Вт. Лют 20th, 2024
заробіток в інтернеті на написанні коментарів та відгуків, крауд маркетинг

Вітаємо користувачів, які бажають знайти реальні способи для заробітку в інтернеті. В нашому блозі ми розглядаємо найбільш популярні та кращі методи для заробітку, що підійде як новачкам так і для професіоналів.

Отож, в даній статті розглянемо спосіб заробітку на коментарях та постах на форумах. Якщо Ви любите залишати відгуки про товари чи компанії, маєте декілька логіків на популярних форумах Вашого міста чи регіону – цілком реально отримати гроші від цього. Хто буде платити? Зараз трохи внесемо ясності…

По-перше, даний напрям дуже популярний серед спеціалістів, що займаються просуванням сайтв в мережі. Так званий «крауд-маркетинг» – це розміщення коментарів, відгуків про компанію чи окремий товар на форумах, блогах, сайтах для відгуків з можливістю залишити посилання на потрібний ресурс чи сторінку.

Простими словами – оптимізатори використовують ці пости для набору посилань для сайту та просування запитів. Поглиблюватись далі тут не варто, для всіх охочих рекомендуємо наш розділ присвячений цьому питанню.

По-друге, знайти людей які будуть Вам платити за таку роботу можна використовуючи біржі фрілансу (більшість мають окремий розділ для крауд маркетингу), використовуючи дошку оголошень (подати рекламу про надання таких послуг), біржі крауд-маркетингу (з початку 2009 року почали активно розвиватись, про них детальніше поговоримо в інших статтях), ну і останній метод – створити свій сайт про надання послуг та запустити рекламу (але це вже актуально якщо у Вас є команда, ну і хороша база форумів).

скільки можна заробити на написанні коментарів для крауд маркетингу

Скільки можна заробити на крауд маркетингу?

Тепер питання, яке «лунає в голові» з першого абзацу цієї статті, скільки можна заробити на крауд маркетингу? Наразі цінова політика коливається від 20 до 50 грн за один пост. Тобто, Ви пишете в середньому опис коротенький, можна задавати теми навіть для обговорень, символів на 300-400, органічно вписуєте посилання, що надасть в ТЗ замовник, і все – адресу URL заносимо в окремий документ для звітності, бажано розділити, щоб потім орієнтувати за що була оплата, а за що ні.

В середньому один замовник бере мінімум 10-20 постів в тиждень, а це вже 200-400 грн. додаткового заробітку, в місяць 800-1600 грн. Погодьтесь, не маючи особливого досвіду, просто сидячи й коментуючи пости можна заробляти, все реально. Якщо відноситись до цього більш відповідально, можна набути постійних замовників, і стабільно примножувати свій дохід. Головне якість, без граматичних помилок, та і не пересмалювати що все виглядало реалістично (тоді й профіль на форумах не заблокують).

Рекомендації від нашого блогу для заробітку на крауд маркетингу, пошук сайтів

Для пошуку нових сайтів що мають розділи для оголошень та продажу товарів, чи відповідних тем, можна користуватись пошуковими операторами Google, або ж давати конкретні запити для пошуку навіть тематичних тем для крауд маркетингу:

  • потрібний запит “Powered by vBulletin” (форуми на vBulletin)
  • потрібний запит “forumdisplay” (форуми на vBulletin)
  • потрібний запит “Форум IP.Board” (на IP.Board)
  • потрібний запит “showtopic” (на IP.Board)
  • потрібний запит “Powered by phpbb” (на phpbb)
  • потрібний запит “viewtopic.php?f=” (на phpbb)
  • потрібний запит “Powered by PunBB” (на PunBB)
  • потрібний запит “viewtopic.php?id=” (на PunBB)
  • потрібний запит “index.php?board=” (на SMF)

Ось така коротенька стаття від нас про заробіток на коментарях та постах на форумах. Тему насправді можна розглянути більш детальніше, якщо у Вас виникли питання чи пропозиції, залишайте коментарі, ми обов’язково відповімо на них. Наразі бажаємо в успіхів, та не бійтесь з чогось починати.

Від Specialist