Пн. Чер 27th, 2022
Біткоїн крани для заробітку сатоши в Україні

В даній статті хочемо поговорити про заробіток Bitcoin автоматично зі швидкими виплатами. Але скільки б ми не говорили, безкоштовний сир лише у мишоловці, все одно чимось потрібно пожертвувати.

Наразі в інтернеті досить багато сайтів, що готові платити біткоїни в інтернеті, і щоб Ви не переглядали багато сторінок в мережі, підібрати ТОП 5 сайті що дають змогу заробити Bitcoin (Сатоши). Для характеристики використовували такі критерії як: вартість за виконання завдання, загальне враження від сервісу, частота надходження завдань, специфіка самого сайту.

Що таке Bitcoin крани та які принципи роботи

Розробкою таких сайтів займався раніше Кевін Андерсен (у 2010 році), крани – це сайти що дають

 • змогу заробити безкоштовно сатоши виконуючи такі завдання
 • відвідування сайтів
 • розшифрування та введення капчі

В описах даних сервісів вказується, що основною ціллю є залучення нових користувачів до системи bitcoin, Але насправді основний заробіток тут на рекламі, оголошеннями якої завішані сайти. Також враховуйте що плагіни для браузера (наприклад AdBloker) не дасть переглянути деякі ресурси.

Власники таких сайтів заробляють на кліках по рекламі, певну частину коштів відають простим користувачам, але вивести можна ще 10 000 сатоши за один раз. Присутня також пірамідальна схема заробітку. Після реєстрації на ресурсі Ви отримуєте персональне посилання (реферальну), дасть можливість отримати до 20% від доходу реферала (людини, що зареєструвалась та працює на сервісі з Вашого посилання).

По суті можна не погано організувати додатковий заробіток.
Працювати можна як з комп’ютера так і зі смартфона на Android чи IOS. Скільки б людей не приходило, заробіток на рекламі завжди більший, тому стабільність виплат гарантована.

Розглянемо трохи детальніше, як можна заробити Bitcoin безкоштовно

Біткоїн – це електронна валюта, яка існує лише у мережі інтернет і дозволяє проводити розрахунки під час соціальної активності користувачів. Криптовалюта об’єднує в собі два поняття: пропозицію та попит (як з 9 го класу економіки). Творцем даної валюти вважається Сатоши Накамото (це псевдонім одної людини, або ж групи програмістів що розробили протокол криптовалюти Bitcoin).

В жовтні 2008 року було опубліковано статтю про систему біткоїн, як самостійну електронну валюту, що не потребує довіри від третіх осіб. Вже через декілька місяців було запущено першу у світі версію Bitcoin гаманця та систему біткоїн.

Накамото ввів обмеження на кількість криптовалюти у світі (саже 21 міліон монет), саме це робить дану валюту настільки популярною та цінною. Наразі попит на дану валюту залишається високим. Багато хто навіть переводить свої заощадження в криптовалюту, одна монета коштує 6350 доларів (трохи впав в порівнянні з попередніми роками, але все ще високий).

Чи дійсно можна заробити на біткоїн кранах

Тут в нас дві новини, як то кажуть, одна хороша, а інша не зовсім. Перша хороша – заробити можна, і це реально, друга – кількість сатоші які можна заробити маленьке, але виплати постійні на Ваш гаманець в платіжній системі (тут уже на вибір, наприклад Faucethub)

Щоб повноцінно керувати криптовалютою потрібно пройти реєстрацію в системі BTC, ввести всі дані. Створити Bitkoin гаманець та відразу виводити зароблені кошти. На жаль просто перебувати в Afk режимі з комп’ютера не виде (потрібно постійно виконувати завдання по черзі)

Для прикладу на фото нижче програма в які потрібно зареєструватись та провести не менш як годину щоб заробити біля 15 000 сатоши.
Не все проекти є надійними, потрібно уважно почитати відгуки в інтернеті про той чи інший сервіс заробітку Bitcoin в інтернеті. Деякі ресурси можуть встановлювати програми для майнінгу у Ваш браузер.

Це негативно впливає на роботу телефону чи комп’ютера, використовує додатково операційну систему та апаратні ресурси. На перегляді сайтів з початку можна заробити о 500 сатоши. По розрахунку активності, мінімум тиждень потрібно щоб заробити повноцінно 1 долар. Перейдемо тепер до головного, програми для заробітку Біткоїнів в інтернеті на сьогодні.

Біткоїн кран Free Bitco In

Доволі пристойний сервіс, працює вже більше 8 років. Виплати проводяться 1 раз на тиждень, бонусна система для користувачів. Сайт дуже схожий на рулетку з випадковими числами. Чим активніше крутите – тим більше отримаєте на свій рахунок.

Сама рулетка заточена на маленькі цифри, але 0.00001103 випадає досить часто. З бонусної системи для користувачів кожного тижня проводиться розіграш через генератор випадкових чисел. Можна виграти 2 лотерейні білети. Також проводиться розіграш до 10 призів серед учасників проекту. Сайт Free Bitco In виплачує відсоткову ставку річну в розміні 4% на баланс, якщо маєте суму понад 30 000 сатоші.

Сайт Ad Btc для заробітку Bitcoin

З першого погляду даний ресурс доволі простий у використанні. Але є декілька особливостей, що дали йому можливість зайняти 2 місце в нашому рейтингу. Винагорода за виконання завдань вище середньої, можна заробити до 600 сатоши в годину. На даний момент доступні три види заробітку Біткоїнів:

 1. Автосерфінг (з найменшою оплатою). Процес не потребує втручання користувача, сайти показуються автоматично на певний проміжок часу.
 2. Серфінг сайтів (рівень оплати середній). Потребує запуску сайтів кожного разу на протязі 15-60 секунд
 3. Серфінг сайтів у активному вікні браузера (найвища оплата). Крім відкриття сайту потрібно і проводити активність на ньому (гортати, перемикатись між сторінками)

Всі зароблені кошти можна вивести Bitcoin гаманець (від 30 000 сатоши), від 5000 на гаманець мікроплатежів в системі FaucetHub або ж використати кошти на рекламний баланс для просування власних проектів.
Присутня реферальна система з можливістю продажу та купівлі користувачів для свого акаунту.

Біткоїн кран Bonus Bitcoin

Ще один популярний сайт, що дає можливість заробити біткоїни один раз на 15 хвилин. Наразі величина виплати коливається, від 16 сатоши, прив’язка йде до курсу криптовалюти.

На протязі години роботи можна отримати від 70 до 5 тис. сатоши, мінімальної суми для виплат немає, все моментально виводиться на гаманець CoinPot.

На Вас чекають бонуси кожного дня, виплата 5% від всіх зароблених монет, потрібно виконувати хоча б одну заявку на добу.

Присутня реферальна система 1 рівня, можливість отримати о 50% від доходу партнера.

Кран Satoshi Hero

По суті сайт ще молодий, але зарекомендував себе стабільними виплатами на протязі 2 років. З особливостей можна виділити такі:

 • Присутня російська мова (все зрозуміло)
 • Можливість робити до 3-х кліків кожні 10 хв.
 • Генерація до 15 сатоши за один клік.

Присутня реферальна система, що дає змогу заробити до 25% від партнера, та моментальні виплати зароблених сатоши (від 30000) на біткоїн гаманець. Даний сервіс рік тому запустив схожий сайт – Satoshi Monster. Принцип заробітку той же, відмінність в часі генерування монет, раз у 20 хвилин. Зароблені кошти плюсуються на загальний рахунок. Реєстрація подібна до основного сайту.

Кран Bitcoins For Me

Дуже хороший по дизайну та функціоналу сайт для заробітку біткоїн. Заробіток може коливатися 1200 сатоші кожної години. Перерахунок без комісії можна здійснити на свій гаманець в системі

Faucethub та інші. Можливі виплати на крипто гаманець, комісія при цьому складає 10000 сатоши.
Тепер розглянемо на чому саме можна заробити біткоїни на даному сайті

 • На майнінгу
 • Граючись в Free slots roll
 • На перегляді рекламних відео
 • Виконання завдання від рекламодавців

Після 1 місяця роботи від реєстрації та заробітку ві 21 до 35 тисяч сатоши в меню Offer Wall – Minute Staff Вам будуть доступні вкладки «Ex» та «Target» з дорогими завданнями, ціни коливаються від 140 до 175 сатош.

Гнучка реферальна система з хорошими відсотками

 1. 10% можна отримати від доходу партнера при виконанні завдань та ігор
 2. 20% від прибутку в на кліках
 3. 5% заробітку партнерів на майнінгу

Моментальні виплати виконуються один раз в тиждень при досягненні 500 сатоши на рахунку. Основним фактором, що виділяє даний кран для заробітку біткоїн – 250 000 тисяч користувачів в місяць, погодьтесь, хороший показник.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *