Сайти для заробітку в Інтернеті: як заробити швидко та без вкладень?

Більшість користувачів використовує Інтернет лише для розваг, спілкування у соціальних мережах, перегляду фільмів. Проте кожен місяць потрібно платити за всесвітню мережу, тому вона повинна приносити не лише позитивні емоції, але й прибуток.

Для цього можна використовувати різноманітні сайти, заробити на яких може навіть новачок. Розібратися зі способами отримати додатковий прибуток доволі просто. У 2018 році з’явилося чимало нових сайтів, які допоможуть покращити своє матеріальне становище.

Нові сайти для заробітку: чи варті вони уваги?

Все нове завжди цікаве та незвичайне. Це ж можна сказати і про нові сайти для заробітку. Більшість з них дійсно платить кошти. Проте чи доцільно шукати щось нове, якщо Ви уже кілька років користуєтеся перевіреними сайтами? Так, варто! Адже, ті ресурси, які уже роками працюють зазвичай мають велику кількість працівників і платять дуже мало.

Рекомендкуємо Заробіток на Андроїд: скільки реально можна заробити на Android

Крім того, новий сайт – це початок чогось свіжого, незвичайного, а також можливість побудувати велику мережу, залучаючи нових учасників. Поки про сайти мало хто знає, Ви маєте можливість заробляти більше. Крім того, Ви можете підключити партнерську програму і мати стабільний додатковий дохід.

ТОП 5 сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень
Заробити без вкладень: 5 нових сайтів для вашого прибутку

За допомогою сайту можна потенційно заробити. Варто виділити 5 основних на яких дійсно можна заробити.

 

Jugl – Ваша можливість заробити просто

Даний сайт – німецький, проте тут підтримується російська мова. Він став відомим відносно недавно, проте швидко набирає популярності. На цьому сайті найпростішим способом підробітку вважається перегляд оголошень. Вам потрібно всього лише відкривати оголошення і переглядати їх кілька секунд. Після цього Ви отримуєте внутрішню валюту на рахунок.

Крім того, на сайті можна придумувати теми на форумі. Варто аби їх було найбільше і вони збирали велику кількість лайків. Але пам’ятайте, що враховуються лише ті уподобайки, які ставляться в перші 24 години після публікації. Можна писати на різноманітні теми.

Рекомендуємо статтю Найкращі способи заробітку та виводу грошей у гривнях на карту

Крім того, можна створювати теми, які будуть дуже цікаві користувачам і за допомогу у вирішенні яких вони готові платити кошти.

Також на сайті можна отримувати прибуток і від партнерської програми. За те, що зареєструється один учасник можна отримати 300 юглів (місцевої валюти). Вважається, що цей спосіб є найбільш прибутковим.

Щоб заробити, потрібно зайти в розділ «заробити гроші». Внизу сторінки варто натиснути

ExtraCash. Будуть відкриватися різноманітні доручення.

Варто пам’ятати, що 1 югл означає 1 євро. Вивести кошти можна відразу на карту. Але для цього треба проходити верифікацію, яка вимагає відсканування сторінок паспорту. І ще пам’ятайте, що Вам потрібно хоча б трохи знати англійську мову, бо багато доручень саме на ній.

 

Сайт для заробітку Bitverts

Варто зареєструватися на даному сайті за стандартною схемою. Після цього можна отримати на рахунок 4 види криптовалют. Заробляти і поповнювати їх можна, переглядаючи відео і фото. Після того як ввійдете у профіль, відкриється панель в якій можна вибрати можливості для перегляду реклами або відео.

В налаштуваннях Вам потрібно вказати гаманці для виведення валюти. Поруч з таймером, можна побачити який саме вид валюти буде виплачено за конкретний спосіб перегляду.

Для того аби гроші можна було вивести на гаманець має бути не менше 300000 місцевої валюти. Щоб зібрати таку суму варто залучати рефералів. За кожного учасника можна отримати 10 %. Крім того, є й оголошення преміум-класу, але для доступу до них треба виконувати спеціальні умови.

Ferdinadz – один з найкращих ресурсів для новачків

Сайт, який зараз є доволі популярним, хоча і молодим, називається Ferdinadz. Це зарубіжний ресурс, на якому можна заробляти, переходячи за посиланням. Перш за все тут потрібно зареєструватися. За перехід за посиланнями платять 1 цент. Це не надто прибутковий сайт, але розрахований він для новачків.

Для того, щоб отримати виплати потрібно мати не менше 4 доларів. Для швидшого заробітку потрібно залучати рефералів. Проте для цього потрібно виконати ряд певних вимог.

Для того аби заробляти багато, потрібно набрати велику команду. Сайт постійно обновляється, додається щось нове.

Заробіток за допомогою Teaserfast

Заробіток за допомогою цього сайту є практично напівавтоматичним. В браузер встановлюється спеціальне розширення і тоді Ви зможете отримувати гроші за перегляд реклами. Все надзвичайно зручно, Ви постійно зможете переглядати свій баланс.

Для того аби заробляти не потрібно багато часу і зусиль. Ви просто встановлюєте плагін і виконуєте те, що хочете. У кутку з’являються банери з таймером, закривати сторінку можна лише тоді, коли закінчується час.

Рекомендуємо Американські сайти для заробітку в інтернеті: чи реально і як?

Також на сайті існує реклама під час якої відкриваються сайти рекламодавців. Вона називається POPUP. Таймер встановлюють на значку безпосередньо у браузері.
Заробити на одному перегляді можна мало: до 6 копійок. Те, скільки Ви отримаєте буде залежати від типу реклами.

Також можна заробляти і за допомогою партнерської програми. Вона має 5 рівнів. Можна отримувати 5 і 10 % від доходу. Виводити кошти можна за допомогою різних електронних гаманців.

Легкий заробіток на сайті Surfbtc

Це доволі новий і не розкручений сайт за допомогою якого можна заробити невеликі суми. Після того як Ви зареєструєтесь, зможете переглядати сайти рекламодавців. Поте за добу поки можна отримати не більше 10 центів.

Тут потрібно виконувати дуже прості дії. Після того як відкривається сайт, варто дочекатися поки закінчиться час і потім пройти перевірку.

Можна також використовувати і партнерську програму. Можна отримати до 20 % від доходу залучених партнерів. Отримати виплати можна на гаманець FaucetHub. Це може зайняти до 2-днів.

Також для майже автоматичного підробітку використовують робот AutocryptoBot..
Дані сайти поки не дуже популярні. Проте в них легко розібратися. А ще вони стабільно платять і не вимагають великих затрат зусиль і часу.

При бажанні підробляти в Інтернеті, спочатку шукайте ті сайти, які не потребують вкладень. Адже ті, що відразу вимагають якихось коштів зазвичай просто хочуть «розвести» Вас на гроші.

Проте пам’ятайте, що заробити добре можна лише тоді, коли активно цим займатися і залучати рефералів. Якщо розвиватися у цьому напрямку і залучати багатьох партнерів, а також постійно шукати щось нове, то можна отримати непогане джерело додаткового доходу.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!