Вт. Тра 17th, 2022
заробіток на інстаграм (інструкція та рекомендації), заробіток Instagram

Зараз у кожного є можливість заробляти за допомогою соцмереж. Люди обирають ту соціальну мережу, яка їм найбільш до вподоби. Проте однією з найпоширеніших на сьогоднішній день є Instagram.

Дана мережа – особлива і не схожа на інші. Переважно люди в Instagram обмінюються фото і відео. Тут не настільки важливими є слова та тексти, скільки яскрава картинка та ефектна подача.

У Instagram немає звичних для інших мереж груп, пабліків. Тут все орієнтується на власну цільову аудиторію. Якщо вона є, то можна ефективно щось рекламувати, ділитися спостереженнями та просто бути популярнішим. Найважливіше в цій мережі назбирати підписників, яким Ви були б цікаві. І все: далі можна активно просувати власну сторінку в Instagram.

Як же можна заробити за допомогою цієї соцмережі без вкладень? Наскільки це реально? Дізнаєтесь далі.

Робота в Instagram: основні ідеї

Заробити у даній мережі можна. Проте потрібно доволі багато працювати аби отримувати реальні гроші, а не копійки.

Лайки, коментарі, підписки
Можливість підзаробити, ставлячи лайки чи безперервно пишучи якісь коментарі є. Проте плата за таку роботу мізерна: вона може становити кілька копійок чи гривень. Тому аби справді заробити, потрібно працювати цілодобово.

Проте і це не гарантуватиме Вам високих заробітків. Тому така форма роботи може існувати лише як підробіток до основної суми надходжень. Надіятись на великі прибутки у такій ситуації немає сенсу.

Instagram заробіток, заробіток в інстаграм, як заробити гроші на соціальній мережі Instagram

Реклама за гроші
Насправді величезна кількість знаменитостей заробляють саме на рекламі в Instagram. Проте вони мають значну кількість підписників (іноді це мільйони людей), які зацікавлені у покупці того чи іншого товару.

Тому якщо хочете заробляти на рекламі, спочатку варто створити сторінку та зробити її популярною, назбирати певну кількість підписників і постійно підтримувати свою популярність у мережі. Тільки тоді реклама буде ефективною, а Ви зможете непогано заробити.

Цікава стаття, рекомендуємо Як змінились заробітки блогерів та вартість постів із 2014 по 2019 рік

Аби заробляти на рекламі в Instagram потрібно всього лише друкувати рекламні пости. Зазвичай це фото з товаром чи послугою, яку рекламуєте та коротке описання під ним. Проте, варто пам’ятати, що аккаунт у Вас має бути цікавий, незвичайний.

Нікому уже давно не цікаві однотипні дівчата з губами-качечками. Придумайте щось своє, унікальне і тоді Ви зможете завоювати цільову аудиторію. Повірте, популярних інстаграм–користувачів рекламодавці знаходять самі.

Партнерська програма для отримання доходу

Такий вид реклами передбачає партнерський маркетинг. Ви обираєте товар, який хочете рекламувати та залучаєте клієнта. За це отримуєте відсотки або фіксовану плату. Рекламувати таким чином можна лише один товар, тому варто підібрати те, що найбільш підійде Вашій аудиторії.

SMM та Instagram

Соцмережа давно стала полем битви між рекламними компаніями та менеджерами. Якщо Ви готові взяти участь у такій боротьбі, можете спробувати вести корпоративний Instagram. Насправді все просто: Вам потрібно лише вміло володіти словом та інформацією, вдало підбирати фото та бути креативним. За ведення таких аккаунтів платять реальні, доволі непогані кошти.

Instagram – це я!
Сьогодні величезна кількість людей через соціальну мережу хизується власним розкішним життям, відпочинком та успіхами. Якщо Ви поки не можете похвалитись яхтою чи подорожами на Мальдіви, розповідайте просто про своє життя. Не ставте за мету заробити кошти, такий аккаунт Вам їх не принесе. Проте так Ви зможете розповісти цілому світові про Вас.

Наприклад, якщо Ви поет – друкуйте вірші, а якщо художник – виставляйте фото картин. Зробіть свій Instagramцікавим та наповненим. Нехай він буде Вашим самовираженням. Якщо у Вас буде така цікава неординарна сторінка, цілком можливо, що її помітять. І тоді Вам можуть запропонувати рекламу, кращу роботу чи довготривале партнерство.

Свій бізнес
Свою сторінку в Instagram можна використовувати як рекламну площу для реалізації власного бізнесу. Наприклад, ви печете торти, вишиваєте сорочки, варите мило чи плетете корзини. Фотографуйте Ваші роботи, гарно, «смачно», яскраво та виставляйте у Instagram. Вони повинні манити, цікавити клієнтів.

Таким чином зможете реалізовувати продукцію та мати нових клієнтів. Проте для початку варто все ж мати хоча б невелику аудиторію і підписників та активно розкручувати сторінку.

як можна заробити гроші на Instagram

Чи важлива кількість підписників?

Для того аби Ваша сторінка в Instagram приносила дохід, потрібно мати чималу кількість підписників. Адже рекламодавці не будуть давати рекламу тим, у кого зовсім невелика кількість цільової аудиторії. Варто аби було принаймні кілька тисяч підписників, тоді, можливо, буде успіх і прибуток.

Які саме ціни будуть на рекламу у Вашому аккаунті, залежить від багатьох факторів. Це і тематика (варто братися за менш розкручені теми, вони дорожчі), від активності, обговорень, лайків, можливості монетизації.

В цілому кожні 10000 підписників коштують в середньому від 200 до 1000 гривень. Але варто пам’ятати, що реклама має бути подана гарно, вставлена в логічний контекст, бути ненав’язливою. В ідеалі добре, якщо підписники взагалі не здогадаються, що це реклама. Адже явна «неприкрита» може коштувати Вам підписників.

Читайте також Скільки може заробляти блогер в Інстаграм

Сотня а то й більше людей можуть просто відписатись від Вас через агресивну рекламу. Тому перш ніж дати згоду на використання свого аккаунта для реклами, добре подумайте чи варто це робити.

Сторінка для заробітку: як її створити
Якщо Ви обрали партнерський маркетинг, подумайте який товар будете рекламувати. Це може бути лише один продукт, тому потрібно підібрати щось дійсно достойне.

Перш ніж створювати сторінку, подумайте який товар найкраще буде продаватись за допомогою фотографій. Це має бути щось таке, що яскраво і гарно виглядає на фото. Наприклад, їжа, красивий одяг, подарунки.

Для заробітку варто зрозуміти, хто стане Вашою цільовою аудиторією. Для цього промоніторте ринок. Вам треба знати хто і коли буде купувати товар; чим цікавляться ці люди, скільки їх. Чи доцільно взагалі обирати даний товар для реклами? Має бути проведена ґрунтовна серйозна робота.

Далі обирайте уже конкретний товар, що будете рекламувати. Придумайте як би Ви хотіли бачити його у себе на сторінці. Візуалізуйте його і сміливо створюйте сторінку.

Після цього створюйте аккаунт та розроблюйте план реклами товару. Не варто думати, що така сторінка збере велику кількість підписників. Але з часом, якщо будете вдало її розвивати, Вас чекатиме успіх.

Instagram заробити гроші реально в інтернеті

Хто може заробляти на Instagram?

За великим рахунком, заробити в Instagram можуть всі. Якщо у Вас добре виходить фотографувати, знімати відео, то Ви можете спробувати себе у ролі робітника-інстаграмника. Але все ж пам’ятайте, що заробляти за допомогою соціальної мережі не так легко як здається. Вам доведеться вчитися, слідкувати за тенденціями та постійно набиратися досвіду.

Чи можна заробити багато в Інстаграм?

Складно сказати скільки конкретно можна заробити. Звісно, якщо станете популярним в мережі, то Ваші заробітки постійно зростатимуть.

Якщо будете працювати з партнерськими програмами, то пам’ятайте, що це доволі складно. Проте, прибуток буде, і скоріше всього, непоганий.

Якщо будете працювати з SMM, то прибуток буде залежати від кількості роботи. Чим більше візьмете проектів, тим більше заробите. В середньому можна заробити до 10 тисяч гривень за один аккаунт. Але зазвичай це може включати його повне створення з нуля та розкрутку. А якщо будете вести кілька аккаунтів одночасно, то прибуток може бути і 20, 30, 40 тисяч гривень у місяць.

Цікаво знати Заробити в Instagram 44 мільойони євро на рекламі – успіх Кріштіану Роналду

Якщо будете вести сторінку на якій рекламуватиме власний бізнес, то цифри назвати складно. Але при активності і працездатності, тут теж реально заробляти доволі пристойні кошти.

Взагалі те, скільки Ви будете заробляти залежить в основному від Вас. Адже з досвідом Ви зрозумієте за які проекти треба братись, за які ні. Будете мати більше підписників і, відповідно, пропозицій.

отримати додатковий дохід та заробити гроші в Інстаграм

Останні тенденції роботи в мережі Instagram

Робота в соціальній мережі, загалом, не змінилась за останні роки. Проте тенденцією являється:
Замовлення реклами не тільки у тих , хто має велику кількість різних підписників, а у тих, хто має власну цільову аудиторію. Так є більше шансів, що реклама буде ефективною.

Багато відомих власників аккаунтів рекламують власний бізнес чи бренд за допомогою своєї сторінки. Наприклад, вони роблять це, якщо реклами у них стало менше.

Цікаво почитити Як заробити у Facebook? Реальні гроші без вкладень

Монетизація, використання партнерки, «прихована» реклама, яка буквально обніжує потенційних клієнтів . Реклама стала витвором мистецтва.

Заробляти в Instagram можна. Але ставтеся до цього як до справжньої роботи, тільки тоді прийде успіх і прибуток.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *