Пн. Сер 15th, 2022
Як можна отримати прибуток в Польщі зимою

Якщо Ви хочете попрацювати у сусідній Польщі зимою, то потрібно уже подавати документи на отримання візи чи запрошення на роботу. Адже все це займає досить тривалий термін. Звісно, для зимового періоду характерними є дещо інші вакансії, ніж для літнього. Наприклад, практично всі будівельні роботи на відкритому повітрі припиняються.

Крім того, праця у фермерів та на сільськогосподарських роботах теж стає практично неактуальною. До того ж, не варто забувати, що поляки є дуже релігійними і  вони дуже ревно святкують Різдвяні свята, а ще мають канікули на період зимових торжеств. Проте знайти роботу в Польщі навіть зимою можна.

робота в Польщі на складах

Одними з найбільш поширеніших є логістичні склади. Там працювати тепло, зручно, дуже часто за рахунок роботодавця надається житло і харчування. Буває, що робітник може навіть отримати сертифікат про проходження навчання, яке також оплатить роботодавець. Оплата праці висока.

Також є робота на виробництві і на фабриках. Тут вакансії є завжди, адже такі підприємства працюють в незалежності від пори року. Можна підшукати роботу як на приватних виробництвах, так і в великих міжнародних компаніях.

Цікаво знати Як безпечно переказати гроші з Польщі до України із сервісом myRia та Euronet

Тут завжди дуже добре платять, є можливість працювати як різноробочим, так і спеціалістом. Тож є шанс кар’єрного росту.  Крім того, тут високі стандарти праці, чудові умови, дуже часто є безкоштовний доїзд до підприємства і харчування, житло. А якщо тут Ви будете працювати у  вихідні, вночі чи понаднормово – Ваша оплата праці зростатиме вдвічі.

Саме взимку у Польщі натупає сезон гірськолижних курортів. Чого тільки варте знамените Закопане! А ще тут величезна кількість інших не менш відомих туристичних місць і міст, де дуже багато відвідувачів саме взимку. Тому постійно потрібні працівники готельно-ресторанної сфери.

робота в Польщі офіціант

Це офіціанти, кухарі, пекарі, кондитери, покоївки, а також представники інших професій. Зазвичай, платять тут добре, а приємним бонусом є чайові, які можна отримати від вдячних клієнтів.

Крім того, проживання зазвичай, безкоштовне, харчування також, форма видається за рахунок роботодавця. Буває, що працівникам дозволяють користуватися і благами готелю, наприклад, сауною чи спортивним залом.

Читайте також Куди краще поїхати на заробітки закордон. Огляд кращих країн з високими зарплатами

Проте, якщо Ви хочете працювати у готелі екстра – класу, Вам обов’язково доведеться вивчити польську мову, та й вікові обмеження все таки існують: перевагу надають молодим людям.

Робота в Польщі будівельников взимку

Звісно, є й вакансії у сфері будівельних, ремонтних робіт, які проводяться в приміщеннях. Тут працювати комфортно, адже зазвичай, тепло, харчування і проживання також за рахунок роботодавця. Такі вакансії досить непогано оплачуються: від 15 до 30 злотих за годину, особливо, якщо Ви хороший спеціаліст у якійсь сфері будівництва.

Можна також підшукати роботу і в агропромисловому комплексі. Це, зазвичай,  праця по догляду за тваринами, у теплицях, на приватних м’ясопереробних та молокопереробних підприємствах.

Дуже часто проживання безкоштовне, роботодавець також інколи безкоштовно харчує та надає можливість доїзду до місця роботи. Об’єми робіт не дуже великі, а тривалість робочого дня може бути коротша., ніж на інших підприємствах.

Рекомендуємо статтю ТОП 5 країн куди їздять українці на заробітки за кордон

Отже, навіть взимку можна знайти роботу у Польщі. Головне, мати бажання працювати та заробляти.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *