Пн. Сер 15th, 2022
Друга пенсія приват банк оформити

Чи часто Ви замислювались над співпрацею із недержавним пенсійним фондом. В основному до нього надходять всі податки від офіційних заробітних плат, купівлі товарів тощо. Можливо навіть не задумувались над цим питанням. В даній статті хочемо трохи розкрити ситуацію із приватними фордами, та що вони пропонують.

отримати другу пенсію прива24

Наразі отримати додаткову пенсію та укласти договір можна навіть не покидаючи оселю, якщо Ви клієнт ПриватБанку та зареєстровані у Приват-24. Авторизуєтесь, та шукаєте у меню пункт «Друга пенсія», система покаже доступні фонди.

Види вкладів приватного пенсійного фонду Приват 24

Наразі можна побачити такі: сам фонд від ПриватБанку «ПриватФонд», OTP Pension та НПФ «Династія» (в майбутньому планується четвертий НПФ «Емеріт-Україна»).

Для прикладу оберемо перший варіант «ПриватФонд». Система запропонує калькулятор та два варіанти розрахунку додаткової пенсії в майбутньому.

розрахунок платежів другої пенсії приват24
В першому потрібно вказати суму, яку клієнт готовий вносити на протязі певного періоду років. Для прикладу обираємо термін 20 років на протязі якого ми вносимо по 1000 гривень кожного місяця, дохід приблизний 24%.

Цікаво знати Реєстрація в Приват 24 через інтернет та банкомат самостійно

Програма приблизно прорахує суму додаткової пенсії яка буде виплачуватись особі на протязі кожного року. Але тут важливий момент, щоб отримати щомісячну цифру потрібно поділити на 12 місяців відповідно.

оформити другу пенсію в приват 24

Наступний варіант пропонує клієнтові вказати суму, на яку він планує розраховувати в майбутньому. Вказуємо число та строк протягом якого відбувається накопичення готівки.

Калькулятор розрахує розмір вашого внеску кожного місяця для того, щоб отримати надбавку, що вказана спочатку, як бажана. (насправді там немає нічого складного).

оформити приватний вклад пенсія приватбанк

Потрібно врахувати, що всі цифри є приблизними та не дають точної картини по ваших прибутках та доходах у майбутньому. Обираємо потрібний варіант та тиснемо кнопку «Оформити».

Система відкриє форму заповнення онлайн договору. Заповніть всі дані.

Договір для отримання другої пенсії в Україні
Також є можливість оформити такий контракт на родича чи знайомого, якщо вони не мають змоги зробити це самостійно. Потрібно внести всі його дані у цю ж форму.

Читайте також Отримати швидкий кредит від Приват Банку: умови, особливості, рекомендації

Оформити договір на третю особу пенсія Приват 24

Після заповнення всіх полів у формі тиснемо кнопку «Далі» та потрапляємо на сторінку налаштувань. Тут вже потрібно вказати дату, коли система буде автоматично списувати обрану суму на користь приватного пенсійного фонду, власне суму, картковий рахунок.

оформлення пенсії в Прива Банку

Зараз читають ПриватБанк: оновлення системи безпеки по біометричних та поведінкових факторах

Вкінці потрібно натиснути «Далі». Договір буде сформовано та надіслано на вашу поштову адресу. Вивчіть всі пункти уважно та підпишіть. Всі документи потрібно повернути на юридичну адресу банку або ж підвезти особисто.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *