Пн. Сер 15th, 2022
Заробіток в інтернеті на сайті Гобус

Якщо Ви хочете спробувати заробляти в Інтернеті, можна долучитися до роботи у «Глобус Інтерком». Це новий спосіб отримати прибуток на перегляді реклами. На даний час уже 55 країн мають можливість скористатися такою можливістю.

Робота компанії побудована на новому підході до доставки реклами. Її можна переглядати на комп’ютері, планшеті, телефоні, якщо установити спеціальний додаток. Відображення реклами відбувається уже в звичайному режимі роботи пристрої.

Заробіток з мобільного телефону Глобус

Вам не варто спеціально включати для цього комп’ютер чи планшет. Реклама просто працює, коли Ви відпочиваєте. Це доволі просто і легко. Підключитися до «Глобусу» можна безкоштовно, ніяких прихованих платежів немає.

Як почати заробіток в інтернеті на сервісі “Глобус”?

Аби заробити свої перші кошти, достатньо зробити нескладні кроки:

 • Спочатку варто зареєструватися і підключитися до системи.
 • Необхідно встановити відповідний додаток. Наприклад. Globus для Windows. Це ви знайдете у розділі «Завантаження».
 • Увійти в додаток, при цьому використовуючи власний логін і пароль.
 • Далі Ви зможете почати отримувати рекламу на той пристрій, який обрали.

Звісно, аби заробляти більше, потрібно створити свою команду. Це так звана «реферальна система». Вона має 7 рівнів. Чим більша у Вас команда – тим вищий дохід. При цьому, немає ніяких обмежень щодо кількості учасників Вашої команди.

Зазвичай виплачується 21-60% від вартості реклами. Є детальна статистика, яка показує  роботу рефералів.  На кожну рівні своя система оплати: від 7 –го до 4-го рівня виплачується від 1% до 4% від вартості.

На 3-му рівні – 6 %, на 2-му рівні – 9%, на 1-му рівні – 14%. Ви в свою чергу отримуєте 21 %.

Чи є якісь нюанси у такому підході до роботи? Звісно, вони існують. Адже, перш за все потрібно бути активним користувачем самому. Ви маєте самі постійно активно переглядати рекламу.

Якщо в якийсь день Ви цього не зробите, то не отримаєте відсотків від перегляду реклами Вашою командою. Крім того, аби всі 7 рівнів були активними і прибутковими, то у Вас має бути 7 дуже активних рефералів  «першого рівня».

Простіше кажучи, це «голови» груп, які також мають набирати рефератів. Кількість людей необмежена, тому є можливість пристойно заробити.  Після того як Ви зареєструєтесь, Вам варто зайти в «Особистий кабінет» і там отримати дані для залучення рефералів.

Крім того, можна отримувати і дилерські винагороди. Вони виплачуються  за залучених рекламодавців. Зазвичай це 10 % від суми, сплаченої рекламодавцем.

Тут все доволі просто: хто працює багато, той і отримує багато.

Кошти нараховуються у євро. Вивести їх можна на різні платіжні системи: Pay Pal, Visa, електронні гаманці. Комісію за переказ коштів «Глобус» не бере.

Заробіток на глобус реально

Переваги заробітку в інтернеті з «Глобус»

Якщо Ви хочете непогано заробляти, можете скористатися роботою у цій компанії. Адже, це:

 • Пасивне джерело хорошого доходу, яке не вимагає багато часу.
 • Підійде тим, хто офіційно працює, домогосподаркам, пенсіонерам. Практично, всі можуть заробляти з «Глобус».
 • Можна створити власну партнерську мережу, яка буде приносити великий дохід. Варто лише чітко вибудувати стратегію і постійно поповнювати її рефералами.
 • Завдяки 7-ми рівневій системі все відбувається прозоро, чітко, просто.
 • Тут також є можливість рекламувати власні проекти.
 • Це доволі ефективна рекламна компанія, яка дає можливість заробити всім.
 • Як один з доказів надійності і статусу проекту – її співпраця з

Отже, заробляти з «Глобус Інтерком» абсолютно реально. Варто лише на початку здійснити пошук активних рефералів та почати отримувати перші кошти.

Тоді і Ви, і Ваші реферали зможуть оцінити прибутки і в майбутньому будуть активно розширювати мережу, що зможе допомогти Вам заробляти ще більше.

 

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *