Пн. Сер 15th, 2022
заробіток на продажі товарів - Дропшипінг

В даній статті хочу поділитись таким досвідом заробітку в інтернеті без вкладень, що гадаю буде актуальні не тільки на сьогодні, а ще декілька років поспіль. Не хочу розповідати про сайти де можна заробити на кліках в інтернеті чи на серфінгу. Розглянемо більш серйозний напрямок саме торгівлі товарами в інтернеті основуючись на раніше описаний метод заробітку на дропшипінгу.

Ситуація така, грошей для стартового капіталу у нас немає, але бажання є більше. Хочу, щоб кожен хто буде читати дані слова, розумів що ніякої інструкції по заробітку в інтернеті тут немає, а скоріше рекомендації та власний досвід.

З чого почати перші кроки для заробітку в інтернеті на продажі товарів

По-перше, нам потрібно знайти хорошого постачальника товару. Наразі безліч інтернет-магазинів вже працюють по системі дропшипінгу, але не всі пропонують хороші умови співпраці. Як почати пошук? Та просто запитати в пошуковій системі “дропшипінг Україна”, отримаємо результати. Головне не зациклюватись на одному постачальнику, чи це одяг, чи побутова техніка.

Шукайте декілька постачальників (наприклад запит “дропшипінг подарунки Україна” покаже вже інтернет-магазини що готові співпрацювати в темі подарунків).

Впринципі на даному етапі нехай остання тема і залишиться. Після того як прочитали всі умови співпраці (вони стандартні, типу дали замовлення, ми відправили, Ваша різниця в ціні) виберіть кілька товарів для прикладу (можливо вони є удвох магазинах) і порівняйте ціни враховуючи знижки для партнерів. Шукаємо найкращу ціну та умови, використати можна ще два сайти – olx.ua та prom.ua відповідно шукаючи по назві та сортуючи за ціною від найнижчих до високих.

Оцінюємо конкуренцію по товарах та ефективність постачальника

Оцінюємо конкуренцію по товарі (чи багато є пропозицій), скільки реально можна поставити маржі, щоб товар продавався. Націнка раніше (коли онлайн-покупок не було стільки багато) була в районі 20-30%, а на деякі категорії товарі і до 100% (якщо реальних конкурентів дуже мало.

Наприклад, проектор дитячий коштує в середньому 120 грн, але закупка коливається 65-80 грн (в залежності від постачальника), можна чистими заробити до 50 грн з одиниці товару, практично нічого не роблячи.

Обов’язково пере початком співпраці по дропшипінгу необхідно зареєструватись чи навіть подзвонити до відповідального менеджера (контакти мають бути вказані в тій інформації з умовами), уточнити всі деталі (коли відправка замовлень, коли можна отримувати звірку по відправкам, номера посилок, хто надсилає клієнту і тп).

Ще декілька рекомендацій для початку дропшипінгу

Не починайте свій старт в продажах на великій кількості товарів. Тема для вас може бути новою і трохи не зрозумілою. Рекомендуємо для початку вибрати 5-10 товарів, уважно прочитати про функції, комплектацію, можливі кольори корпусу і тп.

Щоб продати товар і інтернеті ви маєте володіти добре знаннями й бути готовими до 70% запитань майбутніх клієнтів. Чому не 100 запитаєте? Через просту причину, завжди щось нове «випливає» в процесі уже, та і люди бувають різні. Тут нічого нема складного, завжди можна уточнити інформацію у відповідального менеджера або ж просто запитати в консультанта на сайті онлайн чи зателефонувати до оператора.

Наразі у нас все, в наступній частині розкажемо як краще і де саме продають більшість дропшиперів свої товари, та як «зловити» клієнта новачку і мережі.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *