Чт. Тра 26th, 2022
заробіток інвестування в ПАММ-рахунки

Якщо Ви слідкуєте за нашими матеріалами в рубриці зберігання коштів, тоді вже знаєте про всі можливості отримання додаткового доходу із власних коштів (депозити, цінні папери тощо). Кожен спосіб має певні ризики та плюси.

Депозити у валюті не мають великої цінності по відсоткових ставках, інша справа – це вклади у національній валюті, пропозиції в даному напрямку вже більш привабливі. Для отримання прибутку із власних заощаджень можна отримати від сервісів ПАММ-рахунків.

Читайте також Відкрити депозит у банку. Найкращі варіанти депозитів у гривні 2019 року

заробити на валютних коливаннях ПАММ рахунки

Що таке ПАММ-рахунки та як це працює?

Вже понад 11 років тому був заснований сервіс ПАММ-рахунків компанією Альпарі. Міжнародні експерти надали дуже багато нагод у різних фінансових номінаціях. І мережі існує дуже багато схожих сервісі, де працюють фінансові брокери, але всі перевірки незалежні проводяться на сайті Альпарі.

Суть процесу заробітку на ПАММ-рахунках така: ви проходите офіційну реєстрацію як інвестор, та вкладаєте власні кошти у певний рахунок професійного трейдера (людина яка спеціалізується на продажі та купівлі валют). Останні отримують відсоток від вдалих операцій, тому й мотивовані для отримання більшого доходу.

Вибрати власний рахунок можна на офіційному рейтингу ПАММ-рахунків. Де можна переглянути всю інформацію про прибутковість, професійність та рівень осідання коштів.

Переваги заробітку на ПАММ-рахунках

Коливання валюти проходить завжди, існують певні чинники, що впливають на фінансові коливання, сезонність тощо. Все це добре знають фінансові брокери (трейдери). Якщо коливання валюти відбудеться від 40 до 80 одиниць, тоді дохід отримають спритні особи, які стигли вчасно купити та продати кошти.

Рекомендуємо почитати У якій валюті краще відкрити депозит в Україні, щоб не втратити гроші та заробити

Система безпеки для несанкціонованих виведень коштів на високому рівні ПАММ-рахунків. Для отримання грошей на власні потреби можна користуватись такими методами виводу коштів: банківська карта, інтернет-банкінг, грошовий переказ, електронна валюта тощо.

Також в особистому кабінеті можна повністю відстежувати всі фінансові операції керуючого рахунком, що й дозволяє бути в курсі всіх операцій. Отож, заробіток на ПАММ-рахунках може стати ще одним способом заробітку на власних коштах.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *