Пн. Сер 15th, 2022
Заробіток на рецептах в Україні

Всім привіт! В даній статті хочемо розповісти про ще один зі способів заробітку вдома для своїх охочих – на рецептах. Суть даного методу проста: потрібно описати етапи приготування стави та ще додати декілька фото деяких моментів для наочності. Трохи нижче ми розкажемо про ресурси які готові платити за Ваші кулінарні здібності.

Здебільшого цим методом заробітку вдома на кулінарних рецептах користуються домогосподарки або молоді матусі, маючи багато вільного часу, можна провести їх з користю для сім’ї та ще й заробити грошей, використовуючи лише власне вміння.

Можна використати рецепти своїх бабусь чи просто знайомих, основна умова – це не використовувати інформацію яка уже присутня в мережі. Бажано робити фото готових страв, для наочності.

Заробіток на рецептах для жінок

Зараз розглянемо детальніше заробіток на кулінарних рецептах

Отож, вам не потрібно створювати власний сайт, в мережі достатньо ресурсів, які готові платити за Ваші знання та вміння. В цілому принцип однаковий для всіх сервісів, основне що потрібно це:

 1. Головне для користувачів – фото. Старайтесь зробити максимально більше фотографій самого процесу приготування та готової страви. Продати сам рецепт кілька разів не вийде. Можна і знайти в мережі ілюстрації та скласти їх во єдино, це займе більше часу, але отримаємо готовий рецепт.
 2. Фото звичайно повинні бути не розмитими, чіткими, та красиво оформленими (можна передивитись матеріали інших користувачів або ж прочитати мануал з рекомендаціями на ресурсі, куди маєте додати рецепт)
 3. Писати сам текст (коментарі) до ілюстрацій, краще не копіювати нічого з інтернету, щоб отримати на виході унікальність статті не менше 90% по таких сервісах як adwego.ru чи text.ru

Як можна заробити гроші готуючи вдома

Декілька рекомендацій для гарних фото знімків

 

 1. Використовуйте лише природно освітлення без спалахів на фотоапараті
 2. При можливості, краще користуватись штативом
 3. Залиште на знімальному “майданчику” лише предмети та продукти що використовуються в даному рецепті
 4. Не бійтесь поекспериментувати, зробіть декілька фото з різних ракурсів для наочності
 5. Багато хто вже почав обробляти фото в графічних редакторах, наприклад Photoshop, вирівняти колір, якість, тон.

Сайти для заробітку на рецептах в інтернеті

Отож тепер переходимо до самої цікавої частини статті, а саме розглянемо сайти, які готові заплатити за Ваш “шедевр”, та як самостійно шукати ресурси для розміщення рецептів.

 1. Першим відмітимо сайт iamcook.ru (пропонують від 150 до 200 рублів за рецепт)
 2. webspoon.ru – на даному сайті можна заробити від 100 руб (можливе збільшення винагороди до 400 руб.)
 3. сайт multivarka-recepti.ru приймає лише для мультиварок рецепти, готовий платити від 100 рублів за один
 4. prosmak.ru – потребує мінімальну довжину опису в 1500 символів, платить 1 долар
 5. calorizator.ru – ціна коливається в районі 50 рублів середня
 6. minproduct.ru – також приблизно 50 рублів за рецепт
 7. fotorecept.com готовий заплатити за 1000 переглядів Вашого рецепту до 500 рубів

Виводити зароблені кошти можна як на електронний гаманець, або ж на карту банку (ту все залежить ві ресурсу). Але пам’ятайте що це далеко не всі зайти що готові платити за Ваші рецепти.

Рекомендуємо статтю: Заробіток для мам в декреті. Рекомендації та реальні ідеї підробітку

І взагалі, якщо Ви маєте біьшевільного часу, додатково знімайте ролики для Ютуб, створіть власний канал. Читайте: Як семе можна заробити на каналі YouTube. Це дозволить отримати додатковий дохід в інтернеті.

Щоб знайти ще більше ресурсів просто введіть в пошуковику фразу “Платимо за рецепти“, і вже самі обирайте кращий. Рекомендуємо ознайомитись із всіма правилами розміщення матеріалів та яким чином здійснюються виплати.

Наразі це поки що все, головне пам’ятайте, не бійтесь експериментувати, почніть з чогось щоб зрозуміти. Заробіток на рецептах є один з найпростіших методів для всіх охочих. Всім гарного дня!

Від sasha40

Один коментар до “Заробіток на рецептах в інтернеті. Платимо гроші за рецепти”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *