Ср. Чер 29th, 2022
Заробіток з мобільного телефону

На сьогоднішній день за допомогою телефону можна не лише гарно провести час, але й заробити. Отже, якщо Ви щасливий власник Android, то можете сміливо спробувати трохи підзаробити.

Хто може заробити в інтернеті з мобільного?

Отримувати додатковий дохід з допомогою Android може кожен. Навіть, якщо у вас інша операційна система на телефоні, Ви можете просто скачати його на комп’ютер. Більшість завдань і можливостей підробітку не вимагають багато зусиль і часу.

Дуже часто процеси відбуваються автоматично і Вам потрібно лише інколи їх контролювати. Тому підробіток за допомогою Android доступний студентам, учням, домогосподаркам та навіть сучасним пенсіонерам.

Як заробити з Android

Насправді існує не дуже багато способів заробляти за допомогою цієї системи. Їх виділяють 3:

  • Переглядання реклами.
  • Встановлення ігор, додатків.
  • Активність користувача (перехід за посиланнями, вступ у групи).

Реальний заробіток з мобільного телефону в Україні

Перегляд реклами на мобільному

За такий вид роботи можна отримати найбільше. Це кілька сотень гривень. Але варто бути доволі активним і привертати максимальну увагу до того товару, який продається.

Додатки та ігри

Дуже великою популярністю користується і завантаження додатків. Зазвичай для цього використовують Play Market. Інколи кошти платять за ігри, інколи за скачування програм. Робота доволі проста: варто перейти за посиланням, завантажити його і тоді отримати кошти.

Інколи для того аби завдання було зараховане варто дійти до певного рівня в іграх, інколи треба лишити відгук.

Активні дії: заробіток на виконанні завдань

Багато завдань є і для тих, хто активно діє в Інтернеті. Тут варто переходити за посиланнями, вступати в групи, переглядати відеоролики. Чим більше завдань Ви виконаєте, тим більше заробите.

5 найпопулярніших додатків для заробітку з мобільного


AppCent

Це один з найбільш популярних додатків. Працювати з ним доволі просто. Варто лише завантажити додаток, виконувати завдання та отримувати бонуси. Надалі бонус обмінюються на реальні кошти. Зазвичай винагорода подається у вигляді монет. Одна монета прирівнюється приблизно до 40 копійок. Гроші можна виводити за допомогою різних платіжних систем.

Глобус

Такий додаток дуже популярний і він практично не вимагає часу. Це пасивний заробіток без вкладення коштів. Платять Вам за те, що Ви надаєте в оренду екран свого мобільного. На кілька секунд на Вашому телефоні буде з’являтися оголошення. За це можна отримати близько 40-100 гривень за тиждень. Вивести кошти можна за допомогою PayPal..

Детально ми розглянули в цій статті Як заробити в інтернеті з компанією Глобус? Інструкція для новачків

TapMoney

Це доволі популярний додаток, користуються яким майже мільйон осіб. Він допомагає отримати певні кошти. Варто лише встановити гру або написати на неї відгук. За це можна отримати від 8 до 50 гривень. Він має доволі широкий спектр завдань, тут немає лімітів на зняття коштів. Крім того, не варто боятись за те, що Ви «підчепите» якийсь вірус – все ретельно перевіряється. Гроші можна виводити за допомогою різних електронних ресурсів.

Streetbees
Цей популярний додаток радує своїми незвичними завданнями. Наприклад, Вам варто буде викласти фото свого кота чи зробити щось подібне. Аби почати заробляти, треба завантажити додаток, тоді зареєструватись і чекати на завдання.

Коли з’являються завдання потрібно виконати його за 24 години. Потім зможете отримати кошти.

Завдання тут прості і цікаві, їх легко можна виконати за 5 хвилин. За одне можна отримати від 50 до 300 гривень. Якщо робити це регулярно, можна гарно підзаробити без зусиль. Завдання є завжди.

CashPirate

Цей додаток теж порадує простими завданнями. Варто скачати додаток і зареєструватися. Тут треба заповнювати анкети, завантажувати додатки, переглядати відео. Винагорода нараховується в монетах. Мінімально можна вивести 2, 5 долари.

Чи можна заробити багато з мобільного?

Скільки можна заробити залежить від Вас та Вашої активності. Найбільше платять за завдання в Streetbees. В день можна отримати і 500 гривень. За лайки, коментарі, вступи в групи можна отримати від кількох копійок до кількох гривень. Пасивним доходом і мінімальною активністю за день можна поповнити свою скарбничку на 40-50 гривень.

скільки можна заробити з мобільного теефона

Чи можна заробляти більше на Android?

Багато додатків платять кошти за те, що Ви залучите користувачів. Чим більше, тим краще. Хтось платить один раз, хтось постійно. TapMoney дарує 20 % від доходу реферала, якого Ви залучили.

CashPirate пропонує 10 % доходу реферала та 5 % від того, кого залучив він. На Глобусі варто залучати багато клієнтів і Ваш дохід автоматично збільшуватиметься.

Рекомендуємо статтю Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Якщо Ви залучите багато рефератів, то в майбутньому зможете отримувати автоматично хороший дохід. Якщо працювати щодня по кілька годин, можна заробляти по кілька тисяч гривень щомісяця.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *