Нд. Кві 14th, 2024
Найкращі кешбек сервісів України

Здійснення покупок онлайн стало звичною і невід’ємною частиною нашого життя. Для більшості це зручний та швидкий спосіб покупок, до того ж ціни значно привабливіші, а вибір в рази більший.

Реклама на просторах інтернету та телебаченню допомагає дізнатися про актуальні знижки чи розпродажі, що дозволяє значно заощадити, іноді більш ніж на 50%. Проте є ще один спосіб заощадити – це кешбек.

Купувати з кешбеком і повертати частину від витрат пропонують чимало сайтів, включно із всесвітньо відомими, на кшталт AliExpress. Проте не відстають і українські, для прикладу Розетка. То що ж таке кешбек та як українцям вибрати найкращий варіант, детально розповімо у цій статті.

Що таке кешбек?

В дослівному перекладі з англійської мови Cash Back означає «повернення грошей». І правда, кешбек це трюк маркетологів, який передбачає повернення покупцеві частини коштів. Це чимось схоже на накопичення балів, проте кешбек передбачає повернення реальних коштів, які можуть бути використанні з будь-якою метою, а не як бонуси в конкретному магазині. Кошти зазвичай зараховують на рахунок через певний проміжок часу.

Як працює кешбек сервіс в Україні. Кращі сервіси отримання кешбеку на покупки товару

Така можливість ну дуже сподобалась покупцям, і кешбек швидко популяризувався. Відносно недавно про змогу повернути частину грошей від покупки знали лише одиниці, то зараз сервісами кешбек користується понад 10 мільйонів осіб, і ця цифра стрімко зростає.

Отримати бодай частину коштів надзвичайно приємно, але виникає логічне питання, яку вигоду отримують подібні сервіси. Все просто, справа в рекламі, кешбек це вигідний хід маркетологів, він значно ефективніший ніж просто реклама.

Це працює приблизно так. Компанія-продавець платить за рекламу, ці кошти передаються посередникам, в ролі яких виступають ці самі кешбек сервіси. Таким чином вони частину коштів залишають собі, а решту відають клієнтам.

Рекомендуємо статтю Заробіток на Кешбеку. Як економити на покупках в інтернет магазинах

Зважаючи на природу людей, вони активніше купують аби отримати додаткові кошти. Інколи і самі кешбек-сервіси приводять нових покупців, нерідко пропонується певна винагорода за реєстрацію в системі. Як результат, кешбек це не шахрайство, а вигідна взаємодія продавців, покупців та посередників. Кешбек можна назвати рекламою нового покоління.

Кешбек став популярним завдяки китайському AliExpress. Асортимент товарів на сайті доволі широкий, а їх вартість більш ніж приємна. Проте пропозиція повернути кошти зе більше зацікавила покупців, на початку відсоток кешбеку доходив до 20%, проте навіть сьогодні, коли повернути можна не більше 6% послуга не втрачає актуальності.

Яким чином можна отримати кешбек

Осіб, які ще не встигли скористатися сервісом цікавить як же купувати, щоб отримати частину коштів. В процедурі немає нічого складного, знадобиться виконати декілька простих дій, а саме:

 • Створити аккаунт в одному із доступних кешбек сервісів;
 • Обрати інтернет-магазин;
 • Зробити в кому покупку;
 • Отримати частину коштів, які були витрачені на покупку назад.

Цікаво знати Як заробити на продажі товарів з Китаю?

Кращі кешбек сервіси в Україні

При описані принципу роботу сервісів ми говорили, що вони працюють чесно. Проте як можна здогадуватись не все так гладко. Зважаючи на популярність кешбеку з’явилося чимало сервісів, на сьогодні ця цифра перевалила за півсотні. Одні з них працюють чесно, на інші ж надійшло чимало скарг. Тож при виборі сервісу слід звертати увагу на такі моменти:

 1. Терміни роботи сервісу та надійність. Краще обрати старий сервіс, який зарекомендував себе як надійний. Перш ніж реєструватися варто ознайомитися із відгуками, негативні будуть будь в якому випадку, проте якщо їх надто багато, шукайте інший, більш надійний.
 2. Зверніть увагу на зручність сервісу. Часто проблеми з одержанням коштів виникають через заплутаність користування сервісом. Якщо вам здається що все надто складно, шукайте сервіс з більш простим інтерфейсом.
 3. Кількість магазинів, не зручно створювати одразу декілька аккаунтів, краще знайти надійний і великий сервіс;
 4. Терміни зарахування коштів, звісно ніхто не хоче довго чекати;
 5. Мінімальну суму для виводу коштів, вона не повинна мати обмежень, або бути незначною.

Найбільш популярні сервіси в Україні на сьогодні

Всі нижче запропоновані сервіси мають чимало позитивних відгуків та співпрацюють з багатьма закордонними та українськими магазинами.

Основною перевагою для українців є можливість накопичувати гроші в гривневому еквіваленті та виводити їх на картки українських банків чи номери українських операторів.

Отримати кешбек на AliExpress

Кешбек на AliExpress

Щодня цей китайський магазин відвідує більше 3,5 млн осіб, а замовлень здійснюються більш ніж на 240 млн щорічно. Це й не дивно, що з AliExpress співпрацюють всі сервіси. При оформленні кешбеку слід зважати на тривалий час виведення коштів, адже тут діє система захисту клієнтів. Кошти будуть заморожені поки покупка не потрапить руки замовника. Зазвичай цей термін складає від 14 днів до декількох місяців.

Обрати один сервіс складно, адже коже має як переваги так і недоліки. Пропонуємо вашій увазі найбільш рейтингові сервіси, якими зручно користуватися українцям.

Кешбек на LetyShops отримати та заробити на цьому

Отримати кешбек від сервісу LetyShops

Вважається найпопулярнішим українським сервісом. На сьогодні він співпрацює з більш ніж 1000 магазині, основна частина яких орієнтується на ринок СНД. Розмір кешбеку середній, при покупці техніки він складає майже 2% при придбанні інших товарі майже 4%.

[table id=2 /]

Зареєструватись у сервісі кешбеку від Летішопс

Також є цікавий розділ з товарами за які можна отримати кешбек до 90%. Серед переваг великого вибору магазині слід відмітити наступні:

 • регулярні вигідні акції;
 • можливість отримувати подвійний кешбек на Аліекспрес;
 • розіграші промо-кодів та призів;
 • програма лояльності для постійних клієнтів та оптовиків;
 • відносно низький рівень негативних відгуків.

Цікавим є і той момент що за роки існування сервісом було виплачено більше мільйона доларів.

реєстрація на сайті

Зареєструватися у сервісі можна досить швидко, реєстрація можлива як через сам сайт так і увійти через соціальні мережі. А от процес використання доволі складний, тому перш ніж почати користування варто детально ознайомитися із інструкцією.

Вивести гроші можна як на карту банку так і на віртуальні гаманці. Виведення можливе, коли на рахунку буде мінімум 250 грн.

Отримати кешбек від КешФоБрендс

Ще один надійний сервіс, особливо зручний для тих, хто здійснює покупки з мобільного. Сервіс працює більше 3 років, за час діяльності виплатив 25 млн. грн. реєстрація можлива через соц. мережі чи через офіційний сайт. Обов’язково знадобиться підтвердження електронної пошти.

КешФоБрендс сервіс для отримання кешбеку

Після реєстрації ви потрапите в особистий кабінет, де буде доступна вся інформація, там же ви знайдете рекомендації, які допоможуть розібратися в особливостях роботи із сервісом, після чого можна здійснювати покупки.

На сервісі діє проста система підвищення процентної ставки. Витративши 150 грн ви зможете отримати кешбек від 5 до 10%, від 1000 грн кешбек від 10 до 20%, від 5000 грн. отримаєте змогу отримувати кешбек від 30, покупки на суму від 10000 грн отримайте змогу повертати до 68%.

Виводити кошти можна на мобільний та на банківську картку. Також можливий вивід на ВебМані без обмежень по сумі.

Відгуки про сервіс неоднозначні, проте незважаючи він досить на високій позиції в рейтингах.

ePN отримати Кеш бек

Сервіс ePN

Сервіс надзвичайно популярний завдяки високому кешбеку на Аліекспрес, за першу покупку можна отримати 10% на всі наступні 5%. Цей сервіс вважається найбільш вигідним для покупок в Алі, серед переваг використання варто відмітити:

 • можливість підключення п’яти торгових майданчиків;
 • регулярні акції;
 • можливість голосувати за товар місяця;
 • розіграші призів;
 • можливість заробляти на рефералах.

Щоб отримати кошти потрібно зареєструватися на сайті на встановити плагін. Також варто відмітити що ви отримаєте кошти навіть якщо замовлення відмінили. Крім того є розділ з товарами де кешбек 90%.

Проте слід відмітити, що досить поширеним є той факт, що плагін оповіщає про зарахування коштів, але вони не потрапляють . більше того, служба підтримки рідко реагує на звернення та скарги. Саме ці фактори являються причиною чималої кількості негативних відгуків.

Мінімальної суми для виводу в Україні немає.

Отримати кешбек Megabonus

Економимо із Megabonus

Цей сервіс доволі неоднозначний, одні хвалять його, а інші відкрито називають шахрайським. Ресурс орієнтується на Аліекспрес та обіцяє кешбек у розмірі 9,19% проте це лише на першу покупку. Працює сервіс більше 4 років.

Для початку роботи знадобиться зареєструватися на офіційному сайті на установити плагін у на комп’ютер чи смартфон.  Особливо зручний сервіс при здійсненні покупок з телефона.

Проте виведення коштів із сайту доволі незручне, так як знадобиться оплатити чималу комісію, аж 3,2%. Без комісії можливий вивід на ВебМани та Яндекс.Деньги.

Також слід зазначити, що багато користувачів нарікають на велику кількість «проплачений» відгуків.

payBack кешбек сервіс

Сервіс отримання кешбеку payBack

Цей сервіс чи не один з перших українських. Його запустили ще на початку 2016 року, за час своєї діяльності він налагодив співпрацю більш ніж з сотнею магазині.

Користуючись цим сервісом можна отримати кешбек 4% на українському маркетплейсі Розетка. Стосовно Аліексперес, то ставка у ньому 3%, проте беручи участь в програмі лояльності, то ставка підвищиться до 4,2%. Стосовно інших магазинів, то процентна ставка коливається від 1,15% до 5%.

Однією з особливостей сервісу вважається можливість виводу коштів частинами. Вивід коштів можливий на мобільний, банківську карту чи вебмані. Комісія на вивід становить 1-2%.

Switips сервіс отримання кешбеку на покупках

Отримати кещбек із Switips

 Цей ресурс відносно молодий, він орієнтується в основному на країни СНД. Незважаючи на те, що він недавно з’явився, сервіс швидко набирає популярність, однією з причин вважається високий кешбек, аж до 36:.

Цей сервіс чудово підійде для покупок на Алі. Мінімальна сума виводу становить 250 грн. Серед інших переваг сервісу варто зазначити:

 • швидке нарахування кешбеку;
 • багато партнерів, більше семи сотень;
 • можливість придбати золотий статус, що дозволить удвічі збільшити суму виплат.

Вартість золотого статусу обійдеться в 34 евро, проте цю суму можна досить швидко повернути.

Більше того, сервіс дозволяє зареєстрованим користувачам отримувати бонусні кошти за запрошених друзів. Таким чином ви зможете отримувати 5% від покупки ваших рефералів. У випадку придбання запрошеною вами  людиною золотого статусу ви отримайте 600 гривень.

Цей ресурс має на диво багато позитивних відгуків, тому цей сервіс відзначають як один з найнадійніших та простих у користуванні.

Отримати кешбек на покупках із Розетка

Кешбек з Розетка

Розетка це популярний в Україні інтернет-супермаркет. Основним напрямком ресурсу вважається продаж техніки та електроніки, проте реально в магазині можна придбати все: від одягу та іграшок до побутової хімії та продуктів харчування.

Розетка передбачає сервіс, у якому можна дізнатися скільки кешбеку ви отримаєте, купуючи той чи інший товар.

На відсоток кешбеку впливає чимало факторів, серед них категорія товару, звісно найменше ви отримаєте при покупці техніки, а  найбільше купуючи інші більш дешеві товари.

В середньому ви отримаєте кешбек протягом трьох тижнів.

Кешбек на Амазон отримати

Кешбек на Амазон

Один із найпопулярніших магазинів світу Амазон також співпрацює з багатьма сервісами. Однак не всі вони доступні українцям. Популярний американський сервіс Ebates з покупок на Амазон зазвичай повертають близько 10%. Проте є декілька нюансів у користування, серед них варто відмітити:

 • гроші повертають не за всі покупки, проте це особливість самого магазину. Амазон повертає відсотки лише покупцям у деяких категоріях, їх періодично оновлюють;
 • також ресурс повертає кошти не одразу, а в кінці розрахункового періоду, тобто 15 числа кожного останнього місяця кварталу. Однак, якщо у вас менше 5 доларів, то кошти зарахують у наступному періоді.

Цей сервіс не відрізняється зручністю, проте все компенсується його надійністю та високим процентом повернень.

Який сервіс кращий

Порівнюючи всі вище описані сервіси складно дати чітку відповідь на це питання. Обираючи кешбек сервіс слід зважати на інтернет-магазин та категорію товарі. Головне не ігнорувати можливість повернути кошти, обирайте сервіс, який вам до душі і вперед заощаджувати.

Від Specialist