Нд. Кві 14th, 2024
Заробіток в Instagram Кріштіану Роналду

Хочемо розповісти свіжу історію успіху португальського футболіста Кріштіану Роналду, який зумів заробити на рекламних постах в Instagram 44,1 мільйона євро! Саме з таким заголовком вийшла стаття на популярному ресурсі La Gazzetta dello Sport.

Згідно із відкритої статистики, Кріштіану розмістив у себе 49 постів рекламного характеру, вартість кожного 900 тисяч євро. Його найближчий конкурент – Ліонель Мессі розмістив всього 36 рекламних публікацій, середня вартість яких 590 тисяч євро, що принесло аргентинському футболісту 21 мільйон євро.

Згідно з рейтингом, саме Кріштіану та Ліонель займають перші місця по вартості реклами у Instagram. На третьому місці знаходиться американська модель Кендалл Дженнер із заробітком в 14,4 мільйони євро, на четвертому англійський футболіст Девід Бекхем із прибутком в 10 млн євро.

Цікавий факт, що офіційний заробіток Кріштіану Роналду у футбольному клубі «Ювентус» складає 31 мільйон євро на рік.

Цікаво почитати Скільки заробляють на рекламі в Instagram знаменитості. Пост вартістю 1.266 мільйони доларів

Також Кріштіану став першої людиною на планеті, в якої кількість підписників перетнув позначку в 150 тисяч. (у Ліонеля Мессі їх всього 133 мільйони).

Ось така коротенька історія успіху, яка ще раз доводить, що заробити в інтернеті реально і ще й не маленькі суми. Отож будьте наполегливими та йдіть до своєї мети.

Від Specialist

Коментарі закриті.