Ср. Чер 29th, 2022
Заробіток на Фейсбук в Україні 2018

Однією з найпопулярніших мереж зараз є Facebook. Там зазвичай зареєстровані доволі серйозні, солідні і платоспроможні люди. Тому це ідеальний плацдарм для заробітку.

Facebook: надійні способи заробітку

Реклама у мережі
Одним з найбільш прибуткових способів заробітку у даній соціальній мережі є розміщення реклами. Рекламувати можна абсолютно різні речі: від зубних щіток до банківських кредитів. Але звертайте увагу на те, що реклама має бути розміщена правильно і знаходити свого споживача: якщо на сторінці прихильників вегетаріанства Ви будете рекламувати ковбасу, то навряд чи буде результат.

Запам’ятайте також, що рекламувати щось із власної сторінки не можна. Варто створити спеціальну комерційну сторінку. Пізніше Ви можете співпрацювати із адміністратором фан – сторінок. Там вони будуть розміщувати Вашу рекламу. Але найголовніше: варто знайти свою аудиторію.

Якщо Ви рекламуєте цукерки, заходьте на кулінарні сторінки, шукайте «жіночі» теми. Бо ж якщо Ви вирішите рекламувати навіть найсмачніші цукерки у групі бажаючих схуднути, то потерпите фіаско.

Основні види реклами у Facebook

Є декілька типів реклами, яку можна використовувати на теренах даної соціальної мережі. Це таргетована та реклама в суміжних до пабліках темах, а також пости у тематичних спільнотах та новинній стрічці.

Крім того, можливе і розміщення постів на сторінках груп та пабліків. Наприклад, є спеціалізована сторінка з великою кількістю підписників. Можна звернутись до її власника та розмістити рекламний пост на ній. Проте варто аби підписників було доволі багато, щоб ефект справді був.

Найважливіше у розміщенні реклами – це пошук цільової аудиторії. Чим її більше, тим вищий результат.

Можна також розміщувати відеоролики на своїй сторінці. За кожен перегляд буде нараховуватись оплата. Знайти подібні ролики можна сайтах Seedr, Viboom та Videoseed.

Партнерські програми у Facebook

Непогано можна заробляти і на партнерці. Адже кожна компанія зацікавлена у великих продажах, тому бере участь у так званих партнерських програмах. Що для цього потрібно? Варто лише:

  • Зареєструватися на сайті, який хочете рекламувати.
  • Після реєстрації отримати унікальне посилання.
  • Поширювати посилання. А після того як за ним будуть переходити потенційні клієнти, отримувати прибуток.

Якщо Ви збираєтесь брати участь у партнерці, то просувати можна практично все. Але варто пам’ятати, що потрібно знайти цільову аудиторію та зацікавлених осіб. Для цього можна створювати спеціалізовані сторінки та залучати підписників.

Чим більше буде продано продукту, тим значнішою буде Ваша нагорода. Крім того, посилання можна використовувати і в інших пабліках, попередньо домовившись з адміністрацією.

Але не забувайте, що реклама має бути ненав’язливою. Варто пропонувати своїм підписникам чимало цікавої інформації, а рекламою «розбавляти» спільноту.

Монетизація за допомогою спільнот

Створення пабліків або спільнот у Facebook зараз стало дуже популярним. Якщо людина є професіоналом у якійсь галузі, вона може створювати власні групи. Зазвичай, це паблікі за інтересами. Хоча створити власну спільноту може будь хто, варто лише підібрати цільову аудиторію.

Якщо Ви впевнені у своїх знаннях, можете проводити платні вебінари, майстер – класи. Інколи за певну плату професіонали надають певні консультації. Проте аби заробляти за допомогою публіка варто:

  • Підібрати найкращу на Вашу думку тематику для групи.
  • Приділити значну увагу створенню публіка (хороший і грамотний дизайн, підібрати цікаве наповнення групи).
  • Працювати і оновлювати інформацію в групі щодня.
  • Постійно шукати і залучати нових підписників.

Групу варто постійно розвивати. Для цього має відбуватись живе спілкування, коментування. Можна також проводити різні конкурси. З часом можна провести і платне навчання для підписників групи. Варто робити все аби активність в групі не припинялась ані на секунду.

Головне аби паблік був справді цікавий і давав корисну інформацію. Тоді Ви зможете отримувати стабільний прибуток. Але потрібно пам’ятати що необхідно чередувати кількість інформаційних і рекламних постів аби ваш паблік не складався з однієї лише реклами. Крім того рекламні пости мають бути «людяні». В основному це історії користувачів тієї чи іншої послуги, які розповідають про переваги продукту.

Можна також заробити і на тому що Ви створюєте групу, розкручуєте її, а тоді продаєте. Це також може принести непоганий прибуток.

Є спосіб заробітку і на файлообмінниках: Ви створюєте групу і завантажуєте туди фото, відео чи музику. За перегляди і завантаження продукту отримуєте хоч невеликий, проте стабільний дохід.

«Активний» Facebook
Заробляти також реально на лайках, репостах, коментарях. Якщо Ви власник сторінки у Facebook, зверніть увагу на сервіс SocialTools. Він пропонує багато цікавих завдань, які потім оплачує. Варто лише зареєструватись та завести електронний гаманець.

Також можете звернути увагу на сайт ФорумОК. Він може давати безліч простих та цікавих завдань, виконуючи які в день можна заробити від 50 до 150 гривень.

Інтернет магазин
У Facebook можна створити власний невеликий інтернет магазин. Продавати можете все, що завгодно. Вам не потрібен сайт. Повноцінно працювати можна і у Facebook

Це дуже зручний спосіб заробітку, адже свої пости Ви будете розміщувати безкоштовно та у зручний для Вас час. Крім того, працювати з таким магазином просто, легко, а аудиторія зазвичай знаходиться дуже швидко. Пізніше свій інтернет магазин у Facebook Ви можете перетворити на повноцінний магазин у всесвітній мережі.

Скільки можна заробити?

Те, скільки Ви заробите, буде залежати від сфери діяльності та Вашої активності. В середньому, якщо приділяти роботі хоча б кілька годин на день, можна отримати від 100 до 500 гривень.

Проте якщо Ви будете мати достатню кількість підписників, покупців, то заробляти зможете доволі багато, а дохід може становити тисячі.

Заробляти у Facebook цілком реально. Проте до цього варто ставитись доволі серйозно, адже хороший дохід отримає той, хто багато працює та розвивається і вкладає чималі сили у таку діяльність.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *