Нд. Лип 14th, 2024
заробити в інтернеті без вкладень сьогодні гроші

В сучасному світі не намагається заробити в інтернеті хіба ледацюга. Найважливіше, це знайти галузь діяльності, що приноситиме вам задоволення. Ви ведете блог, маєте гарний голос, робите насичені фото чи пишете вірші – все це може приносити непоганий дохід.

Розповсюдження послуг і товарів власної інтелектуальної роботи – дає можливість досягти фінансової незалежності.

А чи знаєте ви що в Інтернеті можна отримати реальні гроші на цілком законній основі? В цій статті ми поділимося з вами декількома способами заробітку, які принесуть вам стабільний дохід, при цьому вам не потрібно буде поспішати на роботу, працювати можна тоді, коли зручно саме вам.

Питання стосовно 💰 заробітку в інтернеті не втрачає актуальності, навпаки, воно залишається в рейтингу найпоширеніших. Інтернетом користуються всі, від школярів до висококваліфікованих фахівців, і всі вони зацікавлені в додатковому доході. І це не дивно, адже в вільний час можна непогано заробити на власних вміннях. А як відомо, гроші зайвими не бувають.

Варто зазначити, що для заробітку в інтернеті, одного лише бажання мало. Потрібно докласти чималих зусиль, щоб підібрати сферу діяльності, яка гарантовано принесе гроші.

Середньостатистичний користувач не володіє достатньою кількістю знать про законні способи заробітку, тому легко потрапляє в тенета шахраїв.Та це не привід здаватися.

Заробити в Інтернеті реально, і ми поділимося с вами найпопулярнішими способами. Отже, чим можна зайнятись, щоб отримати реальні гроші в обмін на знання і навички?

Заробити на веденні власного блогу

Ведення власного блогу – один із найпопулярніших напрямів серед різної вікової категорії. Цей вид діяльності допомагає проявити здібності і завоювати прихильність широкої аудиторії, а також отримати реальні гроші від спонсорів та рекламодавців.

як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

Іншими словами, блогерство – це онлайн-щоденник, доступний широкому колу користувачі мережі Інтернет. На сторінках блогів часто можна побачити безліч реклами, і поки вона нас дратує, блогер отримує за неї реальні гроші.

Створити власний блог досить легко, значно важче наповнювати його корисною інформацією, яка привабить користувачів. Щоб отримувати задоволення від роботи, краще вести блог на цікаву вам тему. Коли число ваших підписників перевалить за сто, можна розміщати рекламу. Знайти її можна на ресурсах Google AdSense і WordPress.com.

Щоб створити якісний онлайн-щоденник, необхідно вкласти власні гроші для покупки доменного імені і хостингу.

Напевно одна із трендових професій сьогодні це блогерство, у статті ми дали відповідь на питання 👉  Скільки може заробляти блогер в Інстаграм

Щоб досягти успіху необхідно бути грамотним, вміти цікаво подати інформацію, а також розуміти принципи SEO-оптимізації. Але найголовніше, це на 100% розумітися в темі, яку ви обрали для блогу.

Скільки можна заробити на власному блозі

Конкретну суму заробітку назвати складно, адже на неї впливає безліч факторів. В середньому на 1 тисячі відвідувачів в день можна заробити 30$. Сума буде значно більшою, якщо ви виберете конкурентну тематику і будете вести розповідь на англійській.

В англомовних країнах суми заробітку популярних блогерів досягають мільйонів доларів. Сума заробітку безпосередньо залежить від часу, який ви витрачатимете щоденно.

Заробіток на Google AdSense – рекламна мережа

Якщо ваш сайт добре розкручений, то ресурс Google AdSense дозволяє заробити до 300-500$ в день. Популярні блогери з Америки отримують по декілька тисяч доларів.

Заробіток на Google AdSense, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробіток в інтернеті, як заробити в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

В країнах Європи і Америки вартість кожного кліка по рекламі значно вища, це пов’язано з високим рівнем доходу. Все цілком залежить від вас, постійно вдосконалюйтесь і ви теж зможете заробляти тисячі доларів.

Заробіток розробці тем та модулів для сайтів

При створенні сайту неможливо обійтись від теми, адже це один із ключових факторів впливу на аудиторію. Якщо ви творча особистість і вам знайома процедура створення тем, спробуйте себе в веб-дизайні. Створені теми можна продати в системах, найпопулярніші це WordPress, Blogger, Drupal та багато інших.

Дизайн тем для сайтів і Інтернет-магазинів, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

Щоб отримати реальний заробіток необхідно володіти достатнім рівнем знать не тільки в дизайні, а і CSS, HTML, мови програмування JavaScript і графічних редакторів.

Вартість однієї якісної теми складає 10-100$. Дизайн теми з індивідуальними побажаннями може коштувати в рази більше, все обговорюватиметься із замовником.

Багато користувачі співпрацюють із сайтом TemplateMonster, на якому замовники можуть шукати підходящі теми дизайну для сайту, платні доопрацювання (модулі) для різних типув сайтів. Тому Ви можете продавати свій продукт уже на міжнаробному рівні отримуючи прибуток та сплачуючи комісію від продажів системі. Детальніше ми присв’ятили цьому напрямку окрему статтю TemplateMonster: тисячі можливостей для розробника IT-продуктів заробити гроші

Заробіток на курсах і онлайн-уроках

Щоб навчати інших в мережі Інтернет зовсім не потрібно мати диплом педагога. Маючи знання в певній галузі, ви можете поділитися ними з іншими, і при цьому непогано заробити.

Онлайн курси та як на цьому можна заробити в інтернеті, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

Щоб розпочати заробляти, зареєструйтесь на спеціальному сервісі, на кшталт SkillsShare і створіть власні курси і розповсюджуйте їх. Щоб досягти успіху, потрібні дійсно глибокі знання в тій чи іншій галузі і навички роботи в графічних редакторах.

Видання електронних книг

Ви творча і креативна особистість, у вас безліч ідей, якими ви готові поділитися з іншими і ви бажаєте заробити на цьому? Реалізуйте свої знання на сторінках електронної книги.  Чим унікальнішою буде тема, тим ширшу аудиторію ви зацікавите.

Маєте ідеї, почніть писати прямо зараз. На сьогодні доступно чимало сервісів, які дозволяють надрукувати вашу книгу і розповсюджувати, як в електроному, так і в друкованому форматі. Серед найпопулярніших сервісів варто відмітити: Amazon’sKindle, Store, iBooks, GooglePlay та інші.

Сервіс Lulu дає можливість замовити друк книги, а також допомагає реалізувати продукт вашої інтелектуальної роботи. Активно друковані видання продаються на популярних ресурсах, таких як Amazon і eBay.

Реалізація авторських товарів

Цей вид заробітку підходить виключно для творчих особистостей. Ви гарно малюєте чи займаєтесь фотографією, а чи відомо вам, що ваше хобі може принести чималий дохід.

Ваші фото можуть бути використані в якості прикраси на чашці, футболці чи сумці. Заробити на своїх навиках в галузі фото чи дизайну можна на спеціальних сервісах, серед них варто відмітити Zazzle, CafePress і Threadless. Лише реалізуйте свою ідею в електронній формі.

Хто любить займатись одягом тоді читайте 💰 Як заробити вдома продаючи одяг в Інтернеті?

На сервісі ви повинні створити свій інтернет-магазин і постійно поповнювати асортимент новими ідеями. Покупець вибере, те що йому до смаку, а ви отримаєте реальні гроші. В межах України оптимальним варіантом буде реалізація продукції через соціальні мережі.

Заробіток на YouTube каналі

 YouTube це найбільший у світі ресурс для обміну відео. При чому, велика частина роликів знята не на професійні камери, та це не заважає людям отримувати реальні гроші.

заробіток на ютуб каналі, скільки можна заробити на Ютуб каналі в інтернеті, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

Отримати пристойну суму за перегляд відео не вдасться. А от на створені монетизованих роликів – цілком можливо. Цікаві ролики швидко стають популярними, саме на них відео-канал ставить рекламу, яка принесе вам кошти, при цьому не знадобиться витрачати багато часу і власні гроші.

Однак, щоб досягти популярності необхідно зачепити цікаву тему і вкласти деякі кошти на рекламу. Найбільш популярні сьогодні ролики на тему кулінарії, онлайн-курси і анімація.

Скільки можна зароботи на каналі Ютуб?

Чи знаєте ви, що 1 мільйон підписників може принести автору відео до 300 тисяч доларів в місяць. Багато популярних блогерів довели на власному прикладі, що 100 000 доларів, це далеко не межа.

Безсумнівно, щоб досягти широкої аудиторії необхідно працювати не покладаючи рук, регулярно подавати нову інформацію и креативна подавати її. Праця хоч і не легка, за те цілком виправдана.

Присвячена цьому окрема стаття 💰 Скільки можна заробити блогеру на каналі YouTube (Ютуб)

 Сьогодні доступно чимало бірж для фрілансерів, на яких одні пропонують роботу, а інші виконують її. В більшості випадків, такі завдання виконуються за допомогою комп’ютера та інтернету. Найбільш популярні завдання це створення сайтів, написання статей, редагування текстів, створення ПЗ та інше.

Такі ресурси як Upwоrk чи TaskRabbit допомагають замовникам і виконавцям знайти одне одного. На цих ресурсах можна знайти як разові підробітки, так і постійну роботу. Використовуючи свої знання та вміння можна забезпечити собі гідне життя.

Переклад текстів на замовлення

Якщо ви володієте іноземною мовою, то це чудовий варіант заробити солідну суму. На сьогодні переклад текстів один із найбільш затребуваних напрямів діяльності.

Заробіток на перекладі текстів в інтернеті, скільки на цьому модна заробити?

Найбільшою платформою, де пропонують роботу перекладача являється Translatorsbase.com. Цей ресурс дає можливість самостійно вибрати оптимальне замовлення. Вся робота виконується віддалено, вам достатньо мати комп’ютер з Інтернетом, ну і звичайно, знати іноземну мову. Рекомендуємо нашу статтю, де ми детально розглянули дану тему 👉 Заробіток на перекладі текстів в Україні та сайти на яких можна заробити

Заробіток на транскрипції

Цей вид заробітку передбачає виконання роботи, яка не під силу комп’ютеру. Існує декілька варіантів: передрук рукописного чи сканованого тексту, прослуховування аудіо з викладення інформацію в текстовому форматі та інше. Хоча на перший погляд це проста робота, насправді вона потребує уважності, терпіння і відмінного знання мови.

Знайти подібні завдання можна на спеціальних сервісах типу AmazonMechanicalTurks чи Turks.

Заробіток на партнерській рекламі

Партнерський маркетинг – це один із нових напрямків діяльності, він швидко стає популярним, адже не передбачає складних дій. Цей варіант заробітку підходить вам, якщо у вас є свій успішний сайт. Співпраця із підприємцями передбачає розміщення реклами на своєму ресурсі, таким чином виграєте і ви, і ваш партнер.

заробіток на партнерських програмах

Принцип роботи дуже схожий із заробітком на рекламі, але тут ви отримуєте гроші не за кліки, а фіксований відсоток від продажу. Сервіси типу CommissionJunction пропонують широкий вибір пропозицій, включно с відомими брендами.

При виборі партнерської реклами, варто керуватися тематикою сайту, щоб серед аудиторії вашого сайту були зацікавлені в покупці рекламованої продукції.

Продаж власних товарів

Продаж товарів для заробітку, заробіток на продажі товарів, онлайн продаж товарів

У кожному домі знайдеться чимало речей, які більше не потрібні, але викинути їх шкода. Сервіси типу OLX пропонують розміщення оголошень про продаж речей, які одним не потрібні, а інші їх шукають. На подібних ресурсах можна продати все, від старого смартфона до дитячого одягу, адже на кожен товар знайдеться покупець.

Тестування проектів

Цей вид заробітку дозволяє непогано заробити програмістам. Суть роботи полягає у взятті в роботу проекту, розробки його у нуля, тестування і здачі замовнику, в обмін на пристойну суму.

Подібні пропозиції можна знайти на багатьох онлайн біржах, типу Freelancer чи Upwork.

Створення інтернет-розсилок

Написання книги чи ведення YouTube-каналу потребує багато часу, тому багато вимушені відмовитися від доходу. Чудовим способом подачі інформації за винагороду можна назвати інформаційну розсилку в форматі електронного журналу. Потрібно лише зробити налаштування і пропонувати користувачам підписатися.

Створення інтернет-розсилок

Ресурси типу Aweber або MailChimp дають можливість створити розсилку і керувати нею. Набравшись досвіду можна включити в розсилку рекламу, що допоможе підвищити доходи. Ми уже детально описали 👉 ТОП 20 кращих сервісів для масової Email розсилки на пошту клієнтам

Поєднання бізнесу і хобі

 На сьогодні дуже популярними являються оригінальні композиції ручної роботи. Ляльки та іграшки ручної роботи, прикраси, в’язані речі, декоративні елементи та багато іншого можна знайти на сайтах, де продають вироби ручної роботи.

Сучасним людям набридла однакова продукція, оригінальні товари дозволяють висловити свою позицію і підкреслити унікальність кожної особистості.

Такі ресурси, як Aweber або MailChimp, а також соціальні мережі дозволяють розповсюджувати плоди своєї праці. Люди часто шукають креативні подарунки свої рідним, а також милі речі для створення затишку вдома.

Заробіток на власному голосі

Особа в якої чітко поставлений голос легко може заробити пристойну суму на озвучуванні. Залежно від замовлення може знадобитися баритон, сопрано чи інший варіант. Найважливіше, це розбірлива вимова і вміння читати без перекручень тексту.

Заробіток на власному голосі в інтернеті

Електронні книги, новини, відео часто озвучують люди без досвіду, які бажають заробити на власному голосі. Подібні замовлення можна знайти на сервісах типу VoiceBunny чи Voice123. Для роботи потрібне якісне обладнання і можна починати заробляти.

Допомога з навчанням

Створити власні онлайн-курси нелегко. Крім того, знадобиться докласти немало зусиль для розробки плану і вибору методики викладу інформації. Якщо ви не готові витратити стільки часу, але у вас є бажання заробити шляхом допомоги учням і студентам, можете зайнятися онлайн-репетиторством.

Рекомендуємо прочитати, як може заробити педагог 💰 Репетиторство на дому, як спосіб додаткового заробітку

На ресурсах типу Tutor.com і TutorVista.com ви знайдете безліч пропозицій. Це може бути як разова допомога з домашнім завдання, так і регулярні заняття з дітьми з метою допомоги засвоєння того чи іншого матеріалу.

Продаж фотографій

 Знайти успішний сайт на якому немає фотографій неможливо. А чи знали ви, що частина з них зроблена не професійними фотографами? Якщо ви любите фотографувати і у вас непогано виходить, то можете спробувати заробити на продажі унікальних фотографій.

продаж фотографій як спобіб заробітку, зароббіток на фото, продаж фото онлайн заробіток

Знайти покупців на свої фото можна на ресурсах типу iStockPhoto чи CreativeMarket. Дивлячись на тематику сучасних сайтів можна з впевненістю сказати, що авторські фотографії будуть приносити чималий дохід.

Продаж сайтів і мобільних додатків

 Немало людей професійна створюють сайти і продають їх, що дозволяє непогано заробляти. Але отримати гроші можна і без навичок створення сайтів. Так отримати разову грошову винагороду можна шляхом продажу власного сайту, який не приносить бажаного доходу.

продаж сайтів в інтернеті, як заробити гроші в інтернеті, як заробляти в інтернеті, заробити гроші в інтернеті, як можна заробити гроші в інтернеті, як почати заробляти в інтернеті, як можна заробляти в інтернеті, як заробити в інтернеті, як заробляти гроші в інтернеті, заробляти в інтернеті, способи заробітку в інтернеті, де заробити гроші в інтернеті, гроші в інтернеті, де можна заробити гроші в інтернеті, зароботок в інтернеті, заробити гроші онлайн, як заробляти онлайн, як заробити гроші в інтернеті без вкладень, онлайн заробіток, на чому можна заробити гроші в інтернеті

Вас здивує, кому потрібен сайт, який не приносить доходу? Річ не в самому сайті, а в його імені домену. Домен – адреса ресурсу, під якою він зареєстрований на хостинг серверах. Щоб отримати змогу зайти на сайт потрібно потурбуватися про його адресу, яка коштує недешево.

Сервіси типу GoDaddyAuctions пропонують виставити на аукціон ваш домен, що дозволить непогано заробити.

Тестування сайтів

Будь-яку нову продукцію необхідно випробувати. Веб-майстри, що займаються розробкою сайтів і онлайн-ігор, пропонують  за винагороду протестувати своє творіння. Робота просто, необхідно виробувати сайт і залишити відгук для розробника.

Такі прості завдання можна знайти на ресурсі UserTesting. Але майте на увазі, потрібно не похвалити ресурс, а вказати на недоліки, які допоможуть зробити сайт досконалим.

Заробіток на створенні музики

Ті у кого  навички гри на музичних інструментах можуть спробувати себе в ролі композитора. Якщо у вас є талант, ви можете створювати цілі пісні, якщо ж ні почніть із створення рингтонів.

На просторах Інтернету можна знайти онлайн-магазині, де продають авторські музичні композиції. Серед таких сервісів найпопулярнішими є iTunes, Pandora та Amazon. А ресурс типу DistroKid допоможе зберегти авторське право при розміщенні композицій на вище зазначених ресурсах.

Цікаво прочитати про  Сайти для заробітку в Інтернеті: як заробити швидко та без вкладень?

Заробіток на розміщенні постів

Якщо ви фахівець у якійсь сфері, і не знаєте, де крім роботи можна застосувати свої знання, то цей вид заробітку для вас. Часто блогери для розкрутки проекту звертаються до фахівців, щоб ті допомогли створити цікаві статті. Такий хід допомагає розширити аудиторію і заощадити свій час.

заробіток на постах, коментарі, пости, заробіток на постах, використання крауд маркетингу для просування та заробітку онлайн

Щоб отримати гідну винагороду, необхідно чітко володіти знаннями по темі, адже за поверхневу статтю ніхто не заплатить достойно. Про сервіси та тонкощі даного методу читайте у даній статті 👉 Заробіток на написанні коментарів та відгуків – крауд маркетинг

⚡ Заробіток на онлайн опитуваннях

Коли люди бачать пропозицію заробітку на опитуваннях, одразу відкидають такий варіант: хіба за відповіді на прості питання платять?

В сучасному світі нікого не дивує, що великі компанії, які проводять соціологічні опитування готові платити. З метою залучення людей виділяють великі суми, частина яких може опинитися у вашій кишені.

заробіток на Онлайн опитуваннях, скільки можна заробити на опитуваннях, платні опитування в інтернеті

Щоб заробити гроші на опитуваннях, не потрібні особливі навички. Але де знайти ресурси, які дійсно заплатить. Серед надійних ресурсів наступні: TheOpinionPanel, OnePoll, Toluna, MySurvey, Vivatic, YouGov і SurveyBods.

💙💛 Рекомендуємо статтю популярну статтю 👉 ТОП-5 перевірених сервісів для заробітку на опитуваннях в Україні

Реєструйтесь на декількох одразу і отримуйте гроші. Платять через систему PayPal (на жаль не доступна в Україні) або пропонують талони на популярні торгові ресурси, де ви зможете придбати щось корисне.

Скільки можна заробити на онлайн-опитуваннях

Максимальна винагорода за одне опитування складає не більше 2 доларів. Крім того, щоб отримати гроші, а частіше подарунок, доведеться зібрати достатню кількість балів, які згодом будуть переведені в суму.

Заробіток на інтернет-дослідженнях

Це чудова можливість заробітку для тих, хто багато часу проводить на різних сайтах. Ви запитаєте, яким чином це принесе дохід? Все просто. Існують організації, які регулярно проводять моніторинг деяких тем. Наймати людей на постійну роботу немає сенсу, тому їм простіше залучати людей зі сторони.Для виконання цього виду роботи не потрібно якихось особливих навичок. Серед головних вимог: уважність і вміння вибирати головне. Виклад інформації має відбуватися в певній формі, це обговорюється індивідуально із замовником.

Заробіток на зведеннях і новинах

Цей вид заробітку дещо нагадує попередній, але основна увага тут приділяється новинним ресурсам. Вам дають конкретну тему, вашим завданням являється відбір різних новин, що її стосуються, з подальшим тезисним викладом. Зібрану інформацію ви передаєте замовнику, за що отримуєте винагороду.

💙💛 Читайте нашу кращу статтю про 👉 Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Такі послуги зазвичай необхідні зайнятим людям, у яких не вистачає часу на обробку великої кількості інформації. Деякі організації шукають людей для постійної роботи, зарплата на такій посаді доходить до 4000 доларів.

Заробіток на написання новин

Як отримати коши зароблені в інтернеті

Кращим варіантом отримання коштів вважається сервіс PayPal, але як згадувалося вище, система не працює в Україні. Оптимальним варіантом стане відкриття рахунку в банку і користування сервісом типу Приват 24.

Платіжні сервіси значно спрощують завдання власників сайтів чи інтернет-магазинів, оскільки дозволяють клієнтам  розраховуватись через інтернет-банкінг чи за допомогою платіжних карток.

Реальний дохід в мережі Інтернет

Не треба бути спеціалістом, щоб зрозуміти, що говорити про конкретні суми можна лише в випадку стабільного графіку роботи. Працюючи в інтернеті – ви зможете самостійно керувати своїм часом.

Безсумнівно, що за 8-годинний робочий день ви заробити значно більше, ніж за 3-4 години. Тому, перш ніж говорити про заробіток, визначте скільки часу ви готові приділяти роботі.

Якщо ви хочете  багато заробляти, вибирайте галузь, яка вам цікава і викладайтесь на повну. І не кажіть, що заробити в інтернеті неможливо, хто хоче, той вже отримав перші гроші.

Від Specialist

Коментарі закриті.