Пн. Сер 15th, 2022
заробіток на дропшиппінгу та продаж товарів

Для того аби відкрити Інтернет магазин потрібен товар і хоч якийсь досвід. Проте, не завжди є кошти, можливості і ще багато різних «але». Та у цьому допоможе дропшиппінг. Це договір прямого постачання, який значно спрощує життя потенційному власникові Інтернет магазину. Адже посередник купує товар у виробника лише тоді, коли на нього є замовлення. Непотрібні речі не лежать місяцями на складі, таким чином не виходять з моди і не приносять збитків.

Така схема продажів популярна переважно в Європі. Але й в Україні в останні роки також набирає обертів. Адже, це дуже зручно – мати можливість відкрити Інтернет магазин навіть тоді, коли у вас немає товару. По суті, Ви просто створюєте Інтернет сторінку магазину, розкручуєте її, знаходите значну кількість клієнтів і при цьому практично нічим не ризикуєте. Вам не треба відволікатися на логістику, хвилюватися за товар на складі, зниження та падіння цін і ще багато чого іншого. Ви можете присвятити весь свій час розкрутці магазину, його рекламуванню, пошуку все нових ідей.

На перший погляд, дропшиппінг виглядає дуже привабливо. Адже Ви нібито просто являєтесь посередником між клієнтом та виробником і по суті не несете відповідальність за якість товару чи якісь проблеми з ним. Але ж іншої сторони, Ви не належите собі і не можете гарантувати швидку доставку, відсутність проблем між клієнтом та виробником (які можуть стосуватись і Вас як посередника), Вам може бути складно домовитись з виробником. Ви завжди залежите від когось третього і це, звісно, не дуже приємно.
Наскільки вигідний дропшиппінг для Інтернет магазину розберемося далі.

Як це працює система дропшиппінгу

Насправді, все доволі просто. Аби дропшиппінг став Вашою можливістю для реального непоганого заробітку, треба виконати декілька простих кроків:

 • Потрібно визначити те, чим Ви хочете торгувати і знайти найбільш відповідного для цього постачальника.
 • Варто укласти договір з постачальником.
 • Потрібно створити Інтернет магазин, заповнити його товарами, зробити максимально цікавим, яскравим, цікавим та привабливим для покупців.
 • Варто шукати та залучати покупців.
 • Треба здійснювати збір даних від покупців.
 • Коли замовлення зібрані, їх варто передати постачальнику (спосіб обирається заздалегідь).
 • Після всього цього постачальник відправляє товар покупцеві.

Звісно ж, головною метою дропшиппінгу є отримання прибутку. Власник Інтернет магазину буде отримувати доступ до товару за цінами виробниками. Відповідно продавати зможе за завищеною ціною. Проте за якою, залежить уже від товарів, попиту та інших факторів. Інколи націнка буває дуже високою, а в окремих випадках і зовсім невеликою. В цілому, різниця між ціною від виробника і вартістю на сайті і буде чистим прибутком дропшиппера.

Постачальники для дропшиппінгу: що варто знати

Від того, якого постачальника Ви оберете, залежить Ваш успіх і прибуток. За такою схемою працюють чимало компаній Європи та Китаю. Проте і серед українських виробників також можна відшукати подібних постачальників. Найчастіше працюють за схемою дропшиппінгу постачальники одягу, взуття, біжутерії, канцелярії, косметики.
Популярними торгівельними марками є:

•ТМ Vilno – виробник одягу (Україна). Тут продають за оптовими цінами навіть, якщо купуєте 1 товар. Проте, чим більше Ви будете продавати, тим більшою для Вас буде ставати знижка.

 • Endorphone – у цій партнерській програмі є можливість добре підзаробити. Продавати потрібно чохли для смартфонів Apple.
 • ТутМодно – виробник одягу (Україна). Аби отримати доступ до купівлі товару за оптовими цінами потрібно зареєструватись як партнер.
 • Magelit – тут можна продавати косметику оригінальних брендів. Крім того, тут також діють партнерські програми та постійні знижки.
 • Villomі – пропонує оптові ціни уже, якщо Ви замовляєте хоча б одну пару взуття. Це виробник взуття для жінок.

Крім того, допомогти Вам може і проект Bazzilla. Тут Ви знайдете повний каталог виробників, які готові працювати за схемою дропшиппінгу.

Дропшиппінг в дії, рекомендації для початку

В теорії все здається доволі просто. Проте, коли справа приходить до практики, то можуть виникати певні труднощі. Аби Інтернет магазин став успішним, потрібно дотримуватись певних кроків:

 • Перш за все варто знайти постачальника. Треба вивчити його ціни, асортимент, подивитися фото. Це дасть Вам можливість зрозуміти скільки можна заробити на дропшиппінгу.
 • Далі вибираєте товар чи групу товарів, які будете продавати.
 • Варто зробити магазин в Інтернеті. Для того аби він став успішним, треба залучити чимало спеціалістів та зробити його привабливим для Інтернет користувачів. Варто наповнити його фото, товарами, описами, оптимізувати під пошукові системи.
 • Потім активно рекламуйте свій магазин. Для цього існує чимало способів. Наприклад, контекстна реклама чи сео тексти. Хоча можна вибрати всі методи, найбільш доступні для вас.
 • Далі збираєте замовлення та оплачуєте товар у постачальника. Адреса доставки – це адреса покупця.

Упаковку та відправку здійснює виробник.
Але чи потрібен Інтернет магазин, якщо працювати за такою схемою? Чи можливо треба продавати через соцмережі та прості сайти?

Односторінкові сайти і схема дропшиппінгу

Створити односторінковий сайт доволі просто. Туди варто добавити фото, опис та відгуки про товар. Проте він має ряд недоліків:

 • Такі сайти викликають недовіру у покупців.
 • Купують за допомогою таких сайтів зазвичай один раз.
 • Просунути такий сайт і розрекламувати його дуже складно.
 • Перед повноцінним Інтернет магазином такі сайти виглядають примітивними і простими.

Соціальні мережі та дропшиппінг

Для того аби створити власну сторінку у Інтернет мережі не потрібно багато коштів. Через неї Ви можете продавати товар. Проте це має ряд негативних моментів:

 • Дуже велика конкуренція.
 • Приймати оплату незручно.
 • Неможливо контролювати рейтинг і цікавість до Вашої сторінки.
 • Якщо Вашу Інтернет сторінку заблокують, Ви втратите усіх клієнтів.

Найбільш вигідний спосіб праці за схемою дропшиппінгу – це Інтернет магазин. Це дозволить працювати якісно, швидко просувати та рекламувати свій магазин і товар. Рівень довіри до таких магазинів доволі високий, а клієнти після кожної успішної покупки зазвичай повертаються.

Позитивні сторони дропшиппінгу

Насправді, дропшиппінг має дуже багато плюсів, які роблять його дуже привабливим для потенційних продавців:

 • Можна продавати велику кількість товарів.
 • Можна розпочати власну справу навіть не маючи стартового капіталу.
 • Ви практично не відповідаєте за багато серйозних питань. Зберігання товару, його транспортування та інше це справа постачальника.
 • Можна укладати договори з різними постачальниками товарів. Це дасть змогу заробити більше.
 • Вам не варто хвилюватись за залишки товарів.
 • У вас не виникає додаткових витрат, пов’язаних із зберіганням товару чи його залишками.

Головною перевагою є те, що не варто витрачати кошти на початку своєї роботи. Ви практично нічим не ризикуєте.

Негативні сторони дропшиппінгу

Крім очевидних плюсів, є багато мінусів даної моделі:

 • Велика кількість конкурентів. Адже займатися такою справою можуть практично всі. А значить аби отримувати прибутки Вам треба добре проаналізувати ринок.
 • Аби зробити дійсно конкурентоздатний Інтернет магазин потрібно багато працювати. Вам варто додавати якісні фото та описи товарів, просувати магазин та залучати фахівців. В іншому випадку Ваш магазин загубиться серед сотні схожих.
 • Потрібно добре подумати з якими товарами працювати. Адже якщо Ви поставите занадто велику націнку, у Вас ніхто не буде купувати. І навпаки якщо націнка буде мінімальна, то Ви не отримаєте вигоди. Варто дуже добре оцінювати всі можливості та ризики.
 • Ви не можете гарантувати порядність виробників та постачальників. Проте в кінцевому випадку клієнти будуть жалітися Вам і на Вас. А значить і рейтинг магазину може падати.
 • Непростий пошук клієнтів та багато конкурентів з аналогічним твором. Вам потрібно зробити щось таке аби купували товари саме у Вас. Адже пропозицій – маса і те, саме чому у Вас краще – Вам потрібно і показати. Беріть не низькою ціною, а чимось іншим. Чим? У кожного своя унікальна стратегія і пропозиції.
 • Ви можете обробляти замовлення, а чи може з цим справитись постачальник? Якщо потік клієнтів буде великим, є ризик, що постачальник просто не правиться з цим і не зможе вчасно відсилати товар.
  Проте, всі мінуси не такі уже й критичні. Наполегливість, правильна стратегія та продумані рішення – і їх легко можна позбутися.

Хто може цим займатися дропшиппінгом:

Дропшиппінг – це непоганий старт для власного бізнесу. Звісно, якщо у Вас величезні амбіції та наполеонівські плани, Вам це не підійде. Проте, якщо Ви лише починаєте працювати у цьому напрямку, то така праця цілком реальна.

Крім того, дропшиппінг підійде власникам кількох Інтернет магазинів. Адже це можливість спробувати щось нове та побачити якісь цікаві перспективи в роботі. Загалом, справитись з такою роботою може мама в декреті, студент та навіть пенсіонер. Головне, не поспішати, бути уважним та мати бажання працювати наполегливо і продуктивно.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *