Ср. Чер 29th, 2022
Замовити товари оптом з Китаю для власного бізнесу

Торгувати оптом  китайськими речами – один з найпоширеніших видів бізнесу. На перший погляд тут все просто: купив дешевше, продав дорожче. Проте, незважаючи на мниму простоту, є чимало нюансів, які потрібно пам’ятати.

Як почати купляти товари оптом з Китаю?

Щоб справа була успішною, потрібно вміло поєднати великі об’єми товару і його невисоку ціну прямо з заводу чи фабрики. Якщо Ви будете купувати величезну кількість продукції, то виробники будуть дуже до Вас прихильні: зроблять знижку, можуть запакувати товар в якості бонусу.

Найкраще збувати товар в межах країни. Адже більшість продавців не знають, як купувати речі безпосередньо з Китаю та ще й великими оптом. Декому стільки просто не потрібно. Комусь  треба тільки певний товар.

Сайти для купівлі товарів гуртом

  • Alibaba;
  • Таобао;
  • 1688.com.

Тому практично всі: від великих магазинів, до власників міні Інтернет магазинів на власних сторінках у соціальних мережах, шукають, де придбати продукцію дешевше. Тому у Вас доволі проста задача: просто збути свій оптовий товар , додаючи при цьому власну націнку.

Товари з Китаю купити оптом

4 кроки до запуску продажу товарів із Китаю

Для початку потрібно обрати платформу на якій Ви будете замовляти товар. Alibaba – один з найбільш зручних сервісів для закупки, адже там можна скористатися різними мовами. Проте є ще Таобао і 1688. сom на яких може бути чимало цікавих пропозицій. Але вони лише на китайський мові. Тому Вам потрібно буде знайти хорошого перекладача, який би допоміг порозумітися з постачальниками.

Звісно, Вам потрібно упевнитись, що постачальник надійний. Адже за низькою ціною і вигідною пропозицією може просто ховатися банальний шахрай. Для того аби не потрапити на гачок до аферистів, варто скористатися послугами надійних логістичних компаній. Вони перевірять товар на якість, наявність на складі, брак, навіть допоможуть зробити закупку.

Послуги логістичної компанії відразу ж включайте у вартість товару. Таким чином, Ви не лише накинете свою націнку для майбутніх покупців, але ще й доплюсуєте витрати на компанію, що допоможе Вам здійснити закупку. Проте за якість і надійність треба платити.

Також не купуйте зразу всю партію товару, придбайте зразки. Адже, оптова торгівля – це великі суми, які мають бути потрачені правильно. Бо ж якщо вкласти тисячі доларів у неякісну продукцію, то можна не лише нічого не заробити, а  й взагалі збанкрутувати. Підберіть кілька постачальників, замовте те в них товари – зразки. З часом, Ви оберете того, з ким працювати найбільш вигідно.

Не забувайте, що з китайцями можна торгуватись. Якщо Ви поки не вмієте це робити – не біда. Походіть на тренінги, повчіться, адже вміння домовлятись – мистецтво, яким при оптовій торгівлі Ви повинні володіти.

Можна також домовлятися про орендування, вибрати те пакування, яке Вам подобається. Все це обговорюється індивідуально, можна навіть змінити комплектацію. Але, звісно, тут мова йде про великі партії товару та тісне співробітництво.

Товари купити оптом з Китаю

Чому купувати оптом з Китаю вигідно?

Китай уже давно відомий як одна з найбільш популярних країн для оптових закупок. Адже саме туди перенесли своє виробництво більшість американських та європейських компаній. Бо саме тут найбільш дешевий робочий час.

Щорічно тисячі підприємців і бізнесменів відвідують Кантонську виставку, місто Гуанчжоу – столицю легкої промисловості. Тільки за допомогою електронної комерції щорічно Китай продає продукції на 800 млрд. доларів.

В Китаї можна купити все. І це все буде точно дешевше, ніж будь-де. Причому, якість продукції доволі висока, в цьому можна переконатись, користуючись китайськими смартфонами, ноутбуками.

Вигоди від оптової закупки в Китаї і продажу товару в своїй країні просто колосальні. В цій сфері можна отримувати надприбутки, тому така торгівля надзвичайно популярна і мегавигідна.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *