Пн. Чер 27th, 2022
Заробіток на платних опитуваннях без вкладень

Не всі хочуть будувати кар’єру у всесвітній мережі. Багато хто шукає лише підробіток до основного доходу. Для тих, хто поки лише розпочинає заробляти в Інтернеті та розглядає цей невеликий бізнес як додаткове джерело прибутку, ідеально підійдуть платні опитування. Тут просто заробити та легко вивести кошти на картку.

Хто платить за опитування в інтернеті?

Зазвичай новачків цікавить, чи дійсно сайти платять за опитування. Так, це правда. Але суми не захмарні і залежать від замовників. Хто ж за це платить? В більшості випадків, це великі компанії, яким важлива думка їхніх споживачів (Colgate, LG).

Вони шукають людей, які змогли б дати відповіді на їхні питання. А зручно це зробити саме через спеціальні сервіси. На це компанії виділяють значні суми.

Як правильно пройти платне опитування?

Насправді, заробити можна не так уже й багато. Та й опитування проходять не дуже часто. Зазвичай, з одного сайту може прийти Вам на пошту до 10 анкет щомісяця. У листі пропонують пройти опитування.

Рекомендуємо Найкращі способи заробітку та виводу грошей у гривнях на карту

Воно може зайняти приблизно 35 хвилин, а заробити при цьому можна в середньому 40 гривень. Проте варто швидко реагувати на лист, інакше набереться велика кількість тих, хто може його виконати.

У таких питальниках немає правильних відповідей, варто просто поділитись своєю думкою. Проте, переглядайте свої відповіді аби Вас «пропускала» система.

Заробіток на платних опитуваннях

Які сайти найкращі для заробітку на платних опитуваннях?

Для того аби отримувати прибуток, варто зареєструватися на кількох сайтах. Можна використати такі сайти:
Anketka – це доволі популярний сайт, тут можна вивести кошти, якщо на рахунку більше 500 гривень. Кошти можна вивести на телефон. А також за зароблені гроші можна придбати певні товари. Також тут платять гроші за запрошених друзів.

Оpinion – досить порулярний сайт платних опитувань для жителів України. Почав свою роботу дуже давно, регулярні пропозиції для користувачів, гарантовані виплати на карту. Для реєстрації перейдіть за посиланням.

Voprosnik – на цьому сайті платять за реєстрацію. Далі можна отримати від 50 до 100 гривень за роботу. Також тут отримують кошти за запрошення друзів.

Власна думка – український проект, який готовий платити за Вашу думку від 15 до 60 гривень (від складності). Мінімальна сума для виводу на карту банку або на мобільний номер 300 гривень. Для реєстрації перейдіть за посиланням

Moemnenie – на цьому сайті варто проходити опитування і за це отримувати бонуси. Їх можна витрачати на товари. Крім того, можна витрачати певну суму бонусів на покупку товарів на сайтах – партнерах.

Platnijopros – на цьому сайті зареєстровано більше 3 мільйонів осіб. Тут також платять за реєстрацію. За опитування платять в середньому 10-20 гривень. А сума, яку можна вивести – всього 150 гривень. Також платять тут і за залучених друзів.

Myiyo – на цьому сайті платять за реєстрацію. Це німецький проект, який виплачує кошти на картки у євро.

Mr-survey – на цьому сайті окрема реєстрація передбачена для представників різних країн. Мінімальна сума для виводу становить 150 гривень.

Рекомендуємо переглянути український сайт для заробітку Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально

Rublklub – для того аби вивести кошти, варто аби було не менше 300 гривень. Їх можна вивести на електронний гаманець або на телефон. Крім того, є пільги при покупках. Платять в середньому по 20 гривень, запрошення на опитування приходять доволі часто.

Expertnoemnenie – мінімальна сума, яку можна вивести – 250 гривень. Їх можна отримати на електронний гаманець або телефон. Платять в середньому від 15 до 500 гривень за опитування. Крім того, платять і за запрошених друзів.

Цікаво Заробіток на Андроїд: скільки реально можна заробити на Android

Opros-24 – на цьому сайті опитування замовляються для того аби розкручувати і тестувати нові бренди. В середньому платять 10-20 гривень.

Toluna – варто мати не менше 250 гривень аби вивести кошти. Так само кошти можна використовувати і для покупок на сайтах партнерах.

Globaltestmarket – на цьому сервісі дуже багато людей зареєстровано. Виплати проводяться на PayPal, потрібно мати суму не менше 100 гривень. Між учасниками тут часто проводять лотереї.

CashBox – це сервіс на якому можна непогано підробляти. Тут треба виконувати прості завдання.
Найкращим варіантом є реєстрація на всіх сайтах, адже запрошення на опитування бувають не дуже часто.

Як заробити на опитуваннях: дієві поради від спеціалістів

  • Аби можна було отримувати хороший прибуток, варто пам’ятати про певні нюанси:
  • Обирайте сайти, які Вам найбільше підходять.
  • При реєстрації вказуйте свою основну електронну пошту.
  • Вказуйте максимальну кількість інформації про себе.
  • Завжди вказуйте, що не працюєте у сфері реклами чи маркетингу.
  • Завжди показуйте свою зацікавленість у покупці певного товару чи послуги.
  • Аби анкета була «розкрученою», потрібен час.

Заповнення анкет – це лише додатковий прибуток, він не може стати основним джерелом доходу.

Опитувальники: як отримати максимум?

Коли Ви берете участь у опитуваннях, то автоматично стаєте партнерами цих сайтів. Також Ви отримаєте можливість розсилати запрошення друзям. Посилання можна використовувати навіть на власній сторінці у соціальній мережі.

Цікаво почитати ТОП 25 способів заробітку в інтернеті. Як можна заробити гроші в інтернеті

Чим більше рефералів у Вас буде, тим більший прибуток Ви отримаєте. Ви будете отримувати відсотки за кожного залученого друга.

Для того аби отримувати прибуток, варто бути зареєстрованим на кількох сайтах і набратися терпіння.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *