

Тепер ми повинні створити позитивну втому для м’язів, наприклад шляхом зайнятості спортом, перегляд кінокомедій чи виїзд на природу із друзями. Сауну та курси масажів теж ніхто не відміняв.

“Клин клином вибивають”. До мозку надходять сигнали ззовні, а розумова діяльність стає слабшою, відходить на другий план, переключає думки в інше русло. Все це правильно впливає на наш мозок, ми отримуємо додатковий приплив у кров, цим самим звільняємо себе як “заручників” ситуації, яка має бути вирішена.

Поради дієві, хоча й не несуть собою особливого змісту. Поєднання вищезазначеного дає нам змогу звільнити наші думки від втоми за 2-3 тижні. Винятком є лише ступінь занедбаності, Вашого понурення в ситуацію, яка склалася та особистого ставлення покинути непривичний для Вас стан і повернутися до звичного.

Цікаво почитатиЦікаві 6 фактів про природний газ які Ви не знали

Не беріть за звичку негативні моменти з роботи нести в сім’ю, переживати їх ще раз вдома. Вечеря з сім’єю, зустріч з друзями, приділений час улюбленому хобі, прогулянки на свіжому повітрі куди цікавіше аніж ситуація, яка склалася.

Робота – це всього лише місце, де ми вирішуємо поставлені завдання, за виконання яких отримуємо винагороду. А решту часу це і є Ваше життя, яке так швидко плине. Живіть, радійте життю, робіть все для того, щоб прожити яскраві моменти, які варто згадувати.

Від Specialist