Українцям дозволять купувати валюту онлайн без обмежень по сумі

Національний банк України планує із 5 листопада 2019 року скасувати обмеження на купівлю валюти для фізичних осіб до 150 000 тисяч гривень за допомогою онлайн банкінгу або у відділенні.

Особі, яка потребує здійснити покупку не потрібно надавати підтверджуючі матеріали та документи для здійснення операції купівлі.

Послаблення фінансової політики регулятором не має сильно вплинути на валютний ринок. Фізичні особи не здійснюють покупки валюти більше ніж на 150 000 гривень, а великі суми валюти зараз не по силах.

Читайте також Як купити валюту в Приват24 онлайн: інструкція для користувачів

Цього року НБУ уже викупив майже 4 мільярди доларів для регулювання валютних коливань. Про це ми вже раніше описували та причини.

процедура скасування обмеження на покупку валюти онлайн

Представники регуляторної комісії не вбачають глобальних проблем причин для інфляції, національної валюти. Саме тому до кінця року планується скасувати ще близько 30 пунктів (включаючи для фізичних осіб).

Якщо макроекономічні показники економіки продовжуватимуть показувати позитивні показники, тоді ліберизація валютного ринку продовжиться. Ну і нагадаємо, що в лютому 2019 року було відрито ринок онлайн купівлі валюти.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!